Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#8801
Írta 2009. március 30. - 12:27
Koszonom mindenkinek:)
Az uj villa egyenlore pihen, meg nincs meg az agy hozza. Kicsit el is bizonytalanodtam, hogy milyen kullokkel fuzzem be a 717-esbe. Mehet e bele vissza a Revolution, vagy azzal pont kinyirom az atutos kerek elonyeit, mert nem lesz eleg merev veluk. De ez mar egy masik topic temaja.
Az uj villa egyenlore pihen, meg nincs meg az agy hozza. Kicsit el is bizonytalanodtam, hogy milyen kullokkel fuzzem be a 717-esbe. Mehet e bele vissza a Revolution, vagy azzal pont kinyirom az atutos kerek elonyeit, mert nem lesz eleg merev veluk. De ez mar egy masik topic temaja.
#8802
Írta 2009. március 30. - 11:23
#8803
Írta 2009. március 29. - 22:28
szép kis ékszer az a cannondale.
speci még mindig szép. csak a nyeregcsõbilincs fura egy kicsit, olyan otromba:confused:
speci még mindig szép. csak a nyeregcsõbilincs fura egy kicsit, olyan otromba:confused:
#8804
Írta 2009. március 29. - 22:13
#8805
Írta 2009. március 29. - 20:32
Dögös a Rönkugró! 
Új teló mikor kerül bele?
Új teló mikor kerül bele?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8806
Írta 2009. március 29. - 20:18
minden speci mindíg szép ha igényesen van összeépítve. ez szép:)
#8807
Írta 2009. március 29. - 20:13
#8808
Írta 2009. március 29. - 18:59
#8809
Írta 2009. március 29. - 18:58
Kösz a dícsérõ szavakat!
Jobb féken gondolkodtam sokat, de semmi bajom a deore-val, ha esetleg csere, akkor stroker trail white.
A Vredesteinnek nagyon jó a gördülési ellenállása, az oldaltartással vannak fenntartásaim.
Az Orbea 400ezer volt novemberben, azóta lehet kicsit drágább az euró ingadozás miatt.
A kerék 500-as shimano, nem túl könnyû, viszonyítási alapom nincs, mivel ez az elsõ o.útim.
A szomszéd méhészkedik
Jobb féken gondolkodtam sokat, de semmi bajom a deore-val, ha esetleg csere, akkor stroker trail white.
A Vredesteinnek nagyon jó a gördülési ellenállása, az oldaltartással vannak fenntartásaim.
Az Orbea 400ezer volt novemberben, azóta lehet kicsit drágább az euró ingadozás miatt.
A kerék 500-as shimano, nem túl könnyû, viszonyítási alapom nincs, mivel ez az elsõ o.útim.
A szomszéd méhészkedik
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"
#8810
Írta 2009. március 29. - 17:31
Ha már tavaszi fotó áradat van. Ezt ma lõttem. Háttérben a helyi freerider csapat:)
#8811
Írta 2009. március 29. - 15:49
Debrecenbõl származik a váz,és a teló.De én egy Pesti sráctól vettem.debrecen?
Jól látom, hogy elöl két tányér, hátul meg országúti fogsor?
Igen.2 tányér,Dura Ace 12-25 sor.
#8812
Írta 2009. március 29. - 15:08
Csini gépek!
Attika! Milyen fogsor van a gépen? Tetszik a piros benne!
Na de Kotomi Kona mezben a vegán?
sram pg990-es a sor:)
#8813
Írta 2009. március 29. - 13:50
Sziasztok.Elkészült a bringám,ha valaki kiváncsi rá.A súlya 8544gramm. http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Jól látom, hogy elöl két tányér, hátul meg országúti fogsor?
#8814
Írta 2009. március 29. - 13:24
#8815
Írta 2009. március 29. - 13:12
Ez cameleon fire színû.Olyan mint az autóknál a flip-flop.Csak sajnos a fényképen nem látszik.Napsütésben gyönyörû.
#8816
Írta 2009. március 29. - 13:04
nekem nagyon tetszik. volt egy cad3 bicajom rövid ideig, csak régebbi. szintén barna, de eloxált. iszonyú ronda volt.
#8817
Írta 2009. március 29. - 12:40
Sziasztok.Elkészült a bringám,ha valaki kiváncsi rá.A súlya 8544gramm. http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
#8818
Írta 2009. március 29. - 11:41
Csini gépek!
Attika! Milyen fogsor van a gépen? Tetszik a piros benne!
Na de Kotomi Kona mezben a vegán?
Attika! Milyen fogsor van a gépen? Tetszik a piros benne!
Na de Kotomi Kona mezben a vegán?
#8819
Írta 2009. március 28. - 23:58
Gabe nagyon szépek a bicók!
én is lõttem egy szép napos képet
http://picasaweb.goo...359288603285698
http://picasaweb.goo...359273838811170
én is lõttem egy szép napos képet
http://picasaweb.goo...359288603285698
http://picasaweb.goo...359273838811170
#8820
Írta 2009. március 28. - 22:42
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Én,és az új szerzemény! Hát nem szép? (már mint a bringa)
nagyon szép lett!
de sztem a nyereg bután áll
meg elõre fölösleges súly a doubletrack..

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





