BékaA másik meg, mi van a fékhídon?
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#7321
Írta 2009. december 11. - 20:10
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#7322
Írta 2009. december 11. - 19:50
Nekem is ez szúrt szemet.Ugye az a sodrony csak dísznek van ott? :wtf:
A másik meg, mi van a fékhídon?
A sebesség mindent megold.
#7323
Írta 2009. december 11. - 18:06
Én ezzel nyomulok:
több kép: Magellan Pyxis Team 2008
Ugye az a sodrony csak dísznek van ott? :wtf:
Egyébként gyönyörû paci :lick:
"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)
#7324
Írta 2009. december 11. - 18:04
#7325
Írta 2009. december 11. - 14:51
#7326
Írta 2009. december 11. - 14:51
#7327
Írta 2009. december 11. - 14:37
#7328
Írta 2009. december 10. - 17:23
#7329
Írta 2009. december 09. - 14:23
#7330
Írta 2009. december 09. - 11:55
A rugózás, vagy felfüggesztés egy himba segítségével mozog, ami a középcsapágy mögé van rögzítve, egyszerû, mint a faék, de túrázásra tökéletes.
itt eleg jol latszik, mirol van szo...
#7331
Írta 2009. december 09. - 09:37
year of bike -ra lehetne nevezni...
#7332
Írta 2009. december 08. - 21:08
A stucni tényleg egy egy darabból cnczett valami, de nem túl nehéz.
A váz 6061 T6 aluból van, a lengõvilla(?) meg cro-mo.
#7333
Írta 2009. december 08. - 20:42
egyáltalán nem akkora bumszli, mint látszik.Szerintem is túlzás az a stucni.
Csak én nem látom, hogy az a hátsó felfüggesztés, hogy tud megmozdulni?
elég hálós szerkezete van, ha jól sejtem...
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#7334
Írta 2009. december 08. - 20:20
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7335
Írta 2009. december 08. - 18:22
A nyeregvázcsõ átütését egy háromszög alakú felfogatási pontnak láttam.
#7336
Írta 2009. december 08. - 18:16
Szerintem is túlzás az a stucni.
Csak én nem látom, hogy az a hátsó felfüggesztés, hogy tud megmozdulni?
A monoblokkház egy "libikóka", ott van egy forgáspont és azon billen át az az elem. A tag pedig átmegy a nyeregvázcsövön, és úgy tud bemozdulni.
#7337
Írta 2009. december 08. - 18:12
Csak én nem látom, hogy az a hátsó felfüggesztés, hogy tud megmozdulni?
#7338
Írta 2009. december 08. - 17:47
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#7339
Írta 2009. december 08. - 17:37
Trek témából:Kérünk valami rendes képet, mert én speciel kíváncsi vagyok rá!
#7340
Írta 2009. december 08. - 17:16

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







