fu ez nagyon szep
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Started by
Endroo
, 2006. January 10. 21:43
#6741
Posted 2010. March 04. - 22:47
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6742
Posted 2010. March 04. - 22:22
Összeállt a tekerõs gépem, gondoltam felrakom:


A minõség nem a legjobb és a háttér sem épp ideális, de majd egyik hétvégén csinálok normális képeket.


A minõség nem a legjobb és a háttér sem épp ideális, de majd egyik hétvégén csinálok normális képeket.
#6743
Posted 2010. March 04. - 20:26
Nekem is bejövös, gratula + a topográfiai térkép (lehet terepet keresni a géphez)
Alapos beavatkozás történt a geóba, remélem jól müxik.
Sok km és ösvényt bele.
Alapos beavatkozás történt a geóba, remélem jól müxik.
Sok km és ösvényt bele.
#6744
Posted 2010. March 04. - 17:56
szép a votec!
nem nagy bele az a villa egy kicsit?
furi amugy hogy nem gyári villával van!
nem nagy bele az a villa egy kicsit?
furi amugy hogy nem gyári villával van!
#6745
Posted 2010. March 04. - 17:45
#6746
Posted 2010. March 04. - 17:17
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."
#6747
Posted 2010. February 26. - 21:50
sajnos már nem kell "vigyáznom" rá
, külön meg nem bírtam lefotózni mert a jó munkásembrek dolgoztak a lakásban
Team Heavy Pedal - Szeged
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6749
Posted 2010. February 26. - 18:35
Jó kis géppark.
Lõhettél volna egy képet úgy is, hogy csak Yasec van a képen.
Csak, hogy más ne vonja el róla figyelmet.
Am ott van nagyon csak nekem az az óriási szarv bántja a
szemem. Egy röviddel szebb lenne.
Lõhettél volna egy képet úgy is, hogy csak Yasec van a képen.
Csak, hogy más ne vonja el róla figyelmet.
Am ott van nagyon csak nekem az az óriási szarv bántja a
szemem. Egy röviddel szebb lenne.
#6750
Posted 2010. February 26. - 18:18
az igért képek: http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Team Heavy Pedal - Szeged
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6752
Posted 2010. February 24. - 20:53
holnap lesznek jobb képek(legalábbis remélem)
Még szép, ki nem örülne ilyen ottfelejtett bringának
Még szép, ki nem örülne ilyen ottfelejtett bringának
Team Heavy Pedal - Szeged
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6753
Posted 2010. February 24. - 20:41
itthagytak egy jó kis gépet megörzésre
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
bocs a minõségért, ha lesz lehetõsé csinálok jobb képet
szép. gondolom örülnél ha nálad felejtenék:)
#6754
Posted 2010. February 24. - 19:37
#6755
Posted 2010. February 24. - 19:19
itthagytak egy jó kis gépet megörzésre 
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
bocs a minõségért, ha lesz lehetõsé csinálok jobb képet
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
bocs a minõségért, ha lesz lehetõsé csinálok jobb képet
Team Heavy Pedal - Szeged
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6756
Posted 2010. February 23. - 19:13
ideiglenes,csak így tudtam rögzíteni a nagytányért.eléggé degenerált csavarjai vannak ennek a karnak,aztán a csavar közepénél egyszerûen megszûnik a menetminek van rajt a középtányér?
#6757
Posted 2010. February 22. - 23:18
#6758
Posted 2010. February 22. - 22:46
#6759
Posted 2010. February 21. - 20:50
#6760
Posted 2010. February 21. - 20:39

Sign In
Create Account

Back to top









