Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#10161
Írta 2008. szeptember 01. - 19:18
nem akarom lehuzni, mert semmi gond vele, de ez a legalapabb fulcrum szett. nem rossz, de semmivel nem tobb vagy jobb mint ennyi penzert barmi. es nem tul draga
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10162
Írta 2008. szeptember 01. - 19:16
#10163
Írta 2008. szeptember 01. - 19:13
szep a gep, de mi ez az attetel? a himalajara keszulsz? elol tripla hatul meg valami 27es vagy 28as lanckerek 
gyurja` combra ocsisajt
gyurja` combra ocsisajt
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10164
Írta 2008. szeptember 01. - 19:03
elrontottam, valóban.
végre sikerült fotóznom szegénykét:
csak úgy tépi az aszfaltot
Szép masina ez is.
Látom, temérdek hely van a nyeregvázcsõ és a hátsó kerék között...
De szép, komolyan.
(bár itt még nem láttam egy randaságot sem:))
#10165
Írta 2008. szeptember 01. - 18:58
Thez! Gratula!
Megláttam és... áá nagyon tetszik.
Használd még jósokáig.
Megláttam és... áá nagyon tetszik.
Megújult >> Fotós weblapom < , Picasa webalbumom
#10166
Írta 2008. szeptember 01. - 17:25
#10167
Írta 2008. szeptember 01. - 16:47
#10168
Írta 2008. szeptember 01. - 15:45
jó színe van.
az összképet elrontja, hogy ilyen lóba___szó vagy és emiatt ilyen gnóm váz kell...
amúgy tetszõs
(kistányér minek kell, gyenge vagy?
)
az összképet elrontja, hogy ilyen lóba___szó vagy és emiatt ilyen gnóm váz kell...
amúgy tetszõs
(kistányér minek kell, gyenge vagy?
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#10169
Írta 2008. szeptember 01. - 14:45
#10170
Írta 2008. szeptember 01. - 14:33
Nálám nám jön bejja khép.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10171
Írta 2008. szeptember 01. - 14:01
#10172
Írta 2008. augusztus 30. - 22:46
noakkor:
Specialized P1 Cro-mo 2008 & Manitou Gold Label Series II
Nagyon szép! Nehogy ezzel járj bótba
Az a manitou nagyon tetszik.A kerekek is.A váz is.Szóval az egész, na.
Gratulálok hozzá!:clap::cool2:
Izomtéridõninja-geológus!
#10173
Írta 2008. augusztus 30. - 21:44
#10174
Írta 2008. augusztus 30. - 14:26
#10175
Írta 2008. augusztus 30. - 14:19
szép!
megérdemelt volna két normális kereket,
200as tárcsa -->160
nyeregcsõ letol
gumik helyett table top
kisebb lánctányér
és máris pöpec
amugy nem rossz
köszi
a többire: a keréknek pont örülök, végre megszereztem, jó kis átütõs XT kerékszett.
Mavicot nézegettem még, de kb ugyanezt tudja, akkor már maradtam a márkánál.
Gumik, fék: hegyre járok vele, legalábbis mikor legutóbb bringáztam
Oda simán jobb ez, illetve városban is azonos a gördülési ellenállása, mint a table-nak, így jelenleg - amíg az itthon levõ 3 szett el nem kopik, ez marad
nyeregcsõ jogos lehet, csak két méter vagyok, így ezzel se lesz here-bere, illetve így ülni is lehet rajta
#10176
Írta 2008. augusztus 30. - 14:12
szép!
megérdemelt volna két normális kereket,
200as tárcsa -->160
nyeregcsõ letol
gumik helyett table top
kisebb lánctányér
és máris pöpec
amugy nem rossz
#10177
Írta 2008. augusztus 30. - 14:06
Szintén vitrin?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10178
Írta 2008. augusztus 30. - 14:06
Jogos lenne a kérdés, de:
ez marad (szinte) egyetlen bringának jelen pillanatban.
Alkatrész persze akad, ez az, de anyagi okokból marad a régi, jól bevállt merevbringa
#10179
Írta 2008. augusztus 30. - 14:04
... 
egy dolgot árulj el, minek?
egy dolgot árulj el, minek?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#10180
Írta 2008. augusztus 30. - 13:58

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére
















