Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11701
Posted 2008. March 24. - 19:15
érdekes egy teló
dög magas...
k. nehéz...
iszonyatosan kolbász...
de hihetetlenül szépen és érzékenyen mozog, mellette pedig nagyon széles határok között állítható
#11702
Posted 2008. March 24. - 19:14
Sõt, mivel kopó alkatrész, már rajta figyel egy ultegra SL kar, és fékek is ...
#11703
Posted 2008. March 24. - 19:11
#11704
Posted 2008. March 24. - 18:58
Bighit: szerintem sem illik anynira bele ez a shiver, inkább egy 888 felé kéne orientálódnod - szinte 1:1 tudnál szerezni egyet.
#11705
Posted 2008. March 24. - 18:51
#11706
Posted 2008. March 24. - 16:12
#11707
Posted 2008. March 24. - 15:52
Nos itt a gyûjteményem. Laikusok megkérdezik minek ennyi bicikli, de tudjuk ez még nem sok
Idén gyarapodhatna még egy fullyval. Ja meg egy negyedik márkával......
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186719
3 bringa, ez tényleg nem sok
#11708
Posted 2008. March 24. - 13:24
csak nekem furcsa ez a villa a vázhoz? (vagy ez a váz a villához?) :chin:
csak azért furi neked, mert nincs a háttérben kukorica:p
#11709
Posted 2008. March 24. - 13:18
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186719
#11710
Posted 2008. March 24. - 12:42
#11711
Posted 2008. March 24. - 12:36
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#11712
Posted 2008. March 24. - 11:55
#11713
Posted 2008. March 24. - 11:52
#11714
Posted 2008. March 24. - 11:36
Megpróbálhatod kívülre rakni a lánctányért. Ha a terelõ nem engedi, akkor azt alátétekkel hézagolni lehet (mivel ISCG-s, elvileg megoldható). De üdvösebb lenne egy kisebb lánctányér (38).
Hosszabb monoval nem kivitelezhetõ ?
#11715
Posted 2008. March 24. - 08:46
Megpróbálhatod kívülre rakni a lánctányért. Ha a terelõ nem engedi, akkor azt alátétekkel hézagolni lehet (mivel ISCG-s, elvileg megoldható). De üdvösebb lenne egy kisebb lánctányér (38).Köszi srácok!
Miskolcra meg nem soká viszem, mert lesz arrafelé pár verseny amin indulni szeretnék.Egyébként bármikor ki tudunk menni gurulni csak ugy, mert az albink tele van bringákkal.
Ez csak nekem tünik neccesnek? http://pix.bikemag.h...63/HPIM4213.JPG
#11716
Posted 2008. March 24. - 00:59
Majd akkor be kell ujitanom egy rockringet is... Pedig azt nem akartam...
#11717
Posted 2008. March 24. - 00:55
Szigi, aszittem hogy csak dísz, ha nem, akkor eléggé gáz
Mert ha kicsi nyolcas lesz benne akkor darálni fogja a vázat.
Legalább lesz valami izgalom is. Mindig kell valami ami tönkremegy
#11718
Posted 2008. March 24. - 00:51
#11719
Posted 2008. March 24. - 00:51
#11720
Posted 2008. March 24. - 00:45
Nagyon szép kis gép lett. Fékcserével szinte tökéletes lesz.
Nemsokára hozom énis az enyémet... (csak lenne kész)

Sign In
Create Account

Back to top






