Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#8161
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás
a trance megkapta a játszós stucni-kormány (61cm-re trimmelve:D ) kombót és egy specialized pitch nyerget.

Feltöltött kép Feltöltött kép Feltöltött kép

a "vas" megkapta a thomson stucnit+race face evolve xc kormányt (many thanx to tamaska for the shim :) ) meg fekete syncros fl nyerget. remélhetõleg ez utóbbi jobban beválik, mint az elvileg ugyenilyen, de gyakorlatilag párnázatlan fehér FL... lehet kap majd a bicaj rövid stucnit, riser kormányt. erõsen gondolkozok rajta... ...és persze a fékvezetékeket kellene még rövidíteni, de annyira lustaaaaa vagyok. :)

Feltöltött kép Feltöltött kép Feltöltött kép

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#8162
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Narancs outi nagyon tetszik, elfogadnám! Talán full fekete gumi kellene rá, de így sem rossz! :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#8163
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Szép a narancs, szerintem megérte 7 hónapig koslatni utána.
Nagyon egyben van! Még valami szép kulacstartót tegyél rá, rozsdamentes acélt természetesen ;)

G R A T !



#8164
eddie1978

eddie1978

    vendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

Kész. 7 hónap és 45000 forint belepumpálása után, 11458 gramm tömeggel megszületett a kicsike. &!%/=+-ra megy:)

kep

Ha lesz keret még megy rá patentpedál és huss.


Szep bringusz.

#8165
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás

Kész. 7 hónap és 45000 forint belepumpálása után, 11458 gramm tömeggel megszületett a kicsike. &!%/=+-ra megy:)

Feltöltött kép
Feltöltött kép

Ha lesz keret még megy rá patentpedál és huss.


nekem tetszik.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#8166
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

úúú pedig a zöld az nagyon nekem való :)

zõdrõl akaggyá le kicsi Tódi

az nekem van kiosztva :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#8167
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Neked kizárólag rózsaszín lehet:D


#8168
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

Sajnos nem:)

A story fedi az igazságot, de az MTBR.COM fórumjáról származik, a Turner/gyártói fejezetbõl.




úúú pedig a zöld az nagyon nekem való :)

#8169
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

VV, ugye nem a Tiétek a 2 Flux? :)

Sajnos nem:)

A story fedi az igazságot, de az MTBR.COM fórumjáról származik, a Turner/gyártói fejezetbõl.


#8170
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
VV, ugye nem a Tiétek a 2 Flux? :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#8171
Tsipet

Tsipet

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Kész. 7 hónap és 45000 forint belepumpálása után, 11458 gramm tömeggel megszületett a kicsike. &!%/=+-ra megy:)

Feltöltött kép
Feltöltött kép

Ha lesz keret még megy rá patentpedál és huss.

#8172
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
2éve ilyen sáros? :D


A sebesség mindent megold.

 


#8173
lazac

lazac

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
Nekem vagy 2 éve nem változik a bringám. Azért itt egy kép...
Feltöltött kép

#8174
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Olyan mikor lesz, hogy az asszonka gépe jobb, mint apucié, és nem azért, mert õ a versenyzõ a családban?:D:D
Mondjuk így: "Kerékpárt építünk magunknak, és asszonypajtival elmentünk vázat vásárolni."

[ATTACH]654[/ATTACH]


#8175
densie

densie

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Asszonypajti új terepgépe hogy Õ is tudja járni az erdõket.
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
MKSE
:kissmyass

#8176
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

még a kormányt gondoltam egy ilyen futárkormányra lecserélni, vagy lefordítani, de ez így is nagyon komfortos.:)

Dicta racsnit nekem adta a srác az agyhoz, akitõl vettem. nem is kísérleteztem sokat anno, szerencsém volt, mert a láncvonal egybõl kijött, csak le kellett szednem a hajtómûrõl a két tányért, meg a csavar alá berakni a megfelelõ alátéteket. széttörni nem törtem még szét, kopást nem nézem, a lánc nem ugrik terhelés alatt sem (pedig azért elég sok emelkedõ van itt a budai részen, ahol a 44/16 ezzel a gumival is keményen kiállós), a feszítõ csak kicsit hangos, de ez van, legalább a racsni hangtalan. ha meg valami eltörik/kopik, hát van vagy egy fél tucat alig használt, szinte bontatlan 8s láncom itthon, meg a racsni is megvan 2000 forint alatt...

szóval jó ez, de úgy érzem, hogy az uni alatt fogok építeni egy fixit/SS-t, országúti alapra. mert ez kõnehéz ahhoz képest (a montimmal egy súlyban van kb..) és tényleg annyi pénzt kellene beletenni, hogy könnyû legyen, ami nem éri meg...

olcsóért az sem lesz könyebb
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#8177
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
még a kormányt gondoltam egy ilyen futárkormányra lecserélni, vagy lefordítani, de ez így is nagyon komfortos.:)

Dicta racsnit nekem adta a srác az agyhoz, akitõl vettem. nem is kísérleteztem sokat anno, szerencsém volt, mert a láncvonal egybõl kijött, csak le kellett szednem a hajtómûrõl a két tányért, meg a csavar alá berakni a megfelelõ alátéteket. széttörni nem törtem még szét, kopást nem nézem, a lánc nem ugrik terhelés alatt sem (pedig azért elég sok emelkedõ van itt a budai részen, ahol a 44/16 ezzel a gumival is keményen kiállós), a feszítõ csak kicsit hangos, de ez van, legalább a racsni hangtalan. ha meg valami eltörik/kopik, hát van vagy egy fél tucat alig használt, szinte bontatlan 8s láncom itthon, meg a racsni is megvan 2000 forint alatt...

szóval jó ez, de úgy érzem, hogy az uni alatt fogok építeni egy fixit/SS-t, országúti alapra. mert ez kõnehéz ahhoz képest (a montimmal egy súlyban van kb..) és tényleg annyi pénzt kellene beletenni, hogy könnyû legyen, ami nem éri meg...

#8178
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Tipikus a kinézete. :) Amúgy nekem is volt olyan Dicta racsnim, még nem is a triálon (ott fél óra alatt széttörtem...) és nem bírta sokáig, a feszítõben is eltörtem mindkét rugót.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#8179
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
ha nem is könnyû, és nem is virsligumis, de én szeretem.

http://imagerz.com/Q...0tvAwIAV15KEAVR

- magellan crater 16" váz
- elöl alap shimano agy+valami olcsó alex felni, hátul B+ agyon ZAC2000 felni, CST 1.4 slick gumik
- régi merida fékek aranyszínû jagwire pofával, deore fékkarral
- régi rst villa, városba tökéletesen jó, kimozogja mind a 6.5-7 centi útját padkán meg kátyúkban, de amúgy tekerés közben "lockout"
- alivio hajtómû, 44T, hátul meg egy 16T Dicta racsni, Sh 8s lánc + Point 1görgõs feszítõ, meg egy 520-as SPD pedál
- homemade kinder szelepsapka:)
- kormány, kormányszár régi merida...

meg most áttettem a montiról a pazzaz nyeregcsövet meg a rival nyerget, mert fõleg ezzel hajtok. nagyon kényelmes, de a súlya miatt lassú...egy piszokkönnyû gumi, könnyebb kerekek, meg egy könnyû merev villa sokat dobna a súlyon, csak ez meg már egy másik bicikli ára lenne.

annyt meg nem ér, így legalább csak berakom a sufniba, akármi is van, néha locsolok rá olajat, aztán megy.

#8180
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

amugy amikor otthon voltam akkor ott volt a zold meg az epic is. eloszor egybol az epic erdekelt, de aztan amikor elvittem a korre a langstert, onnan mar az volt a favorit. varosban gurulaszni annnnyia jo mint allat.

õszintén? nekem is az a kedvencem az összes közül.
mind jó, de ha csak egyet tarthatnék meg, a zöld lenne.

mindenkinek ajánlom, hogy tegyen össze egyszer egy egysebességes országútit, ha lehet könnyût mai modern geoval (nem egy kiszuperált ezeréves olasz acélvázat - bocsi akinek a lelkébe gázolok, szép egy millió éves cinelli, de kavics nehéz) szóval könnyû egysebességes országútit, és használja picit. eszméletlen nagy fless.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.