tam: A yeti az sztem über súlyban van, de az XTC-t én picit sokkallom.
kerék meg jó mert legalább az a crossland bírja évekig
az XTC full LX, meg deore elsovalto, 30.9es alu nyeregcso, satobbi... azon nem grammoztam. osszesen csak a kormany karbon rajta. [Yeti ARC F1 karbon
nem az volt a lenyeg hogy uber konnyu legyen, csak az hogy relative jo es megbizhato alkatreszek legyenek rajta - olcson.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







