Én mostanában értem el a 3. generációt. Ilyen az új vázam, "régi" alkatrészekkel szerelve.

További képek
Részletek:
'07 Magellan Pyxis team váz
Rock Shox Judy XC Air villa (nem tudom melyik évjárat, ez most a gyenge pontja a kecskének)
Ritchey WCS Carbon kormány
Ritchey WCS stucni
Ritchey WCS szarvak
Ritchey WC nyeregcsõ
Avid Single Digit SL fékek és fékkarok
'07 XTR váltókarok
'07 XTR hátsó váltó
'04 (?) XT elsõ váltó
'07 XT lánc és fogassor
'07 LX hajtómû
WTB Momentum Grease Guard kormánycsapágy
Jagwire Ripcord bovdenezés
WTB Speed C2 agyak
WTB Laserbeam XC felnik
Selle Royal Gel nyereg (ezt is le kéne cserélni...)
(Polar CS600 sebességmérõ)
Elõzõ állapotok:
Kukázott alkatrészekbõl az elsõ montim 2005-ben
Már kialakult ízlésvilág

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






