Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#10381
Írta 2008. augusztus 01. - 22:56
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10382
Írta 2008. augusztus 01. - 22:49
egész pofás lett , telóvalSziasztok!
Ha már piszkos Demáknál tartunk...
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#10383
Írta 2008. augusztus 01. - 22:48
gombot, oda beilleszteni, es ugy lesz jomarmint ha azt akarod hogy mi is lassuk
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10384
Írta 2008. augusztus 01. - 22:46
Vannak szebb sárvédõk (SKS) az igaz, de engem a jelenléte zavar. Dögösebb egy gép sárvédõ nélkül. Magamnak csak esõ idején rakom fel.
Tárolás szobában Nálam:
1. Szolídan a radiátorhoz támasztva (pedállal)
2. kormány a szekrényhez, pedállal lent picit rásegítve.
Máris nem kell kitámasztó. Nálam a kitámasztó sem fér bele az MTB esztétikába:)
Bocsi az offért..
Íme készitettem pár képet a bringám mostani kinézetérõl,a sárvédõket már lekaptam róla de a támasztót még ergyenlõre hagyom.
A fotókat egy Fuji Finepix S5600-sal készitettem ha esetleg érdekelne valakit.
http://picasaweb.goo...z/2002TREK45002
#10385
Írta 2008. augusztus 01. - 20:25
kela,maggi: az x.0 grip shift nem az enyém volt, csak addig használhattam amíg el nem viszik. tavasztól volt nálam, kedden vitték el, nemvolt rossz cucc, szerettem:|:\
magginak külön üzenem hogy gripkó rulez:) meg monnyon le
LL: igyexem,igyexem, õsszel kezdem a jogsit kocsira, így ha minden jól megy jövõre eltudok menni pár versenyre, aztán meglátjuk mi lesz...
Kisherceg: engem nem zavarnak a sárvédõk, lehet jobban néz ki anélkül, de amerre járok ott elég változatos a terep, nem lehet kiszámolni elõre
sõt van több hely a Mecsekben, (Hidas,Óbánya) ahol patakon is át kell menni:P
a teló...hát...a marzohoz képest érezhetõen jobb az rs, de bajom a régivel se volt, úgy vagyok vele hogy a nagyobb vízátfolyásokat (5cm+) kimozogja aztán kész. majd lesz jobb ha megdöglik
a mosástémában meg egyeznek a véleményeink:) annyit szoktam még pluszba hogy a váltógörgõrõl egy pálcikával leesztergálom a sarat
egy szó mint 100, nagyon változtatás a kereken, féken kívül nem lesz, így megfelel minden, most végre van is idõm menni vele rendesen, több, más nem kell
#10386
Írta 2008. augusztus 01. - 19:55
Ha már piszkos Demáknál tartunk...
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
#10387
Írta 2008. augusztus 01. - 19:40
jó lesz ez, szépen alakul. :cool:
a terveid is jónak tûnnek. egyedül a telóba kötnék bele, de nem teszem.
a hátsó sárvédõt én csak sárban/esõben hordanám.
mosni meg nem kell (látnád az enyémet:)), csak a láncot/hajtást tartsd tisztán.
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#10388
Írta 2008. augusztus 01. - 18:56
weqa, sárvédõ: áhhh mikor tavasszal telemegy az ember szája rohadt faleveléllel:) sárvédõ az kell.
meg van egy 5km-es homokos szakasz az egyik útvonalamon, ott egy nagyobb esõ után is hetekig megmarad a víz
Na, ezért kell becsukni a szádat
alakul a paripa.. hajrá!
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#10389
Írta 2008. augusztus 01. - 18:33
#10390
Írta 2008. augusztus 01. - 15:59
#10391
Írta 2008. augusztus 01. - 15:41
Nekem a nyereg kicsit furán áll.
Bazz, nem tudtad volna lemosni? Én meg szenvedtem egy délelõttöt, mire csajozós állapitba hoztam...
tegnap délelõtt még az enyém is tiszta volt:D
aztán estefelé kint voltam 1.5 órát és ilyen lett.
ilyen poros terepen kb 3 alkalom után szoktam csak lemosni, de a láncolaj ennél jóval több napot is bírna
még a monszunévszak idején is heti max 2 szer van lemosva, többször szerintem nem kell
a régi gépemet én is sokat mosogattam, van egy olyan tippem hogy azért halt meg most a hátsóagy:\
nyereg: nálam ez bizonyult a legkényelmesebb pozíciónak
weqa, sárvédõ: áhhh mikor tavasszal telemegy az ember szája rohadt faleveléllel:) sárvédõ az kell.
meg van egy 5km-es homokos szakasz az egyik útvonalamon, ott egy nagyobb esõ után is hetekig megmarad a víz
#10392
Írta 2008. augusztus 01. - 14:38
Nekem a nyereg kicsit furán áll.
Bazz, nem tudtad volna lemosni? Én meg szenvedtem egy délelõttöt, mire csajozós állapitba hoztam...
ja, az egyik pipi már rá is szállt
Delma01 és a Te géped is nagyon egyben van (bár a demáról lekapkodnám a sárvédõt
Érdekelne, hogy eddig mennyibe volt Nektek az egész, "ápgréjdeléssel".
#10393
Írta 2008. augusztus 01. - 14:31
Bazz, nem tudtad volna lemosni? Én meg szenvedtem egy délelõttöt, mire csajozós állapitba hoztam...
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10394
Írta 2008. augusztus 01. - 12:23
http://gyikgyigo.myp...bumName=album01
#10395
Írta 2008. augusztus 01. - 12:11






ami változott:
X.0 helyett visszakapta az x5 váltókarokat
Alivio 06' helyett Deore 08' integrált hajtás (jelenleg még a régi Alivio tányérokkal megyek)
a döglött Marzo mzcomp helyett RS Dart 2 lett
Schwalbe Smart Sam gumik
Pro kormányszarv,wcs foammarkolat, cateye velo 5-ös km óra
spd rendszer m505 pedál, merida cipõ
ami változni fog
a deore hátsó kerekem jelenleg az utolsókat rúgja, az utódja jövõ héten lesz kész (Novatec FO62SB,Mach1 Mx)
fékeknek is szeretnék sd7-et (kiváltképp a mostani fékkel sincs baj, csak noname)
asszem ennyi, a többi alkatrész megfelel, és csak "akkor jön le ha leesik" (by: Kisherceg)
bónuszba tervbe van egy slick gumis kerékszett, feltéve ha sikerül meggyógyítani a mostani hátsó deore-t
a kerékszett elsõ kereke a jelenlegi elsõ deore lesz, de õ még bírja egy darabig:)
ui: a partypockeres popup bannerért bocsi:\:\
#10396
Írta 2008. július 31. - 20:44
Rég fotóztam le.
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Kedvenc tikom.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10397
Írta 2008. július 31. - 02:19
Hát a használt cuccoktól írtózok. Az biztos nem lesz benne. Még gondolkodom. A lockout az mindenképp kell. De tényleg olcsó az a relic.(gyanúsan) Recon vs. Splice Kicsit a manitou felé húz a szívem mert rock shoxhoz alig lehet alkatrészt találni. (Múltkor bringástársamnak egy ló lerúgta a villáját és a külsõ tropára ment. Bement a boltba mondta kéne külsõ Manitou Sliverre azt 1 hét múlva már kapott.) Ráadásul Splicet már találtam olcsón (52000Ft), de Recont még nem nagyon (67900Ft) . Manitou Black superrõl mi a vélemény mert az is van 69990Ft. Kb. 60000-at szerettem volna rá áldozni. Ez sok.--.
a rock shox-hoz ugyanannyira lehet alkatrészt találni, mint manitouhoz.
recon vs splice meccsben recon egyértelmûen jobb- erõsebb, könnyebb, jobb
recon linkeltem 65-ért, a cc-s verzióból a legjobbat.
black super 70-ért sok. volt blackem, régebbi elite, 30-ért vettem, perfekt volt, nem buktam rajta egy fillért se, és még jól is mozgott ('01 Elite)
használttól nem kell félni, ha nem vagy hülye hozzá, nem nagyon tudnak átverni. persze nem látsz bele a villába, de azért vannak árulkodó jelek.
splice helyett inkább vegyél akármit, de azt NE.
régebbi duke-kal is jól járhatsz akár, csak az már régi, alkatrész kifutóban van sajna hozzá.
legjobban egy jó állapotú használt rebával vagy r7-tel járnál talán
#10398
Írta 2008. július 30. - 21:49
Használt Rebá-t vettem anno,nem bántam meg.Igaz, hogy megbízható forrás voltHát a használt cuccoktól írtózok.
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#10399
Írta 2008. július 30. - 21:28
Mondjuk végülis ez sem volt kifejezetten olcsó, inkább az a "don't miss"-jellegû ajánlat, amit azért a barátnõdnek nem mersz azonnal elmondani
#10400
Írta 2008. július 30. - 20:15
Én is most nézegetek outit, valami egyszerûbbet ami passzol a pénztárcámhoz
Ehhez pedig gartulálok, nekem nagyon bejön, színre, formára, felszereltségben, meg márkában is...
zsír - jó tekergõzést

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





