Ütõõs lett:) Bár nem lett a fehér már túl sok?
Nekem meg már 3 hete no bringa..:/ 2 hete a kezemben kéne lennie az új váznak, erre még sehol..
Hmm, nekem még mindig csak 1280-at bír széltében a monitorom...wáwáwáwáwáwá :
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
miva?fordítás :
azt mondja hogy az integrált dejórnak nagyobb a q faktora mint a mostaninak, és mert csámpás a bokájával úgyis ledörzsölné a felületkezelést a hajtókarrol igy inkább lecsiszolja ....
én már értemDelma: a Qfaktor egy millimétert se változik. Tudod, hogy mirõl beszélsz?
A cipõ meg.. tudod, hogy milyen vastag egy ilyen felületkezelés? tized milliméter nagyságrendben gondolkodj.
ha lecsiszolod a felületkezelést változik a q-faktor ? kifejtenéd ?
ha lecsiszolod a felületkezelést változik a q-faktor ? kifejtenéd ?
ha lecsiszolod a felületkezelést változik a q-faktor ? kifejtenéd ?ja nekem is:)
off:
5.-én meg is rendelem, de úgynézki csak ezüstben tudnak hozni:\ de jobb is, a fekete alivioról is lecsiszoltam a festéket, ezen is tuti lefogom, sõt itt még a qfactor miatt is.
ja nekem is:)Tetszik a hajtókar.