Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#8821
Írta 2009. március 28. - 21:24
#8822
Írta 2009. március 28. - 21:10
Orbea tetszõs nagyon. Shimano kerékszett milyen?
#8823
Írta 2009. március 28. - 21:00
szépek a gépek, a treken nekem csak a piros fékkar nem tetszik, attól lesz sok a piros a gépen.
orbea gyönyörû, kona is szép, csak rendes fék kell rá és kész is!
kotomi,szép az a vega! csak jó is legyen
Az eddigi tesztek szerint hibátlan! Bár idõvel egy fox dhx 5 beszerzésre kerül.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."
#8824
Írta 2009. március 28. - 20:58
#8825
Írta 2009. március 28. - 20:53
orbea gyönyörû, kona is szép, csak rendes fék kell rá és kész is!
kotomi,szép az a vega! csak jó is legyen
#8826
Írta 2009. március 28. - 20:43
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Én,és az új szerzemény! Hát nem szép? (már mint a bringa)
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."
#8827
Írta 2009. március 28. - 20:42
#8828
Írta 2009. március 28. - 20:32
a kis virsli tiger claw-ról nincs személyes tapasztalatom még,de ismerek olyat aki salzot végigtekerte vele
#8829
Írta 2009. március 28. - 20:15
Orbea, és a Kona nagyon tetszetõs!
#8830
Írta 2009. március 28. - 20:06
az orbea-kona paros se gyengusz :spoko:
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8831
Írta 2009. március 28. - 18:45
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#8832
Írta 2009. március 28. - 18:40
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
gondoltam lövök pár képet,olyan szépen sütött a nap..
de sajna még mindig nincs kész..
Gyönyerõ tezsókám! De tényleg, hú de elfogadnám.:cool2:
#8833
Írta 2009. március 28. - 18:18
Én az anthem-el ma szoktam össze teljesen úgy érzem, csak nagyon hamar leérek a hegyrõl
#8834
Írta 2009. március 28. - 15:47
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
gondoltam lövök pár képet,olyan szépen sütött a nap..
de sajna még mindig nincs kész..
#8835
Írta 2009. március 28. - 14:51
#8836
Írta 2009. március 28. - 14:33
nah, ezek is jókSopron, napsütés, erõs szél, a drótszamarak még tartanak:
Ti is méhészkedtek? a háttérben levõ nagyboconádi kaptárak miatt kérdem
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#8837
Írta 2009. március 28. - 13:18
Sopron, napsütés, erõs szél, a drótszamarak még tartanak:
#8838
Írta 2009. március 28. - 12:57
#8839
Írta 2009. március 28. - 12:13
alakuloban..
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Azt hittem soha sem fog elkészülni a piroska.
Bár még most sincs kész
Meg sok a piros is
Mindig csak magam mögött szeretném látni
Azért nem lett olyan rossz
#8840
Írta 2009. március 28. - 11:55

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





