kisbicóm.. kérem nem leoltani mert 45 rongyért vettem:D
szerintem itt nem is szokás...
szép kis bicó, de nem rövid a lánc, vagy ahol rövid lenne, úgysem használod?
kisbicóm.. kérem nem leoltani mert 45 rongyért vettem:D
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960



fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
Én két hazairól tudok, mindegyik RFX. Az egyik 2001-s (Dagi-é), a másik 2006-s (enyém).Aszt gondoltam, hogy a marka nem repül Mo-n.
Az egesz GER nyelvü förumokat atnezten es csak 1 paran az USA-bol bikerektöl ismertek a markat. Ez anyit jelent europaban nincs sanszaja, föleg mo-n.
egy alternatva kellene a tavolkeleti (szerintem kitünö), a tulfizetett nyugati es egy olcso ar/minöseg ajanlat között. Mongyuk egy jo ceg aki kiall az EUROBIRE -re http://www.eurobike-.../home/index.php
Es magyarul, vagy a szlav nyelvet beszeli
te VV
az feltûnt , hogy a fehér travis-en forditva van a felsõváll? felfelé áll a stücnihez képest....
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->