Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13361
Írta 2007. szeptember 26. - 16:32
#13362
Írta 2007. szeptember 26. - 16:29
szerinted?
én igyvoltam az xt aggyal:D
a nagyker illedelmesen visszaírt hogy csak a németországi központból tudnak hozni 2 hét:D:D
#13363
Írta 2007. szeptember 26. - 16:29
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#13364
Írta 2007. szeptember 26. - 16:24
hát csak sajnos sx5 ami keresztbe kasul van már tekeredve
szóval csereérett lenne ha lenne kishazánkban rövidkanalas válto
ez mekkora bukta!!
akkor a villára már nem is merek tippelni
lehet, kéne ismernem a kínálatot
na mind1
#13365
Írta 2007. szeptember 26. - 16:24
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#13366
Írta 2007. szeptember 26. - 16:19
#13367
Írta 2007. szeptember 26. - 16:13
szóval csereérett lenne ha lenne kishazánkban rövidkanalas válto
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#13368
Írta 2007. szeptember 26. - 15:55
elég baba az egész
a meghajtás nekem különösen tetszik
semmi fölösleges durvulás, LX kar, karbon terelõ, és X9, ugyi?
#13369
Írta 2007. szeptember 26. - 15:50
amugy érdekes ez a villa
2006 láb
2007 becsuszók
tpc+
hát ilyen se sok embernek van
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#13370
Írta 2007. szeptember 26. - 15:47
#13371
Írta 2007. szeptember 26. - 15:46
a féket elfognám ám... villárú' hun a matrinca e?
#13372
Írta 2007. szeptember 26. - 15:45
váz ugyanaz
csak leugrott róla a matrica
ami változott
uj fékkarok
uj elsõvilla
végre 100% os láncterelõ
asszem ennyi
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#13373
Írta 2007. szeptember 26. - 15:44
Szép, szép, de mégsem Sinister.
(azért elfogadnám:D)
#13374
Írta 2007. szeptember 26. - 15:43
most mi a különbség? "csak" vázat cseréltél megint? miért?
ez jobban néz ki, mint az a kockás minta
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#13375
Írta 2007. szeptember 26. - 15:39
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#13376
Írta 2007. szeptember 26. - 15:33
Edit:
Na azé'.
Én ehhez láma vagyok.
Ez jobb mint a másik volt?
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#13377
Írta 2007. szeptember 26. - 15:31




fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#13378
Írta 2007. szeptember 25. - 20:05
kösziSziasztok!!
Most jutottam géphez, de a lényeg hogy voltam szombaton CM-en láttam Rob-ot vagyis a bringájáról feltételezve hogy õ volt az, hát még szebb igaziban látva a bicóját:cool2:. Grat. Rob a bicódhoz.
amugy igen, a fejcsõ másfél colos, és szûkítõs fejcsapágya van, hogy a minute jó legyen bele.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13379
Írta 2007. szeptember 25. - 18:05
Most jutottam géphez, de a lényeg hogy voltam szombaton CM-en láttam Rob-ot vagyis a bringájáról feltételezve hogy õ volt az, hát még szebb igaziban látva a bicóját:cool2:. Grat. Rob a bicódhoz.
#13380
Írta 2007. szeptember 25. - 14:55
Olasz, nem olasz, pink vagy nem pink! Nekem tetszik es nem jon velem szembe sok az utcan!
Pinknek pink, ezek szerint olasz is, szettrõl nem is beszélve, szal TEKERD!

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





