Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#8141
Írta 2009. július 07. - 19:49
#8142
Írta 2009. július 07. - 19:10
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8143
Írta 2009. július 07. - 18:43
#8144
Írta 2009. július 06. - 22:42
Ezért nem kell festés a bringára....
na ja..
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#8145
Írta 2009. július 06. - 20:51
jól látom a cove tárcsakonzolján sörnyitó van? praktikus
#8146
Írta 2009. július 06. - 20:48
#8147
Írta 2009. július 06. - 19:05
Akkor ez egy vitrinbringa :-)
nem az mert akkor nem kéne rá, mert a vitrinbe nem kopognak a kövek az alsó csövön
jajj kettõt írtam, vonja össze valaki....köszi
#8148
Írta 2009. július 06. - 18:29
nekem ilyen van a yeti-n
csak kozelrol latszik de jo vastag ugyhogy ved a felverodo apro kavicsok ellen. persze ha odacsapod egy sziklanak akkor mindegy de az ellen gyakorlatilag semmi nem ved meg.
Hmmm... be kell hogy szerezzek egy ilyet :chin:
#8149
Írta 2009. július 06. - 14:09
#8150
Írta 2009. július 06. - 13:43

csak kozelrol latszik de jo vastag ugyhogy ved a felverodo apro kavicsok ellen. persze ha odacsapod egy sziklanak akkor mindegy de az ellen gyakorlatilag semmi nem ved meg.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8151
Írta 2009. július 06. - 12:12
Akkor ez egy vitrinbringa :-)Yaroslavnak igaza van. tudom, nem túl szép, de úúútálom az alsócsövön kopogó/csattanó kövek hangját. féltem a vázat, na.
többieknek köszi!
#8153
Írta 2009. július 06. - 10:49
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8154
Írta 2009. július 06. - 09:49
A thomson stucniért irigykedek (most még )
Mi ez a fekete váz?
a trance megkapta a játszós stucni-kormány (61cm-re trimmelve:D ) kombót és egy specialized pitch nyerget.
![]()
![]()
a "vas" megkapta a thomson stucnit+race face evolve xc kormányt (many thanx to tamaska for the shim) meg fekete syncros fl nyerget. remélhetõleg ez utóbbi jobban beválik, mint az elvileg ugyenilyen, de gyakorlatilag párnázatlan fehér FL... lehet kap majd a bicaj rövid stucnit, riser kormányt. erõsen gondolkozok rajta... ...és persze a fékvezetékeket kellene még rövidíteni, de annyira lustaaaaa vagyok.
![]()
![]()
http://picasaweb.google.com/Bigtibike
#8155
Írta 2009. július 05. - 22:52
és persze a fékvezetékeket kellene még rövidíteni, de annyira lustaaaaa vagyok.
Nem vagy Te lusta, csak a sok Mutitopicos hozzáûszólásod elveszi az idõdet...
Egyébként szép géppark! Gratula!
#8156
Írta 2009. július 05. - 12:19
Jaja nekem különösen a fekete jön be
Apropó mi védi a vázat alul?
Szerintem egy michelin külsõbõl vágott szelet.
(Ha szabad megjegyezni, biztos baromi praktikus, de nagyon nem méltó a motyóhoz, ami egyébként nagyon rendben van!)
#8157
Írta 2009. július 04. - 19:29
#8158
Írta 2009. július 04. - 18:57
#8159
Írta 2009. július 04. - 13:42
#8160
Írta 2009. július 04. - 13:07
RAUH-Welt
B E G R I F F

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





