Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#10341
Írta 2008. augusztus 09. - 23:35
17,2 a Coilerem jelen felállásban. (18")
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#10342
Írta 2008. augusztus 09. - 22:52
Gyerekek! A minap lemértem a masniát és 18,5 kg-t mutatott a mérleg. Úgy érzem ez egy full levegõs rugó nélküli villával eléggé szégyen
Asszem vmit tennem kell az ügyben.
#10343
Írta 2008. augusztus 09. - 20:16
#10344
Írta 2008. augusztus 09. - 18:52
#10345
Írta 2008. augusztus 09. - 15:42
es neked bejon a servo-s xt fek?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10346
Írta 2008. augusztus 09. - 15:05
még mindig szép!!!
mik azok a felnik?
CJ: kormányvégdugó minek,ha van rejat egy normális peremes markolat?
nemsokára jön a Bergamont is!
#10347
Írta 2008. augusztus 09. - 14:38
Júúj, most látom, RR! 
Kormányvégdugó?
Kormányvégdugó?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10348
Írta 2008. augusztus 09. - 14:14
#10349
Írta 2008. augusztus 07. - 21:30
szar gép LL
láncterelõt a fiam szebben rakja fel
láncterelõt a fiam szebben rakja fel
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#10350
Írta 2008. augusztus 07. - 21:20
szerintem egy diszkrétebb ülés meg esetleg elõre egy uj maxxis amin nincs eza csík. Amúgy zsír
#10351
Írta 2008. augusztus 07. - 20:53
Enduro.. 
arra is van használva.. hébe-hóba kis ugrálással.
arra is van használva.. hébe-hóba kis ugrálással.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#10352
Írta 2008. augusztus 07. - 20:52
ilyen ugra-bugra durvább bringázásra. régebben néztem videokat amiket csináltatok, nameg a Mecsek, azért lepõdök meg hogy még milyen polír:)
#10353
Írta 2008. augusztus 07. - 20:48
zsír. a hajtómû a régi után gondolom megváltás:)
egész egyben van még ahhoz képest hogy mire lett kitalálva
a képek Orfûn készültek?
megváltás? szebb. könnyebb. De semmivel se merevebb. (hussefeltel sose volt gondom)
mi lett kitlálva, mire?
képek Malomvölgyben.
Alsó görgõt (láncvezetõ) miért nem toltad rá a rockringre?
nemtudtam, hogy úgy szokás :-) meg fog történni, akkor még ma.
sose volt láncvezetõm, rockringgel..
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#10354
Írta 2008. augusztus 07. - 20:44
#10355
Írta 2008. augusztus 07. - 20:37
zsír. a hajtómû a régi után gondolom megváltás:)
egész egyben van még ahhoz képest hogy mire lett kitalálva
a képek Orfûn készültek?
egész egyben van még ahhoz képest hogy mire lett kitalálva
a képek Orfûn készültek?
#10356
Írta 2008. augusztus 07. - 19:55
meg a láncterelõn is lehetne állítani
ez nekem is gyanús, lévén, hogy zörög...
kicsit feljebb kéne még állítani a mono alatti részt?
komolyabb rugóstag.. hát igen.
rugóstag
másik nyereg
esetleg másik fejcsapágy.
más nem kell.
JA jut eszembe, a pedál is 'új' lévén, piros DX átfestve.
és köszi rob, eza te szádból hízelgõ
nameg köszönet rob-nak, thez-nek salának
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#10357
Írta 2008. augusztus 07. - 19:52
#10358
Írta 2008. augusztus 07. - 19:52
kicsit hosszu a lánc, meg a láncterelõn is lehetne állítani, de egyre jobb lesz :spoko: kár hogy kona
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#10359
Írta 2008. augusztus 07. - 19:48
Közel a véglegeshez:




ami új:
Hone hajtómû - T36 - Rockring - arany elox csavarok
Hone hátsóagy + Mach1 Freeride + Mach1 küllõk
Hone hátsóváltó
Da Bomb DJ1 láncvezetõ
retro(?) DX pedál átfestve, feketére.
ami új:
Hone hajtómû - T36 - Rockring - arany elox csavarok
Hone hátsóagy + Mach1 Freeride + Mach1 küllõk
Hone hátsóváltó
Da Bomb DJ1 láncvezetõ
retro(?) DX pedál átfestve, feketére.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#10360
Írta 2008. augusztus 06. - 21:36

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére














