alakuloban..
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Jól néz ki! A gumi 1.9-es?
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
Sala korábban LX-t használt, ezért igen nagy valószínûség szerint ezzel sem lesz gond.nagyon szép lett a morewood!
az slx ennyire bírja hogy dh gépbe rakjátok? az tény hogy könyû, de ennyire strapabíró is?
Mondtam is Istvánnak, hogy hiányos a kcs.este mentem érte Steve-hez
hajnali 1kor végeztem
kormánycsapágy még nincs meg.. Este megyek MIsihez érte
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Lassan végleges formát ölt a kis gépem. Dirt-re szántam a gépet, még nagyon a kezdetek kezdetén vagyok, szóval még tapasztalgatom mi maradjon és mi ne maradjon a gépen. Ha valakinek hasznos javaslatai vannak, kérem írja meg nekem.
Kellys Scarpe-t ismeri vki? szerintetek milyen, hogy mûködik?