Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#9981
Írta 2008. október 21. - 19:07
bacsesz: korrekt gép, bár a kormányszarvakat én "laposabbra" állítanám...
#9982
Írta 2008. október 21. - 19:06
Köszönöm, de majd meglátod hétvégén
. A teló tipusa:Suntour XCR Lockout:)
Rendben... várom;)
#9983
Írta 2008. október 21. - 18:58
FRIZ: hihetetlen szép! ez a színösszhang... meg minden... áhhhh... GYÖNYÖRÛ Epic-bõl a fehér a nagykedvenc! ULTRA-HIPER GRAT!
Epicet még-még!
bacsesz: ezekkel a kerekekkel meg külsõkkel különösen jól néz ki, de egyébként is szép! ez a teló milyen benne(márka, típus)? GRAT!
Köszönöm, de majd meglátod hétvégén
#9984
Írta 2008. október 21. - 18:54
szep ez a ket epic naon
RAUH-Welt
B E G R I F F
#9985
Írta 2008. október 21. - 18:45
Ultra szép!!
Gyárilag zöld a tag?
Ez enyém mint a hó:
http://img2.tar.hu/f.../34787620.jpg#3
Rob!
Ennyi Speckó láttán muszáj lesz valami BIG SPECI találkozót leszervezni.
Forgalmazó álltal megtámogatva, jó kis buli lehetne:D
Közös tekerés
Közös kajálás
Közös ivászat
Dehogyis gyári, sk.
Valahogy nem szoktak tetszeni a bringák és az alkatrészek gyári állapotban, olyan másnak is lehet.
A Tied is szép, csak rengeteg matricáznivaló van rajta!
A találkozó jó ötlet.
#9986
Írta 2008. október 21. - 18:42
Ez enyém mint a hó...
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
a mai technikákhoz nem 1 nagy durranás, de nekem a szívem csücske.jelenleg nem így néz ki most darabokba van most teszem rá az XTR dualcontrollt:)
FRIZ: hihetetlen szép! ez a színösszhang... meg minden... áhhhh... GYÖNYÖRÛ Epic-bõl a fehér a nagykedvenc! ULTRA-HIPER GRAT!
Epicet még-még!
bacsesz: ezekkel a kerekekkel meg külsõkkel különösen jól néz ki, de egyébként is szép! ez a teló milyen benne(márka, típus)? GRAT!
#9987
Írta 2008. október 21. - 18:32
a mai technikákhoz nem 1 nagy durranás, de nekem a szívem csücske
#9988
Írta 2008. október 21. - 18:22
Nekem is van új paripám.
[IMG][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6608/p1070928va3.th.jpg[/IMG][IMG]http://img440.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/IMG]
Ultra szép!!
Gyárilag zöld a tag?
Ez enyém mint a hó:
http://img2.tar.hu/friz_22/img/34787620.jpg#3
[IMG]http://img2.tar.hu/friz_22/size2/34787620.jpg[/IMG]
Rob!
Ennyi Speckó láttán muszáj lesz valami BIG SPECI találkozót leszervezni.
Forgalmazó álltal megtámogatva, jó kis buli lehetne:D
Közös tekerés
Közös kajálás
Közös ivászat
#9989
Írta 2008. október 20. - 22:21
#9990
Írta 2008. október 20. - 21:49
Pirosban nem volt?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#9991
Írta 2008. október 20. - 21:34
A stucni valszeg tavaszra KCNC SC WING lesz,ez meg megy a vitrinbe,már 10éve nyúzom és már fárdt lehet szegény.A nyeregcsõ és fõként a stucni... NYAMMM :love1:
Az összkép nálam 5!!
#9992
Írta 2008. október 20. - 21:20
#9993
Írta 2008. október 20. - 20:35
Az új setup,az elõzõ váz sajna megadta magát:http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
A nyeregcsõ és fõként a stucni... NYAMMM :love1:
Az összkép nálam 5!!
#9994
Írta 2008. október 20. - 20:32
Eddig csak a cruiser topicba írogattam, de most szereztem a devecseri 'metro'-ban egy scott yuma típusú kerékpárt viszonylag jó állapotban (1998-as), acera váltóval, shimano v-fékekkel és agyakkal szerelve.
Semmi leírást sem képeket nem találok errõl a típusról, lehet azért mert 10 éves a verda, vagy mert kamu ez a scott felirat?
Úgy emlékszem a scott-ok két színnel készülnek, ez viszont ezüst színû mindenhol.
Tehát kérdésem:
Volt ilyen scott régen?
Ha volt jónak számított?
Köszi!
#9995
Írta 2008. október 20. - 20:01
A tied olyan?
#9996
Írta 2008. október 20. - 19:21
Ugyanaz, de ezen legalább megvan a telónak mindkét lába!
És már nem nyöszörög.
És, ha keresel még stucnit, akkor milyet? Csak mert nemrég kiküllõztem a kerekemet a'la Dante, így esedékes lett egy nagygenerál, addig meg tudok kölcsönadni 90-es stucnit, és úgy emlékszem, valami ilyesmit kerestél.
#9997
Írta 2008. október 20. - 19:00
#9998
Írta 2008. október 20. - 18:54
Végre kész az új gépezet.
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
na végre valahára elkészült az urbánus terepre tervezett gépem (nem igazi városi bringa, mert nem lehet ott hagyni sehol)
2005 magellan pyxis team váz, 20" méretben
manitou sliver elite air 80 villa
alivio váltókarok, 8as racsni és lánc
lx fékek, elsõ váltó
deore hajtómû
xt shadow h.váltó
slx agyak, mach1 mx felnik és küllõk
a többi meg, ami akadt
Az új setup,az elõzõ váz sajna megadta magát:http://www.kepfeltoltes.hu/view/081014/DSC01672_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nekem is van új paripám.
[IMG][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6608/p1070928va3.th.jpg[/IMG][IMG]http://img440.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/IMG]
a fekete Epic nagyon tetszik valamiért..., lehet, hogy azért, mert Epic váz van a bringában! GRAT!
a Magellan is tetszik... tényleg, olyan "urbánus terepre tervezett";)
a GT nagyon ott van.. KCNC szarv meg jól fog kinézni;)
a zöld nem a kedvenc színem, de ez az EPIC(mindenkinek ilyen van???
majd lövök én is néhány képet az új telóval... meg lehet, hogy a kerekeket is berakom egy-két kép erejéig:D
#9999
Írta 2008. október 20. - 18:53
Szép zõd.
Grat. De most már tényleg kell tekernünk együtt.
Pénteken vagy szombaton Vértes, Gántról?
Megint meg kéne csinálni a Kozma 60-at, nézelõdõs, fotózós tempóban, az jó vót.
a fekkar viszont hogyallmar?
Kézre!
Nem szeretem emelgetni az ujjamat, még a végén elfárad.
Ez az, amivel a Börzsönyben voltál, vagy azóta van egy új, ami tök ugyanolyan?
![]()
Nösszögõ vízágy
Ugyanaz, de ezen legalább megvan a telónak mindkét lába!
És már nem nyöszörög.
#10000
Írta 2008. október 20. - 18:33
CJ hamarosan lecserélem egy rövidebbre,KCNC-t néztem ki rá.Jóó reggelt!
Balint, szép az a Maggi, de te is ilyen létra vagy?
A GT-n nekem nem jön be a hosszú szarv. Egyébként k*rvajó!
Jól emlékszel Iceshark,szerencsére még garis volt és cserélték egybõl,vagyis 5hét elteltével.Csak megsúgom nektek,hogy kicsit lehet én kezem vagyis lábam is benne volt a repedésben,szerintem nem tetszett neki a görgõzés,mert a hátsó befogatásnál repedt meg.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






