Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#12441
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
akkor innentõl ki milyen bringával nyomul...

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#12442
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Off

Pedro, mi nem ismerjük egymást? Bátyám munkatársa voltál a Fibernetnél.
Ha nem akkor bocsi.:)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#12443
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

feltöltöd valahova a képedet netre, majd az Url-t:
(IMG)www.anyamkinja.hu/segitseg.jpg(/IMG)
a Kerek zárójelek helyére szögleteseket kell írni !

vagy, ha az Message Editor Interface-d Standard-re van állítva, akkor találsz egy ilyen ikont: Feltöltött kép, erre katt és oda írd be url.

De ezt a közvetlen beszúrást, ne használjátok akkor, ha a kép mérete nagyobb mint 800*600

Feltöltött kép

és hogy keresõbarát legyen a magyarázás:
hogyan képet beszúrni hogy kell mit beszúrás kép


...
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#12444
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
A képtárban kiválasztod a képet,
jobb egérgomb: kép címének másolása (a vágólapra)

Itt meg "Gyors válasz" majd "Bõvített szövegszerkesztõ"
"kép beillesztése" (a hegyet ábrázoló kis ikon) majd 'ctrl V'

Oszt jónapot.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#12445
Pedro69

Pedro69

    vendég

  • fórumtag
  • 10 posts
Sziasztok!
A segítségeteket kérném: szeretnék
néhány képet megosztani Veletek szeretett
gépemrõl, de vhogy nem tudom a képtárból
a fotókat beilleszteni a válaszba.
Szóval kicsit bénázok.

Elõre is kössz!
pdr

#12446
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,124 posts
Niszili!
Szerintem nem az a lényeg, hogy milyen bringa van alattad, hanem hogy hogy tekersz. Én is 15 éves vagyok, és másfél éve vettünk egy régebbi Mali Team-t (6 sebességes, középváltós) egy cipõvel 35e-ért, és mégis tudtam vele országos diákolimpiát nyerni. Van egy komolyabb montim is, aminek a 90%-át használtan vettem, és így kb. 3x olcsóbban jöttem ki vele anyagilag, mintha újonnan vettem volna meg mindent. Szerintem ezen is el lehetne gondolkodni, de Te döntesz.

(bocs, hogy ide írtam de a másik topikban már egy fél hónapja nincs új hozzászólás, és lehet, hogy itt gyorsabban észreveszik)

#12447
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
semmi extra, de az összkép mégis fasza. szeretjük az ilyet :spoko:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#12448
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,613 posts
na mondtam én, hogy csak rendes fotó kell ide, és mindenki egybõl máshogy áll a bringádhoz ;) és tényleg letisztult kis gép

#12449
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Hajtás felõli oldalról is kérhetek/kérhetünk képet? :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#12450
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts
jah szép. amit savanyu mond müanyag vackot a sor mögül az tényleg nyugodtan kuka.. szinte semmi értelme sincs.

meg a nyerget hátrébb kéne 1 kicsit tolni mert igy egészségtelenül néz ki :)
ha meg igy kényelmes akkor is hátrább kéne tolni csak rövidebb stucni kéne :P


#12451
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Szép a színe, tetszenek a fékek.
Jobban néz ki, mint néhány egy-két százezres csoda.


A sebesség mindent megold.

 


#12452
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts

Na, mivel eleg silanyak lettek a kepek a bringarol kivittem kicsit csuszkalni, meg le is fenykepeztem.

P.S. az egyik szarv lejebb all mint a masik, (azota mar orvosoltam).
Udvozlet
Tsipet


Akutyamindenit, de szép! Milyen váz, milyen csõszett?

#12453
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Nekem nagyon tetszik!

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#12454
vicsorka

vicsorka

    vendég

  • fórumtag
  • 92 posts
nem is láttam még ilyen canti féket, szóval ezért van a teleszkópokon csak "felsõ" sárvédõrögzítésipont :icon_redf

#12455
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,707 posts
tényleg jól néz ki
csak az a kopott mûanyag biszbasz...sztem nem köll.
úgyis belövi az ember a váltót

#12456
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
letisztult, egyszerû.... szép.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#12457
Tsipet

Tsipet

    vendég

  • fórumtag
  • 108 posts
Na, mivel eleg silanyak lettek a kepek a bringarol kivittem kicsit csuszkalni, meg le is fenykepeztem.

Feltöltött kép

Feltöltött kép

P.S. az egyik szarv lejebb all mint a masik, (azota mar orvosoltam).
Udvozlet
Tsipet

#12458
Tsipet

Tsipet

    vendég

  • fórumtag
  • 108 posts
Kepek hamarosan lesznek, csak szaradna mar fel a ho. A pincekorulmenek nem valami idealisak fenykepezgetesre, es sajnos a fotos (en) snem valami profi.

#12459
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,613 posts

Mit gondoltok kb. mennyiert lehetne eladni?


Szerintem nagyon többért nem lehetne eladni, mint amennyit ráköltöttél, bár nem is értem, hogyha négy hónapig azon szenvedtél, hogy rendbehozd, akkor miért akarod eladni? (A négy hónap alatt beletett munka díját meg végképp nem kapnád vissza, az a munka csak akkor érte meg, ha te használod.)

A másik apró megjegyzésem az lenne, hogy nagyon homályosak a képek, én ha feltennék képet a bringámról, biztos megpróbálnék azért valami normális képet csinálni róla.

Végül pedig a vélemény, saját használatra tök jó kis bringa lehet ez, ne az anyagi értékén gondolkozz, inkább használd, és akkor megérte rendbehozni.

#12460
Tsipet

Tsipet

    vendég

  • fórumtag
  • 108 posts
Nem is adom el. Annyira a szivemhez nott.
Csak kivancsi voltam. Ha a belefektetett munka mennyiseget is nezzuk akkor megfizethetetlen lenne.
Az elso valto meg egy 1993-as sachs Az elozo bringarol jott le. Ami a legjobb: Made in France

Tsipet