Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#11181
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nem azt mondtam, hogy ha merida akkor biztos nem olyan jo. foleg ha olcso volt. hasznald egeszseggel!
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#11182
_kz_

_kz_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.374 hozzászólás

Nagyon szép lett Tigger! Gumik honnan? Kollégám üldöz ilyen külsõt, de CRCn is pont elfogyott...


Sárga Michelin van a budaörsi Decathlonban.
People should know when they are conquered.
Would you, Quintus? Would I?

#11183
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

off

pix.bikemag.hu hianyaban raeroltettem magam a picasara [google] es jelentem k.rvajo. gyors es egyszeru.

on

de ilyen nem tul verseny orientalt geometriaju orszaguti gepe nem csak a meridanak van. mint a roubaix. sot, megkockaztatom, hogy minden magara valamit ado marka kihoz egy szeriat a versenyzoknek, meg egyet az oszulo halanteku nyugat europai senior managereknek. [rovidebb, magasabb]

azért az ár sem volt mindegy :)

a presztizs meg pont nem izgat
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#11184
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
tetszõs lett Tigrincs! :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#11185
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
off

pix.bikemag.hu hianyaban raeroltettem magam a picasara [google] es jelentem k.rvajo. gyors es egyszeru.

on

de ilyen nem tul verseny orientalt geometriaju orszaguti gepe nem csak a meridanak van. mint a roubaix. sot, megkockaztatom, hogy minden magara valamit ado marka kihoz egy szeriat a versenyzoknek, meg egyet az oszulo halanteku nyugat europai senior managereknek. [rovidebb, magasabb]
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#11186
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

arra van a patkanybringa, nem gyorszaras agyakkal, nyeregcsobilinccsel, barom nagy ABUS lakattal :) a jobb gepekkel biciklizni megyek, nem a boltba

tigger: szakadj meg :D ultegra SL most nalam a nagy kedvenc orszaguti szett. plusz szeretnek egy karbon vazat is. En nem meridat vennek, de ettol fuggetlenul meg gyilkos a gep. suly? rakhattal volna fel nagyobb kepeket ;)

qrva kep tar ekkorára méretezi.. bikemag pix meg nem mûxik
többihez meg nem értek.

váltókarok meg a fékek 105-ök :)
azért merida (meg eleve karbon) mert elég "komfortos" váz (3 év fulli után azért ez is elég megrázó :) ) meg nem olyan agresszív versenygeó.
olyan 8,5 körül van, majd holnap lemérem pontosan.

Szép. Melóbajárósnak basszus...

Sárga bandázs a pedál miatt lett?

nem...ez volt vagy kék. aztán ha gumi sárga akkor már inkább legyen sárga.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#11187
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

kész lett a melóbajárós bicó :)

http://img3.tar.hu/b...e2/34523736.jpg

http://img3.tar.hu/b...e2/34523737.jpg

http://img3.tar.hu/b...e2/34523738.jpg

szakadj meg:D:D csini lett--

#11188
RideRaceLive

RideRaceLive

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Pár éve még voltak ilyen storyk h a cigók vámolnak a hegyen. Késsel hadonszának stb. Mondjuk azokat nyakonrugod ugy 60-nál akkor megdöglenek, de a fogasnál nincsnek ilyenek?

Nekem mar loptak el bicómat, azért vagyok ilyen paranoiás :(
És ha teszem azt bicikli tolvaj lennék, tuti itt nézném ki h mit akarok.

#11189
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Szép. Melóbajárósnak basszus... :)
Sárga bandázs a pedál miatt lett?

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#11190
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
arra van a patkanybringa, nem gyorszaras agyakkal, nyeregcsobilinccsel, barom nagy ABUS lakattal :) a jobb gepekkel biciklizni megyek, nem a boltba

tigger: szakadj meg :D ultegra SL most nalam a nagy kedvenc orszaguti szett. plusz szeretnek egy karbon vazat is. En nem meridat vennek, de ettol fuggetlenul meg gyilkos a gep. suly? rakhattal volna fel nagyobb kepeket ;)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#11191
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
helyesen mondod, nem kell otthagyni felügyelet nélkül sehol :)

nekem pl lakatom sincs.

ahova a bringa nem mehet be, oda én se megyek :)

#11192
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
És szerinted ezek közül melyiket hagyja a gazdája felügyelet nélkül bárhol is?


#11193
RideRaceLive

RideRaceLive

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Srácok, lenne egy nem túl felemelõ kérdésem.

Ti nem féltitek mutogatni itt a bicótokat? Lassan már autó árban van egy-egy darab és ezt nem találja meg senki ha ellopják.
Lehet h én vagyok a túl paranoiás, de Budapesten azért para 1 mp is felügyelet nélkül hagyni a vasparipát, fõleg ha valami combosabb darabról van szó. Vagy tévedek?

#11194
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Nagyon szép lett Tigger! Gumik honnan? Kollégám üldöz ilyen külsõt, de CRCn is pont elfogyott...

kösz. probike de ha jól emléxem nincs több.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#11195
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás

kész lett a melóbajárós bicó :)

http://img3.tar.hu/b...e2/34523736.jpg

http://img3.tar.hu/b...e2/34523737.jpg

http://img3.tar.hu/b...e2/34523738.jpg


Nagyon szép lett Tigger! Gumik honnan? Kollégám üldöz ilyen külsõt, de CRCn is pont elfogyott...

#11196
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
kész lett a melóbajárós bicó :)

http://img3.tar.hu/b...e2/34523736.jpg

http://img3.tar.hu/b...e2/34523737.jpg

http://img3.tar.hu/b...e2/34523738.jpg
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#11197
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
de van valahol valami bringaepites topik, nem?

csak mert itt elvileg a kesz bringakkal kell buszkelkedni. azert van
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#11198
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
nekem hone agy van hátul és teljesne jó akármilyen váltóval.
amúgy ajánlom a hone agyat viszont kalkuláljátok be h centerlockos tárcsa kell bele.
én inkább az apróból néznék jó kerekeket kompletten úgy sztem jobban megéri. és felninek nem singeltrackot ha választani lehet az kskeny meg nem is a legerõsebb, inkább ha olcsó akkor rodi dh disc felni, az szélesebb és jobb a singletracknál mivel szélesebb gumi is bele kerülhet ami jobban tart kanyarban vmint erõsebb, nekem ien felni van elöl és 1,5 év alatt egyáltalán nemkellett centírozni és 8as se naon van benne max picit pedig ugrottam pár csõrrel kiakadást. elsõ váltó meg nem kell mindenes bringára, 32 v 38as tányér, boxguide feszítõ teljesen jó és még olcsóbb is így.
telónak meg sztem érdemes még a torát is megnézni ha nem tulja olyan durván, jó árba van, esetleg a dropoff comp

#11199
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
hone váltóhoz kell a hone agy, fordítva megoldható.

viszont ez a téma mennyire offtopik itt ...

#11200
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
egy szimpla anyacsavar is megteszi egy idõre,de majd az menne rá,ha lesz rá zsé