Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#7121
hemp

hemp

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás

PBG: Reba? Fox! :) Amit most eladtam (32 F100 RL) 1522 grammot mutatott vágott nyakkal, ami nem olyan rossz azért ;)

És hogy ON is legyek kicsit, sajnos "stock" fotó még nincs az új bicóról, de pár telefonos képet feltennék én is ide:

1, 2, 3, 4


Ezt a bringát anno én is kerülgettem. Egy olasz srácé volt, ugye?
stumpjumpa

#7122
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
a melegedestol nem rutul meg?

----

FÁJVÓ

----


#7123
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
legjobb: lakkfilc, írószer, v. festékbolt faszán pontosan lehet vele dógozni

#7124
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Leirnád pontosan annak a modellfestéknek a nevét...lehet akkor én is rászánam magam a festésre , 15-20 perc de sokkal szebb igy !
Köszi.

A Bajcsyn az Arany János utcai metróállomásnál van egy nagyon jó modellüzlet, kedvedre válogathatsz a festékekbõl.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#7125
Sakic

Sakic

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
Revell a festék márkája 14ml-es fémdobozban van. de szerintem bármilyen márkájú jó.
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.

#7126
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 hozzászólás

Köszi a dicséreteket, a tárcsákat modellfestékkel festettem, elég tartósak kb egy szezon után néznek ki így
Igazából nem nagyon tudom mihez hasonlítani, mert ez az elsõ össztelósom, de imádom :D

Leirnád pontosan annak a modellfestéknek a nevét...lehet akkor én is rászánam magam a festésre , 15-20 perc de sokkal szebb igy !
Köszi.

#7127
Sakic

Sakic

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
Köszi a dicséreteket, a tárcsákat modellfestékkel festettem, elég tartósak kb egy szezon után néznek ki így

hogy szuperál a váz?

Igazából nem nagyon tudom mihez hasonlítani, mert ez az elsõ össztelósom, de imádom :D
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.

#7128
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

Ugye megmondtam hogy leszel !:)

Sakic, ez nem semmi !...biztonsági õrt mellé !


A kategória tetszik leginkább (120-140mm rugóút, alias maraton-am gépek) én is hasonlót töröm a fejem, de ehhez az aláírásomban jelzett dolgoktól meg kell válnom!

A segítséget szívesen veszem! :D

#7129
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 hozzászólás

Ugyan merida, de azért meghajtanám én is... ;)

Ugye megmondtam hogy leszel !:)

Sakic, ez nem semmi !...biztonsági õrt mellé !

#7130
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
huhh bizonyára jó géprõl van szó, de ez a csiricsáré design szerintem sokat levon az élvezeti értékébõl
lehet nekem van "ízléstelenségficamom" de az alkoholos filcezett tárcsa a hab a tortán

#7131
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Jól mutat ez a karbonlábas DT benne. Szép! Gratula!

#7132
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

Kapott egy DT XMC 130-as telót 15-ös tengellyel meg hozzá egy XT agyat


Ugyan merida, de azért meghajtanám én is... ;)

#7133
AdLac

AdLac

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 724 hozzászólás

A cx-et kérném bevinni a bótba, megyek is érte :)


OK, megbeszélhetjük!;)


#7134
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
szép :)

tárcsákat mivel sikerült lefesteni?

#7135
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Sakic gratulálok! nagyon szép!
hogy szuperál a váz?

#7136
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Wow...

nem gyenge. az elso merida egy jo ideje amire azt mondom hogy elvinnem egy korre :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7137
Sakic

Sakic

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
Kapott egy DT XMC 130-as telót 15-ös tengellyel meg hozzá egy XT agyat
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.

#7138
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás

Beengedtem szegényeket a lakásba ne fázzanak odakint Posted Image

Posted Image

Posted Image



jah nehogymár Te bent, õk meg kint:D...ottvannak a toppon!

#7139
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Nincs is miért :)

...nem szeretni :)

#7140
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nincs is miért :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"