Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11561
Írta 2008. április 03. - 18:49
#11562
Írta 2008. április 03. - 17:09
amúgy mi baja a váznak? én is hallotam már sok helyrõl hogy nem egy szerencsés darab,de tetszik eléggé
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#11563
Írta 2008. április 03. - 16:53
:prosze: Nagyon Szép! Grat :cool2:
Használd Egészséggel, sikeres örömteli órákat Kívánok nektek
baszki ez nem a felesége
amúgy tényleg szépséges
#11564
Írta 2008. április 03. - 15:24
#11565
Írta 2008. április 03. - 09:33
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11566
Írta 2008. április 03. - 09:31
Ez lett a paripa 2008ra:
http://picasaweb.goo...754491146197074
Ismét egy gyönyörû XTC:cool2:, gratulálok hozzá! Nagyon tetszik, mint mindegyik fekete XTC
#11567
Írta 2008. április 03. - 01:09
#11568
Írta 2008. április 02. - 23:08
Ez lett a paripa 2008ra:
http://picasaweb.goo...754491146197074
:prosze: Nagyon Szép! Grat :cool2:
Használd Egészséggel, sikeres örömteli órákat Kívánok nektek
#11569
Írta 2008. április 02. - 23:05
#11570
Írta 2008. április 02. - 23:03
#11571
Írta 2008. április 02. - 17:44
Szép a scamp, de nem azt irtad egyszer hogy megrepedt? azzal mivan?
Illetve nem tudom mit panaszkodsz én 42a mobstert használok
de elrepedt, de azóta se repedt tovább és elég kicsi is a repedés.De már tervbe van véve hogy uj lesz helyette, fsr bighitet akarok csak azakérdés mibõ.
#11572
Írta 2008. április 02. - 17:33
Illetve nem tudom mit panaszkodsz én 42a mobstert használok
"foxot ürlények tervezték és csak ánuszkulcsal javitható..."
#11573
Írta 2008. április 02. - 16:50
Mali Cobra
Ebbe volt az elsõ komolyabb villám
Altrix airborn
Ez meg az elsõ komolyabb vázam, na meg drop off villa:D
Redbull
Ez volt az elsõ össztelós vázam(,csak 1 hónapig birta:( )
Scamp Colt
Itt meg már az uj váz(sztem szép eza sok fekete cucc:D )
Scamp dropoffal
Pár ujitás meg egy drop off:D
És akkor itt van pár ujabb is:
http://img3.tar.hu/b.../34155977.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../34155981.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../34155984.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../34156026.jpg#3
ami változott: uj fék uj ülés uj gumi+néhány fehér cucc:D
(eredetileg elõre kapott egy miniont hátra meg highrollert,de gyorsan koptak az 50a miatt ugyhogy a minion csak versenyre ugrik fel)
#11574
Írta 2008. április 01. - 20:25
Ne szemtelenkedj!
Nekem a KRAZ jobban tetszett.
de csakis benzinesben
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#11575
Írta 2008. április 01. - 20:22
Ne szemtelenkedj!hazudjál már.....nekem azt mondtad csak babakocsit vezettél
Nekem a KRAZ jobban tetszett.
#11576
Írta 2008. április 01. - 20:12
#11577
Írta 2008. április 01. - 20:01
hehe
ilyet vezettem anno
hazudjál már.....nekem azt mondtad csak babakocsit vezettél
#11578
Írta 2008. április 01. - 18:03
ilyet vezettem anno
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#11579
Írta 2008. április 01. - 17:57
ez jut eszembe róla:Nekem is osszeallt a gep...Conore is csak o meg varat magara
http://www.pinkbike.com/photo/1885889/
http://www.tanks4hir...anarmytruck.jpg
gratula hozzá!
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#11580
Írta 2008. április 01. - 17:42
azért használd egészséggel
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






