Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13381
Írta 2007. szeptember 24. - 22:20
#13382
Írta 2007. szeptember 24. - 21:52
na csak most nézegettem meg a gépeket, rob brutálisan jól néz ki a bringa, az egyetlen, ami egy picit fura, az a fejcsõ és a telónyak/váll méretének az eltérése, ez az integrált fejcsapi miatt érzõdik így vajh? Keskenyebbnek tûnik a minute a fejcsõben...
1.5" [lefty, sherman brakeout, stb] meretu a fejcso. szukitos kormanycsapagy kell bele ha 1.1/8-os villat akarsz bele tenni
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13383
Írta 2007. szeptember 24. - 21:16
#13384
Írta 2007. szeptember 24. - 20:59
#13385
Írta 2007. szeptember 24. - 20:52
#13386
Írta 2007. szeptember 24. - 20:52
#13387
Írta 2007. szeptember 24. - 20:50
ugye ízlések meg pofonok...
#13388
Írta 2007. szeptember 24. - 20:45
#13389
Írta 2007. szeptember 24. - 20:17
#13390
Írta 2007. szeptember 20. - 21:36
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#13391
Írta 2007. szeptember 20. - 21:35
ááá
hülyeség
én inkább kinek mekkora fa**a van topikot nyitnék
kedden legkésõbb fotóóóóó
mármint...ugye a biciklidrõl?
edit: végülis ja...két kerek megvan, felsõcsõ megvan...
#13392
Írta 2007. szeptember 20. - 21:06
hülyeség
én inkább kinek mekkora fa**a van topikot nyitnék
kedden legkésõbb fotóóóóó
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#13393
Írta 2007. szeptember 20. - 21:05
nyereg egy flite

8888 post :spoko:
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13394
Írta 2007. szeptember 20. - 21:04
#13395
Írta 2007. szeptember 20. - 21:02
Nyereg az micsoda rajta?
#13396
Írta 2007. szeptember 20. - 20:45
#13397
Írta 2007. szeptember 20. - 20:18
#13398
Írta 2007. szeptember 20. - 20:17
#13399
Írta 2007. szeptember 20. - 20:14
Nem lenne semmi baj, de ezeket a kritikákat egyedül Te látod negatívnak, így saját magadtól meg is véded a márkákat.nekem meg az tünt fel, ha védek, vagy leszólok valamit, rögtön ezt kapom;)
bármit, bárhol.
de már erõsen kezdetek/ünk eltérni a témától;)
Még egyszer: senki nem mondta, hogy Taiwanon szarokat csinálnak.
Nincs valami új bringád? Különben ki leszünk moderálva.
ON: Rob, nem tetszik a színe a keródnak!
#13400
Írta 2007. szeptember 20. - 20:08
innentõl ON
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





