Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13321
Írta 2007. szeptember 30. - 10:21
#13322
Írta 2007. szeptember 30. - 10:01
#13323
Írta 2007. szeptember 30. - 09:37
#13324
Írta 2007. szeptember 29. - 21:54
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13325
Írta 2007. szeptember 29. - 20:24
Így már tutibb.
#13326
Írta 2007. szeptember 29. - 19:48
#13327
Írta 2007. szeptember 28. - 22:50
Piros nyereg?
:egyetertes:
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13328
Írta 2007. szeptember 28. - 21:24
#13329
Írta 2007. szeptember 28. - 19:45
#13330
Írta 2007. szeptember 28. - 19:45
A kormány szögét azért be lehetne állítani, lefelé hajlik a vége. Piros nyereg?Sajnos a szarvakhoz nagyon hozzászoktam. Szinte mindig azt fogom bringázásnál ha síkon tekerek..
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#13331
Írta 2007. szeptember 28. - 19:22
És egy rizer kormány szarvakkal..... :no:
Hülyén nézne ki.... :scared:
szerintem semmi baj vele... persze mondjuk 30mm emelésig. a saját bicómat nem hoznám fel etalonnak
mod: kisebb rugóutakkal, egyenes kormánnyal
#13332
Írta 2007. szeptember 28. - 17:57
Köszönöm szépen...
Sajnos a szarvakhoz nagyon hozzászoktam. Szinte mindig azt fogom bringázásnál ha síkon tekerek..
És egy rizer kormány szarvakkal..... :no:
Hülyén nézne ki.... :scared:
De mondjuk egy Rizer kormany egy kormanyszarvas Ergon markolattal...hmm... az mar fini lenne..
http://soloszabi.blogspot.com
#13333
Írta 2007. szeptember 28. - 17:21
Ez igen pofas bringa...
Csak tegyel mar bele kerlek egy rizer kormanyt... ez az egyenes kormany, szarvval, elrontja az osszkepet!
Köszönöm szépen...
Sajnos a szarvakhoz nagyon hozzászoktam. Szinte mindig azt fogom bringázásnál ha síkon tekerek..
És egy rizer kormány szarvakkal..... :no:
Hülyén nézne ki.... :scared:
#13334
Írta 2007. szeptember 28. - 17:09
Matt: Sikondán ki akarom probálni
tegyél róla
védõt meg tegyél rá. éveket bír.
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#13335
Írta 2007. szeptember 28. - 16:35
Csak tegyel mar bele kerlek egy rizer kormanyt... ez az egyenes kormany, szarvval, elrontja az osszkepet!
http://soloszabi.blogspot.com
#13336
Írta 2007. szeptember 28. - 15:52
#13337
Írta 2007. szeptember 28. - 15:29
de majd ha már tényleg minden meglesz és csak ez hiányzik tán beujitok megin egybe..
edit: a nyereg piros része ezen szövet, szal bármilyen ruhafesték megfogja sztem..
na de arról volt szó hogy "milyen bringával nyomul" szal részemrõl L bicozni ilyen szép idõben
#13338
Írta 2007. szeptember 28. - 14:09
ha a nyereg befestésére van valami ötleted megoszthatnád velem is!
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13339
Írta 2007. szeptember 28. - 13:33
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13340
Írta 2007. szeptember 28. - 13:09
láncvillavédõvel meg már annyit szarakodtam.... elõször átlátszó fólia volt aztán elcsunyult meg hangos is volt, mondom maradok a jó öreg megoldásnál,csak nem érte teljesen körbe a gumi a vázat, sokat tökölni meg nem akartam..lényeg h védi. de majd ha naon unatkozom megigazitom
amugy nekem a nyereg piros színe kicsit kilóg lehet befestem
pedál biza kalától van, kb 280g/darab és jócska .)

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére









