Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#10482
Írta 2008. július 20. - 11:39
Centerlock-os az SL tárcsa? (ilyetseláttammég)
#10483
Írta 2008. július 20. - 11:19
kísérleti jellegû a dolog. ha bejön, veszek vmi hasonló szögekkel-méretekkel megáldott komolyabb vázat. most a kíváncsiság hajtott.
az xtc-hez már öreg vagyok és fõleg lusta. ezért is eladó.
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#10484
Írta 2008. július 20. - 10:37
Sokkal meredekebbnek érzem az elejét, majd kiváncsi leszek a menettapasztalataidra a giant után, mert én nem tudnám megszokni, bár lehet hogy a miénkben lévõ rövid stucni-széles kormány is beleszólt:chin:
#10485
Írta 2008. július 20. - 10:20
Mikori Reba? Ennek már/még szép a válla.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10486
Írta 2008. július 20. - 10:15
edit; de úgy tényleg konkrétabb, h 05 PX
#10487
Írta 2008. július 20. - 10:11
#10488
Írta 2008. július 20. - 10:07
#10491
Írta 2008. július 19. - 07:35
A Lapierre-t már tudnám is mire használni,tetszik
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#10492
Írta 2008. július 19. - 00:58
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#10493
Írta 2008. július 19. - 00:45
#10494
Írta 2008. július 18. - 23:10
tudom, hogy ez nagyon off ebben a topicban, de legalább sokan olvassák.
Tudja valaki mi lett a bikemagben annyira nagyon rohadtul beharangozott egy milkás bringa tartós tesztjével? Nagy a csend körülötte. Csak kiváncsi vagyok, hogy ellopták a paripát, vagy csak mondjuk ketté tört a váz és ez most így akkor kínos vagy mi?
az érdekes képek közt volt már kép a vázról...
amúgy megvan, sokat hajtja a Matyi, sokmindent lecserélt már rajta
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#10495
Írta 2008. július 18. - 21:46
De ami a fö ok volt, hogy itt a bikemagon amikor elöször képet doptam az exröl, olyan válaszok jöttek, hogy ez olyan VV`s. Már akkor tudtam menni kell neki:p
Ez nem volt szép.
De félretéve a viccet, az elmondottak alapján jól jöttél ki a dologból, és megértem az érveidet, már csak azért is, mert a Lapierre egy kicsit nekem is a szívem csücske.
Most már csak UST kerekeim vannak nekem is a nagy vashoz, így ideje lenne lassan beszerezni hozzá néhány UST-s gumit is.
#10496
Írta 2008. július 18. - 21:40
Az elõdjét mi okból cserélted le?
Ez jó kérdés...
untattalak benneteket a "keréképités" meg a "Manitou" topicban is (ott föleg Rob-ot)
Szóval UST szett, meg esetleg egy villát szerettem volna (eurobiken). Számolgatások után feldoptam egy forum piacára a komplett bicót és igy lett ez, ami új és relativ keveset kellet hozzátenni.
De ami a fö ok volt, hogy itt a bikemagon amikor elöször képet doptam az exröl, olyan válaszok jöttek, hogy ez olyan VV`s. Már akkor tudtam menni kell neki:p
#10497
Írta 2008. július 18. - 21:25
Az elõdjét mi okból cserélted le?Itt az új :
http://www.imgimg.de...b9jpg.jpg.html#
http://www.imgimg.de...f3ajpg.jpg.html
A kupak már rajtavan a villán és Albert meg 2.25 NN kerültek rá
#10498
Írta 2008. július 18. - 21:25
madve fehér masinája is tetszik.
sala rombolójának most látszik csak igazán a szép mivolta
Rebell gépe meg már szinte olyan h ezt sajnálnám összesarazni, pedig nem kímélni való bringa az sem. :clap:
#10499
Írta 2008. július 18. - 20:51
#10500
Írta 2008. július 18. - 20:29

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






