Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#10401
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Pár szedett-vedett kép a friss szerzeményrõl :)

Feltöltött kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Feltöltött kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Feltöltött kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Feltöltött kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Az elsõ fékváltókaros outim. Van sok endorfin a vérben :)

#10402
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás

Hát a használt cuccoktól írtózok. Az biztos nem lesz benne. Még gondolkodom. A lockout az mindenképp kell. De tényleg olcsó az a relic.(gyanúsan) Recon vs. Splice Kicsit a manitou felé húz a szívem mert rock shoxhoz alig lehet alkatrészt találni. (Múltkor bringástársamnak egy ló lerúgta a villáját és a külsõ tropára ment. Bement a boltba mondta kéne külsõ Manitou Sliverre azt 1 hét múlva már kapott.) Ráadásul Splicet már találtam olcsón (52000Ft), de Recont még nem nagyon (67900Ft) . Manitou Black superrõl mi a vélemény mert az is van 69990Ft. Kb. 60000-at szerettem volna rá áldozni. Ez sok.--.


Teleszkópokról itt: Teleszkópok - általános eszmecsere #2.

#10403
Gyikgyigo

Gyikgyigo

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Hát a használt cuccoktól írtózok. Az biztos nem lesz benne. Még gondolkodom. A lockout az mindenképp kell. De tényleg olcsó az a relic.(gyanúsan) Recon vs. Splice Kicsit a manitou felé húz a szívem mert rock shoxhoz alig lehet alkatrészt találni. (Múltkor bringástársamnak egy ló lerúgta a villáját és a külsõ tropára ment. Bement a boltba mondta kéne külsõ Manitou Sliverre azt 1 hét múlva már kapott.) Ráadásul Splicet már találtam olcsón (52000Ft), de Recont még nem nagyon (67900Ft) . Manitou Black superrõl mi a vélemény mert az is van 69990Ft. Kb. 60000-at szerettem volna rá áldozni. Ez sok.--.

#10404
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

Hát valami olyasmi. Rögtön tesztúton a kormány elfordult (mert a kormányszár csavarjai nem voltak rendesen meghúzva) és a bicó a tetejére esett. Kár: Kormányszarv törés, meg az enduro kapott. a többi sértetlen, jah meg én sérültem, de csak felszínesen. A villán még tudok gondolkodni mert majd Aug. végén akarok venni vagy az év végi akciókon.A boltban azt mondták hogy a Manitoukboz könnyebb alkatrészt szerezni. Az elsõ kerék cserélve les,majd ugyan olyanra. A hátsófék marad, Elõre meg lesz Avid BB5 vagy BB7.A váztáska még ? , lehet hogy csak nagyobb túrákboz, majd beszerzek egy nyeregtáskát. A gumik azért ilyen pirickák mert most fõleg aszfalton megyek, de a garázsba ott figyel a Conti Explorer ha sarazni akarok.
Mi kéne még rá szerintetek?


http://www.allez.hu/...
itt van relic, igaz nem lockos.
használt rebát is érdemes lenne. illetve rendes fék elõre hátra (juicy5 mondjuk)
így hirtelen ezeket a villákat találtam:
http://piacter.bikem...t=150543&cat=14
http://piacter.bikem...t=149949&cat=14
http://piacter.bikem...t=149912&cat=14
http://piacter.bikem...t=147405&cat=14

#10405
Gyikgyigo

Gyikgyigo

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás

szegény Cateye...mi lett vele? medve attack?

Hát valami olyasmi. Rögtön tesztúton a kormány elfordult (mert a kormányszár csavarjai nem voltak rendesen meghúzva) és a bicó a tetejére esett. Kár: Kormányszarv törés, meg az enduro kapott. a többi sértetlen, jah meg én sérültem, de csak felszínesen. A villán még tudok gondolkodni mert majd Aug. végén akarok venni vagy az év végi akciókon.A boltban azt mondták hogy a Manitoukboz könnyebb alkatrészt szerezni. Az elsõ kerék cserélve les,majd ugyan olyanra. A hátsófék marad, Elõre meg lesz Avid BB5 vagy BB7.A váztáska még ? , lehet hogy csak nagyobb túrákboz, majd beszerzek egy nyeregtáskát. A gumik azért ilyen pirickák mert most fõleg aszfalton megyek, de a garázsba ott figyel a Conti Explorer ha sarazni akarok.
Mi kéne még rá szerintetek?

#10406
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Képek a bicóról itt: http://gyikgyigo.myp...m01&id=DSC01980


Remélem a hátsó fék csak átmeneti.... :)
Elõre kellene egy olyan felni, mint a hátsó (vagy valami hasonló, fekete)

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#10407
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
az új SLX hátsó váltó nem tetszik annyira, bár mivel fekete, így azért elfogadnám. viszont a váltókarok csinosak, meg a bringa is úgy egyben. :)

#10408
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás

Képek a bicóról itt: http://gyikgyigo.myp...m01&id=DSC01980


Csinos bringa!

#10409
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
inkabb Recon mint Splice. eg es fold a kulonbseg
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#10410
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
szegény Cateye...mi lett vele? medve attack?

#10411
osiris555

osiris555

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás

Képek a bicóról itt: http://gyikgyigo.myp...m01&id=DSC01980

túra felhasználás? csinos

#10412
Gyikgyigo

Gyikgyigo

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Képek a bicóról itt: http://gyikgyigo.myp...m01&id=DSC01980
Pénz az lenne rá csak alapból nem akarok rá 60000 -at kiadni. De most õszintén tényleg annyival jobb a Relic? Tudom hogy a Splice utódja meg minden, de sztem nem jobb a relic ár/teljesítmény arányban.
Gyökeret meg nem akarok venni mert az csak kidobott pénz lenne.(ami most vann benne az egy kölcsön Manitou Magnum, ez se rossz, de khmm. szóval valami kínait nem akarok venni). LOL az RST-tõl és Suntourtól én is tartok.

#10413
osiris555

osiris555

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
vegyél dart 3 at 28500-ért ebikeról, ha nincs lóvé, ha meg lesz, majd cseréled királyabbra. 100 mm, igaz, csak úgy 75-80-at mozog ki, de legalább nem koppan. (: lockout, igaz, csak 28-as becsúszók, kb. 2.2 kilo.
nem profi, de inkább, mint suntour. annyira azért nem ganaj.
nekem pont van, melegben jól mozog, hidegben meg sehogy. télen lecserélem, mert akkor jön össze a lé a rókára, eddig csak rá futotta. de hát valamivel kell kezdeni ...

#10414
Gyikgyigo

Gyikgyigo

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Hát nem tudom./Ha tudsz Relicet 60 körül (100mm) Lockout-tal új állapotban szólj/. De pont egy Bikemagban olvastam, hogy árához képest mennyi mindent tud a splice. Mert XC-hez kéne, tudom kicsit húsos de hát mindennek van negatívuma. Mert 52000Ft-ért olyan villa azért nem húzós. Mert ami nekem kell: Lockout,100mm-rugóút, max 2200g súly, min. 30mm becsúszók. Ennek a Splice tökéletesen eleget tesz. Mondjuk szóba jöhet még a RockShox Recon 351-es, Relicen én is gondolkodtam de az drága volt mindenhol. Szóval +20000-at nem tudok még rászánni.

#10415
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
splice-ot ne vegyél, elég hulladék. inkább relic. nem sokkal drágább, de az legalább jó

#10416
Gyikgyigo

Gyikgyigo

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Hi!

Frankó a bike! Bekrepált a fényképezõm és ezért nem tudok a bicóról képeket feltenni...Fényképezõ:rocketman . Ja meg találtam egy boltot ahol 52000 Ft-ért belepakolhatok egy új (szalonbike-ba beépített) Manitou Splice-t. Így majd rendesen fog kinézni. Amint tudok teszek fel gépet.ööööö képet.

#10417
Dr.Root

Dr.Root

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
A teleszkópot most vettem mert a régi felmondta a szolgálatot, de ez is csak átmeneti. A kerekek, a nyeregcsõ és a teló változni fog, de csak a télen. Anyagi okok miatt az építgetés szünetel a télig.:)

#10418
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

nem, levettem a selle italia slk nyerget és feltettem a selle italia slr c64-et.


Jaa...:mybad:
Én kb fél kilótól szabadítottam meg a gépem...levettem a sárvédõket meg a kitámasztót..:chin: :D
Bocs az off-ért
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#10419
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Huu lemostad?? :D

nem, levettem a selle italia slk nyerget és feltettem a selle italia slr c64-et.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#10420
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Bármire ami nem Suntour. Vagy RST.
Jó gép, de azért mert Trek, nem kell hasraesni ;)

Meg mondjuk a Tiprópedál helyett jobban mutatna egy patentpedál :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala