Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#9121
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
szép lett
egy jó tanács: pedálból összes tüske ki, menetrögzítõ, vissza. nekem az elsõ úton sikerült elhagynom belõle kb 8 tüskét. szóval nem árthat. és elég drága a póttüske(10db 1000Ft) a hosszú tüskével kb olyan, mint egy spd :)

#9122
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
szép a Giant,egyben van!

Feltöltött kép
változások:
dx pedál
thomson nyeregcsõ
funn nyereg



#9123
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Aztakurva! Ez nagyon szép!
VÁÚVV! BIG GRAT.!

#9124
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

hosszú válasz lesz! :)
1, objektíven nézve: nem érte meg, mert kompletten másfél kilóval nehezebb mint az xtc volt, az acél alapanyag miatt valamivel több törõdést igényel és mert technkailag elavult dolog az acélváz és az acélrugós teló is. ráadásul tényleg sokba is kerül.
2, szubjektíven nézve: megérte, mert nálam a bicaj érzelmi kérdés is.

Erre voltam kíváncsi. Nálam csak a funkcionalitás játszik. Használd egészséggel!

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#9125
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás
Márcsak egy kék tune kormányszarv :-)

De tényleg nagyon szép gratulálok.
Merida a nyugat dácsiája, de jó a garis ügyintézése

#9126
Bubuka

Bubuka

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás
Lacika! Gratula!!!Nagyon ízléses,klassz bringa lett!Nagyon teccik a színösszeállítás!:cool2:

#9127
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
deszép az anthem.. és a csaptelephez is megy a színe:D

#9128
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Lacika @ (drusza ) szép a Giant.
Okosan/eszétikásan van összeszerelve. A Kerékszet lehetne egy kicsit "komolyab", a tárcsa is jól mutatna, ha erededi XT volna.

arpi, hogy áll a KTM és hány kg vagy, ha szabad kérdeznem. A kerérszet es a villa kombo miat + a többi alaktrész választása érdekelne.

Off

ugylátszik ez a Synkros piacpolitika bevált nagyon. Ideje lenne leszokni/leszerelni a "dolgot" ::))

#9129
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

azért egy szerelõhöz vidd majd el :D


:D :D

#9130
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
azért egy szerelõhöz vidd majd el :D

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#9131
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Lacika,

ez bizony nagyon rendben van. Gyönyörû bicaj és ráadásul jó is. Nagyon tetszenek a színek. Ízléses összeállítás!

#9132
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Na, kész az idei sárkány!! Lõttem pár képet, majd jövõhéten csinálok rendeset is! Még nincs beállítva a nyereg-magasság, meg semmi, de egyben van :D
Nagyon nagy köszönet Vizdinek és Gyurcinak!!
http://picasaweb.goo.../GiantAnthemX2#

Váz: Giant anthem x2
Villa: Fox rl 100
rugóstag: Fox Rp2
fék: XT (hayes tárcsával, mert szerintem szebb)
hajtómû: XT
elsõ váltó: XT
hátsó váltó X.9
Váltókapcsoló: X.O
lánc: XTR/dura-ace
fogaskoszorú: XT
stucni,kormány: syncros fehér (titán csavarok)
nyereg: syncros
nyeregcsó: thomson elite
kerékagy: shimano HB-M525 (mavic slr titán gyors-zár)
felni: mavic 117
küllõk: sapim
gumi: racing ralph
pedál: egg beater Sl
markolat: WCS
asszem ennyi :D

#9133
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Sala, az a Speci nagyon szép.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#9134
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
t -2 hét

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#9135
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás
Ha összejön, holnap én is felteszem az új bringám képeit, elõre mondom be fogtok szarni tõle :-)
Merida a nyugat dácsiája, de jó a garis ügyintézése

#9136
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Maximálisan egyetértek a "kolléga" gondolataival.:)


#9137
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

ez igazan konkret volt :)

en is kivancsi lennek mergerte-e


off
Neked politikusnak kellett volna menned :D
on


hosszú válasz lesz! :)
1, objektíven nézve: nem érte meg, mert kompletten másfél kilóval nehezebb mint az xtc volt, az acél alapanyag miatt valamivel több törõdést igényel és mert technkailag elavult dolog az acélváz és az acélrugós teló is. ráadásul tényleg sokba is kerül.
2, szubjektíven nézve: megérte, mert nálam a bicaj érzelmi kérdés is. a vázat régóta nézegettem és végül nem tudtam ellenállni, mert szerethetõbb mint egy xtc (amit amúgy nagyon jó váznak tartok), mert (szerintem) van egyénisége, mert a kész bringa vagány, de nem hivalkodó, morcos, de nem agresszív. mert van "fílingje". mert azt éreztem már rendeléskor, hogy ha semmi gikszer nem jön közbe, sokáig meg fogom tartani. szerencsére szabadon eldönthettem, hogy mit szeretnék. vehettem volna az árából két vagy három merida trail-t. de abban mi a poén, ha elõre tudom, hogy tekerés közben arra gondolnék, "mégis csak kellene egy cove"?

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#9138
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

egyfelõl semmiben, másfelõl mindenben. :)

off
Neked politikusnak kellett volna menned :D
on

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#9139
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Nagyon szép ez a speci!!! Az utóbbi idõben az összes paripa tetszett :)
Ha minden jól megy, akkor holnap én is képekkel jelentkezem :D

#9140
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
ez igazan konkret volt :)

en is kivancsi lennek mergerte-e