Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#11681
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás
Sziasztok!

Én mostanában értem el a 3. generációt. Ilyen az új vázam, "régi" alkatrészekkel szerelve.

Feltöltött kép


További képek

Részletek:
'07 Magellan Pyxis team váz
Rock Shox Judy XC Air villa (nem tudom melyik évjárat, ez most a gyenge pontja a kecskének)
Ritchey WCS Carbon kormány
Ritchey WCS stucni
Ritchey WCS szarvak
Ritchey WC nyeregcsõ
Avid Single Digit SL fékek és fékkarok
'07 XTR váltókarok
'07 XTR hátsó váltó
'04 (?) XT elsõ váltó
'07 XT lánc és fogassor
'07 LX hajtómû
WTB Momentum Grease Guard kormánycsapágy
Jagwire Ripcord bovdenezés
WTB Speed C2 agyak
WTB Laserbeam XC felnik
Selle Royal Gel nyereg (ezt is le kéne cserélni...)
(Polar CS600 sebességmérõ)

Elõzõ állapotok:

Kukázott alkatrészekbõl az elsõ montim 2005-ben
Már kialakult ízlésvilág


#11682
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Fel van pontozva meg loctite-tal felragasztva mindkét kar. :)
Azóta nem mozdul.

#11683
wody21

wody21

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 390 hozzászólás

Én ilyen bringával nyomulok. :D

Jé Truvativ Ruktion!: ) müködik még? probléma van vele? enyémmel is annyi volt mint *, de mostmár a cérna összetartja! vicces kép

#11684
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

Nekem fixin is ugy lesz most, hogy bal oldalt a hajtókar, mert a nadrágjaim csak jobb oldalt vannak kiszakadva :D


éljen a szimmetria. nekem egyszer lett így rövidgatyám:D:D:D

#11685
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
elfelejtetted hogy az enyém is fehér :)

#11686
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás
Nekem fixin is ugy lesz most, hogy bal oldalt a hajtókar, mert a nadrágjaim csak jobb oldalt vannak kiszakadva :D

#11687
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Az...:D de még hogy volt felrakva, odébb tettem és le is pottyant :)
Mint már mondottam az eredeti festést nem lehetett meghagyni, mert megöltem a fényezést és csak horror-áron tudtam volna javítani, tehát adott volt, hogy valami szinter lesz, de nyugi: tudtam hogy mivel nem rózsaszín, ezért Nálad már elvbõl kiesett :D

#11688
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

Feltöltött kép




picit mintha a hajtókar is rossz oldalon lenne :)
meghagytam volna az eredeti színt :)

#11689
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás

Tetszik a kép :)
Régi Airborne?


Jah.
Csak nem tetszett a színe. Matt meg barna... gondoltam legyen fekete..az olyan nem trendi! (akkoriban a rózsaszín volt a menõ). Bár a szín a legkevesebb. Mindent kibír. Most épp a 360-nal próbálkozom.

#11690
P.rider

P.rider

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
régi altrix(matrix) airborn?



#11691
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Tetszik a kép :)
Régi Airborne?

#11692
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Feltöltött kép

Én ilyen bringával nyomulok. :D

#11693
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
kepfeltolto.hu

ha nem menne a kepfeltoltes.hu

#11694
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás
áhh :D kissé kontrasztos... remélem legalább ilyen jó lesz készen is;)

#11695
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Elõsször is bocsánat, de ez mégcsak "demo kép" :D Mert ugyebár idõ mindenre van, csak arra nincs, amire kéne...megvan már minden, csak össze kéne rakni teljesen. Most csak összedobáltam ami a kezem ügyébe akadt...
Másodszor sorry a képminõségért...
Harmadszor: nézzétek baromi gyorsan, mert a kepfeltoltes.hu nem volt elérhetõ és hirtelen ezt találtam gyorsan, nem tudom meddig jó... :D
Feltöltött kép

Lehet picit sok lett a fehér?! :D

#11696
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
szép a Kona;)

#11697
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
én 1:1: vf-re cserélnék (2006)
msot lett volna egy demo biznisz, akkor beújítottam volna a régi bighitemet, és egy említett 888at.
legjobb volt.

De akkor be van ütemezve a csere, helyes! :)

outi: még nincs fotó, se semmi róla. Majd idõvel :-)

#11698
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
Lánctányért inkább átteszem a másik oldalra a karon. Most cseréltem le a 38asomat 42esre. :D
Teló meg tényleg nagyon jól mozog, és tényleg nehéz. Majd idõvel cserélem. Egy az egyben csak 888vf-et vagy leharcolt rc-t kapnék érte, és akkor inkább még spórolok és majd lesz vmi jobb fajta 888. De addig pár dolgot le kell cserélnem, mert azok jobban zavarnak.

#11699
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

Megvan, használódik :-)
Sõt, mivel kopó alkatrész, már rajta figyel egy ultegra SL kar, és fékek is ... :)


képet mutatsz róla?:)

#11700
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

mennyi egy 888? ó

170-180 ér van újonnan
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való