Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13401
Írta 2007. szeptember 20. - 20:06
bármit, bárhol.
de már erõsen kezdetek/ünk eltérni a témától;)
#13402
Írta 2007. szeptember 20. - 20:03
És akkor válaszolva a kérdésedre: az Intensem nem taiwan made. "Handmade in the USA". Bebebeee!
#13403
Írta 2007. szeptember 20. - 19:08
persze hogy ott készül. hol készülne?
A megdöbbenésre írtam.
viszont ez a rózsaszín bringa elég extrém kinézet lett
#13404
Írta 2007. szeptember 20. - 19:03
Most a matrica/festés volt a téma, ennyi.
Hamár homár: az S-Works vázat takarítottam a leendõ vevõ számára az egyik általam forgalmazott bútortisztítóval. Hát a fehér feliratokat leszedi.....
#13405
Írta 2007. szeptember 20. - 18:54
amúgy már a speckó is taiwan vagyis haver p2-esén az van firkálva.
de mind1 bírja meg élettartam garis...
1: mi nem az?
2: ettõl miért lenne bármi rosszabb?
amúgy a P matricája: Handmade in Taiwan.
gari: az elsõ tulajig
#13406
Írta 2007. szeptember 20. - 15:37
grat hozzá hasznájjad sokat.vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Koszi Tiger! Ott a pont!
Olasz, nem olasz, pink vagy nem pink! Nekem tetszik es nem jon velem szembe sok az utcan!
ES AZ ENYEM ES PINK ES CARBON ES AHHHHHHHHHH....
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#13407
Írta 2007. szeptember 20. - 15:35
Koszi Tiger! Ott a pont!
Olasz, nem olasz, pink vagy nem pink! Nekem tetszik es nem jon velem szembe sok az utcan!
ES AZ ENYEM ES PINK ES CARBON ES AHHHHHHHHHH....
JAH ES KONA (vagy csak a matrica...)
http://soloszabi.blogspot.com
#13408
Írta 2007. szeptember 20. - 15:32
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#13409
Írta 2007. szeptember 20. - 15:23
Na jo, olasz tervezes!
De amugy nem volt taiwanos matrica a gepen... ??
De a Kona matricát gondolom nem olaszba gyártották:) Csak erre gondoltam.
#13410
Írta 2007. szeptember 20. - 15:20
Lekaparja a tajvanban gyártott matricát és már olasz is:)
Na jo, olasz tervezes!
De amugy nem volt taiwanos matrica a gepen... ??
http://soloszabi.blogspot.com
#13411
Írta 2007. szeptember 20. - 15:05
#13412
Írta 2007. szeptember 20. - 14:48
Én alapvetõen Kona párti vagyok, de szerintem az országúti gépei nem szépek.
Lehet hogy jók, de nekem nem tetszenek. (szbj. vélemény, ne haragudj)
Kiváltképp nem egy Record szetthez. Ahhoz valami olasz gép dukál.
A színe viszont nagyon vagány!!
a vaz eleg olasz, csak a matrica kona
http://soloszabi.blogspot.com
#13413
Írta 2007. szeptember 20. - 14:01
Off:
én is én is látok ilyesmit: Handmade in U.S.A.
Egyesek szerint a Cannondalenel ez nem igaz, de én tudom, hogy igen. Nem szívesen árulom el honnan tudom, de úgyis rákérdeztek és akkor elmondom
Rákérdezek: honnan tudod?
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#13414
Írta 2007. szeptember 20. - 13:58
Rob, én is olcsóbban jutottam a Voitl-hez, mint egy Stumpi Fsr-hez.
#13415
Írta 2007. szeptember 20. - 13:50
Lehet hogy jók, de nekem nem tetszenek. (szbj. vélemény, ne haragudj)
Kiváltképp nem egy Record szetthez. Ahhoz valami olasz gép dukál.
A színe viszont nagyon vagány
#13416
Írta 2007. szeptember 20. - 13:38
a konához visszatéreve a Record szett azért nem gyenge:) de rózsíszín:\:\
Mi a bajod a pink szinnel?
Minnya rad kuldom magit!
http://soloszabi.blogspot.com
#13417
Írta 2007. szeptember 20. - 13:17
de mind1 bírja meg élettartam garis...
#13418
Írta 2007. szeptember 20. - 13:14
amúgy a demát szerintem géppel hegesztik. vannak érdekes megoldások:)
#13419
Írta 2007. szeptember 20. - 13:12
#13420
Írta 2007. szeptember 20. - 12:23
Én csak ilyet látok: "Made in the USA - www.turnerbikes.com":D:D:D
Off:
én is én is látok ilyesmit: Handmade in U.S.A.
Egyesek szerint a Cannondalenel ez nem igaz, de én tudom, hogy igen. Nem szívesen árulom el honnan tudom, de úgyis rákérdeztek és akkor elmondom

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






