Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#11561
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
csini:)

#11562
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
a faith tetszik!

amúgy mi baja a váznak? én is hallotam már sok helyrõl hogy nem egy szerencsés darab,de tetszik eléggé

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#11563
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

:prosze: Nagyon Szép! Grat :cool2:
Használd Egészséggel, sikeres örömteli órákat Kívánok nektek :)



baszki ez nem a felesége


amúgy tényleg szépséges :)

#11564
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
szép darab ;)
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#11565
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
verinajsz :) :spoko:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#11566
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás

Ez lett a paripa 2008ra:
http://picasaweb.goo...754491146197074


Ismét egy gyönyörû XTC:cool2:, gratulálok hozzá! Nagyon tetszik, mint mindegyik fekete XTC :)

#11567
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Nagyon tecc! ;)

#11568
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

Ez lett a paripa 2008ra:
http://picasaweb.goo...754491146197074


:prosze: Nagyon Szép! Grat :cool2:
Használd Egészséggel, sikeres örömteli órákat Kívánok nektek :)

#11569
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás
Szép! Gratula!!! :clap1:
Sei, soku Si.

#11570
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Ez lett a paripa 2008ra:
http://picasaweb.goo...754491146197074

#11571
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás

Szép a scamp, de nem azt irtad egyszer hogy megrepedt? azzal mivan?

Illetve nem tudom mit panaszkodsz én 42a mobstert használok :D


de elrepedt, de azóta se repedt tovább és elég kicsi is a repedés.De már tervbe van véve hogy uj lesz helyette, fsr bighitet akarok csak azakérdés mibõ.:D a gumival meg azabaj hogy elkopik mire verseny lenne:D Mert elég sokat tekerek beton mire kiérek a pályára/fogashoz.

#11572
Csuporka

Csuporka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 608 hozzászólás
Szép a scamp, de nem azt irtad egyszer hogy megrepedt? azzal mivan?

Illetve nem tudom mit panaszkodsz én 42a mobstert használok :D
By Sala:

"foxot ürlények tervezték és csak ánuszkulcsal javitható..."

#11573
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
Egy kis evolúciós sorozat a bicómról.
Mali Cobra
Ebbe volt az elsõ komolyabb villám
Altrix airborn
Ez meg az elsõ komolyabb vázam, na meg drop off villa:D
Redbull
Ez volt az elsõ össztelós vázam(,csak 1 hónapig birta:( )
Scamp Colt
Itt meg már az uj váz(sztem szép eza sok fekete cucc:D )
Scamp dropoffal
Pár ujitás meg egy drop off:D




És akkor itt van pár ujabb is:
http://img3.tar.hu/b.../34155977.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../34155981.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../34155984.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../34156026.jpg#3

ami változott: uj fék uj ülés uj gumi+néhány fehér cucc:D
(eredetileg elõre kapott egy miniont hátra meg highrollert,de gyorsan koptak az 50a miatt ugyhogy a minion csak versenyre ugrik fel)

#11574
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc

Ne szemtelenkedj!:P
Nekem a KRAZ jobban tetszett.:)


de csakis benzinesben :D

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#11575
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

hazudjál már.....nekem azt mondtad csak babakocsit vezettél

Ne szemtelenkedj!:P
Nekem a KRAZ jobban tetszett.:)


#11576
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
nem sokára mata karbonváz... schwalbe racing ralph-nobby nic kombó... és talán még egyéb nyalánkságok, pl.: XT elsõ váltó...

#11577
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

hehe

ilyet vezettem anno



hazudjál már.....nekem azt mondtad csak babakocsit vezettél

#11578
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
hehe

ilyet vezettem anno

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#11579
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Nekem is osszeallt a gep...Conore is csak o meg varat magara :D

http://www.pinkbike.com/photo/1885889/

ez jut eszembe róla:
http://www.tanks4hir...anarmytruck.jpg

gratula hozzá! :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#11580
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
Te Pástétom ez elég ratyi lett :D Grat hozzá!
azért használd egészséggel ;)

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/