Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#13601
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.703 hozzászólás

kisbicóm.. kérem nem leoltani mert 45 rongyért vettem:D


szerintem itt nem is szokás...

szép kis bicó, de nem rövid a lánc, vagy ahol rövid lenne, úgysem használod?

#13602
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
aha 2003as egyértelmû
sashegyi longok miatt akarok elsõféket ha hibázok avgy vmi megtudjak állni
meg én nem érzem magam igazán biztonságban elsõfék nélkül..
meg néha mennék vele jánoshegyre is, bár ahhoz inkább a bighittel meygek ha tehetem.

#13603
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
STP meg egyre könnyebbedik.. amint eladom az agyamat, jön az új hátsó kerék, meg uj külsõk, ezzel a bringa súlya valahol 12,5kg körül lesz..az meg már nemrossz sztem..

sry a duplapostért..

igy már érthetõ..
nekem ide városba bõven elég abbol indultam ki:)

#13604
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Daci, jócucc:)
ennyiért simán megérte..2003-as váz ez?
elsõfék meg nemis fontos:)

#13605
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
üdv márkatárs!!remélem jóban lesztek!!(mármint kala)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#13606
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
kisbicóm.. kérem nem leoltani mert 45 rongyért vettem:D még egy bb5öt akarok elõre rakni meg talán egy komoylabb villa ha ez nem bírná a durvulást, amúgy nekem tökéletes, elsõre majdnem 180at ugrottam vele semmi gyakorlással.

Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#13607
323K13L

323K13L

    vendég

  • fórumtag
  • 174 hozzászólás
szerintem meg jó :D nekem bírja...még... :) hehe

#13608
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
tora milyen ilyne ugrálósbicóba? 1et póbáltam jól mozog
de azt olvastam nem bírja a durvulást

hamarosan én is teszek fel képet az új szerzeményemrõl.. csak még lusta voltam fényképezni:D

#13609
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Feltöltött kép

friss hús, valszeg kedvelni fogjuk egymást :)
hátsó kerék még nincs egészen kész, én meg már álmos vagyok...
SS lesz és V-fék

#13610
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
hehe jo cucc :)

nekem is kéne segitség mert bükkszentekeresztre felvezetö ösvényre nagy fa dölt, de azt ilyen kis kézivel reszelgethetném 1 napig is :D

#13611
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.703 hozzászólás
ilyen bringával nyomulok, mikor le akarok vágni egy kisebb kidõlt fatörzset, ami az útra lóg:
http://guitarbuildin...o_furesszel.jpg
;)

/kicsiben látszik a Schwinn-Csepel lámpa is, amirõl a lámpás topicban írtam../

...amúgy bocs a komolytalankodásért.

#13612
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
pl tag :D

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#13613
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
jah :).
még kell 1-2 dolog hozzá

#13614
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
specisedünk?:)

#13615
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
óha

Feltöltött kép
Feltöltött kép

#13616
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Aszt gondoltam, hogy a marka nem repül Mo-n.

Az egesz GER nyelvü förumokat atnezten es csak 1 paran az USA-bol bikerektöl ismertek a markat. Ez anyit jelent europaban nincs sanszaja, föleg mo-n.

egy alternatva kellene a tavolkeleti (szerintem kitünö), a tulfizetett nyugati es egy olcso ar/minöseg ajanlat között. Mongyuk egy jo ceg aki kiall az EUROBIRE -re http://www.eurobike-.../home/index.php

Es magyarul, vagy a szlav nyelvet beszeli

Én két hazairól tudok, mindegyik RFX. Az egyik 2001-s (Dagi-é), a másik 2006-s (enyém).

te VV
az feltûnt , hogy a fehér travis-en forditva van a felsõváll? felfelé áll a stücnihez képest....


Ha te mondod...:) Ilyen apróságokra nem szoktam figyelni. Egyébként is jobban tetszene egy fehér, 40-s "rókával."


#13617
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
te VV

az feltûnt , hogy a fehér travis-en forditva van a felsõváll? felfelé áll a stücnihez képest....

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#13618
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Aszt gondoltam, hogy a marka nem repül Mo-n.

Az egesz GER nyelvü förumokat atnezten es csak 1 paran az USA-bol bikerektöl ismertek a markat. Ez anyit jelent europaban nincs sanszaja, föleg mo-n.

egy alternatva kellene a tavolkeleti (szerintem kitünö), a tulfizetett nyugati es egy olcso ar/minöseg ajanlat között. Mongyuk egy jo ceg aki kiall az EUROBIRE -re http://www.eurobike-.../home/index.php

Es magyarul, vagy a szlav nyelvet beszeli

#13619
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Azért ennyire nem megy jól a bolt.:D
Tervbe van még egy, de az még a jövõ zenéje.:)

Egyébként Semmeringen megismerkedtünk egy osztrák sráccal, aki gyári (Turner) szponzorált. Hét, azaz 7 Turnere van.

Azt meg nem nagyon hiszem, hogy bejönne kicsi országunkba a márka. Annyira nem ismert, még. Meg lehetne próbálni, de kéne hozzá egy kis tõke meg idõ.


#13620
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Valeria neked enyi brningad van vagy ez csak victrix???

Senkivel nem talakoztam akinek enyi bringaja van :lick:

Ha akarod magazni meg uramnak foglak szolitani. Minden kategoria 1 bike, nekem meg 1 bike a minden kategoriara :mybad:

Jol felszerelt minden bike, finom "apro" megoldasok,

ITT EGY PROFI CSAVAROZ!

Respekt!

Bejön a Turner Hungaria orszagba ?