Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#9401
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás

Bikemag apróba volt hírdetve a komplett kerék. Lukács Bálint LTV Merida racing / kerekei voltak. Behozták az új bringát és eladták róla a kerekeket.



aha, köszi. azthittem már piacon van. akkor még várni kell:D

#9402
Bubuka

Bubuka

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás
Bikemag apróba volt hírdetve a komplett kerék. Lukács Bálint LTV Merida racing / kerekei voltak. Behozták az új bringát és eladták róla a kerekeket.

#9403
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás

Nekem is megújult picit a gépem!:bananadan
Megvettem álmaim kerék szettjét,gumiját.:love1:
Kicseréltem a markolatotis!
http://picasaweb.goo...feat=directlink


Szépek a halaid, jók a gyerekjátékok és az a billentyûzet a földönFeltöltött kép Vagy nem azt kellet nézni?Feltöltött kép

#9404
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 hozzászólás
szépek a gépek, fehér markolat nyami, kell egy!

#9405
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás

Nekem is megújult picit a gépem!:bananadan
Megvettem álmaim kerék szettjét,gumiját.:love1:
Kicseréltem a markolatotis!
http://picasaweb.goo...feat=directlink



na ez sem piskóta:) valamit nekem is újítanom kell már:Dennyi szépség láttán. megkérdezhetem, hogy hol jutottál rochet ronhoz?

#9406
Bubuka

Bubuka

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás
Nekem is megújult picit a gépem!:bananadan
Megvettem álmaim kerék szettjét,gumiját.:love1:
Kicseréltem a markolatotis!
http://picasaweb.goo...feat=directlink

#9407
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás

picit megujult, atalakult....

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg



gyönyörû, gyönyörû ez a sárga REBA! áá deszép az én bringámhoz is jól menne:) szép amúgy az egész!

#9408
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
picit megujult, atalakult....

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

#9409
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Kösziszépen! Örülök, hogy sok embernek tetszik, nem is gondoltam volna!
Szóval öröm - az van ;)
De nem fogom tudni indítani a köv. Bike of the year-en, mert ezt most hova sorolom be: nem retro, nem országúti, a CC csoportban meg nincs esélye :(
Csinálok egy saját szépségversenyt és lesz "Mixed" kategória :D...



#9410
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Ez tetszik! Gratula! Az a piros békejel NAGYON KEMÉNY! Még egyszer GRATULA!
SOK kilométert vele, illetve SOK örömet benne!

#9411
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
El kell kezdeniu építeni, mert sokára lesz olyan, amilyennek szeretnéd látni! Hajrá! És köszönöm!



#9412
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Gyönyörûséges.:love1:
Egyszer nekem is kell egy retro Kona. De majd csak akkor, ha elég érett leszek hozzá(igen késõn lesz akkor ilyenem:)).
Használd sokat!:)

Izomtéridõninja-geológus!


#9413
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás

szerintem is tutkeráj a bringa,és én hagynám a nyerget..szerintem feldobja,kell az oda :)


nyereg marad! :)
annyi változtatás lesz, hogy Oury markolat lesz fenn, ha megérkezik végre (fekete)



#9414
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás

Mi történt a carbon Meridával? Láttam fórumon , hogy 1-szer eltört alattad.
Azután kaptál újat ha igen évvégén visszaadtad ? ha nem akkor már eladtad?
bocsi a sok kérdésért , ( nem szoktam bikemagot venni ) .

Kaptam igen. Mármint vázat. Még nálam van. Hogy mi lesz vele, arra még nem kaptam választ. Most szét van szedve darabokra.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#9415
Atikaaa

Atikaaa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
szerintem is tutkeráj a bringa,és én hagynám a nyerget..szerintem feldobja,kell az oda :)

#9416
ppeter

ppeter

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás

Mivel 2009ben elorelathatolag nem kerul gyartasba wenson, igy nem tudnak adni. De mivel a wensont es a harot ugyanaz a ceg viszi (Avex Kft) igy haro lesz.

Ez az univega csak piszkosul jo ajanlat volt, amig meg nem erkezik a haro, illetve elorelathatolag egy '08-as wenson orszaguti, addig ezzel edzek.

Ja, montigumi kene ra, de most ez az 1 bringam van, aszfalton edzek meg csak, oda meg jobb ez :)

Szia !

Mi történt a carbon Meridával? Láttam fórumon , hogy 1-szer eltört alattad.
Azután kaptál újat ha igen évvégén visszaadtad ? ha nem akkor már eladtad?
bocsi a sok kérdésért , ( nem szoktam bikemagot venni ) .

#9417
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
kösz-kösz :)



#9418
_kz_

_kz_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.374 hozzászólás
Tök rendben van a Kona. :)
People should know when they are conquered.
Would you, Quintus? Would I?

#9419
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
áá, nem foglalkozok vele. ez a nyereg nem nagy szám amúgy, én annak idején ilyet szerettem volna, mert Kona :). Nem homogén a felülete, van rajta varrás, a fekete rész oldalt szövet (koptató) és hímzett Kona logo van rajta. szóval ne barkácsoljon rajta nekem senki :)



#9420
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
És ha áthúzatod valami anyaggal és valami más színnel? Én is gondolkoztam, hogy az enyémet megcsináltatom perosra/narancsra, vagy fehérre.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960