Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#8821
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
nekem a kona tetszik nagyon... a kula a kedvencem (na jó meg a dawg)

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#8822
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás

Sopron, napsütés, erõs szél, a drótszamarak még tartanak:

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép


Orbea tetszõs nagyon. Shimano kerékszett milyen?

#8823
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás

szépek a gépek, a treken nekem csak a piros fékkar nem tetszik, attól lesz sok a piros a gépen.
orbea gyönyörû, kona is szép, csak rendes fék kell rá és kész is!
kotomi,szép az a vega! csak jó is legyen


Az eddigi tesztek szerint hibátlan! Bár idõvel egy fox dhx 5 beszerzésre kerül.
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#8824
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
a Foxon csúnya a piros minta..

#8825
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
szépek a gépek, a treken nekem csak a piros fékkar nem tetszik, attól lesz sok a piros a gépen.
orbea gyönyörû, kona is szép, csak rendes fék kell rá és kész is!
kotomi,szép az a vega! csak jó is legyen

#8826
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Én,és az új szerzemény! Hát nem szép? (már mint a bringa) :D
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#8827
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás
Nagyon szép a Trek, én azt javaslom a kcnc gyorszárat szedd le róla. Orbea nagyon szép, akárcsak a Kona.

#8828
Atikaaa

Atikaaa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
lehet kicsit sok a piros de én szeretem a pirosat:D meg most melyik piros kieget hanyagoljam..nincs szivem megbántani egyiket sem:)

a kis virsli tiger claw-ról nincs személyes tapasztalatom még,de ismerek olyat aki salzot végigtekerte vele :D meg állitolag aszfalton is tuti..a többit majd ha már van ezekben is pár km:)

#8829
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Tényleg... 1.6-os Vredestein hogy szuperál?

Orbea, és a Kona nagyon tetszetõs!

#8830
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
az alkatreszvalasztas tenyleg jo a trek-en, de nekem is tul sok a piros. viszont nem az enyem, szoval igy van ez jol :)

az orbea-kona paros se gyengusz :spoko:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8831
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Elég csiricsáré az a Trek. Az Orbea tetszik :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#8832
Kamisama

Kamisama

    vendég

  • fórumtag
  • 159 hozzászólás

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

gondoltam lövök pár képet,olyan szépen sütött a nap..
de sajna még mindig nincs kész..:(


Gyönyerõ tezsókám! De tényleg, hú de elfogadnám.:cool2:

#8833
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Mi kell még? Egy lánc? Ne viccelj :D Nagyon tetszetõs lett, elfogadnám....
Én az anthem-el ma szoktam össze teljesen úgy érzem, csak nagyon hamar leérek a hegyrõl :D

#8834
Atikaaa

Atikaaa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

gondoltam lövök pár képet,olyan szépen sütött a nap..
de sajna még mindig nincs kész..:(

#8835
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
csinos gurigak

#8836
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Sopron, napsütés, erõs szél, a drótszamarak még tartanak:

nah, ezek is jók :)

Ti is méhészkedtek? a háttérben levõ nagyboconádi kaptárak miatt kérdem :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#8837
Kamisama

Kamisama

    vendég

  • fórumtag
  • 159 hozzászólás
A verseny nagyon tetszik.:spoko: Mennyibe van már a kicsike? Bár a másikból azt a Fox villát is elfogadnám bármikor(persze még sok mást is).

Sopron, napsütés, erõs szél, a drótszamarak még tartanak:



#8838
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Trek, orbea, kona. Ez a sorrend :D csodaszép az összes paripa!!! Lesz nyálcsorgatás idén a versenyeken az eddigi felhozatalból!

#8839
Ati46

Ati46

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 627 hozzászólás

alakuloban..

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg


Azt hittem soha sem fog elkészülni a piroska.
Bár még most sincs kész :D
Meg sok a piros is :D
Mindig csak magam mögött szeretném látni :D
Azért nem lett olyan rossz :D:D:D:cool2:

#8840
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
szépek :cool2: