Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#6741
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
fu ez nagyon szep
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6742
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,600 posts
Összeállt a tekerõs gépem, gondoltam felrakom:
Feltöltött kép
Feltöltött kép
A minõség nem a legjobb és a háttér sem épp ideális, de majd egyik hétvégén csinálok normális képeket.

#6743
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,977 posts
Nekem is bejövös, gratula + a topográfiai térkép (lehet terepet keresni a géphez)

Alapos beavatkozás történt a geóba, remélem jól müxik.
Sok km és ösvényt bele.

#6744
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,125 posts
szép a votec!
nem nagy bele az a villa egy kicsit?
furi amugy hogy nem gyári villával van!



#6745
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 posts
Gyönyörû!
A gumival vigyázz, sztem nem erre a gépre való.

#6746
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,093 posts
Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#6747
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,190 posts
sajnos már nem kell "vigyáznom" rá :(, külön meg nem bírtam lefotózni mert a jó munkásembrek dolgoztak a lakásban
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6748
Andris_savaria

Andris_savaria

    read only

  • fórumtag
  • 2,189 posts
én inkább úgy fogalmaznék, hogy attól a Y-tól nem látszik semmi más...
SOHA TÖBBET magyar országon!

Flickr


#6749
zylin

zylin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 posts
Jó kis géppark.
Lõhettél volna egy képet úgy is, hogy csak Yasec van a képen.
Csak, hogy más ne vonja el róla figyelmet.:P
Am ott van nagyon csak nekem az az óriási szarv bántja a
szemem. Egy röviddel szebb lenne.


#6750
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,190 posts
az igért képek: http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6751
Andris_savaria

Andris_savaria

    read only

  • fórumtag
  • 2,189 posts
Én!
folyamatosan azon görcsölnék, hogy mikor jut eszébe, és kéri vissza! :D
SOHA TÖBBET magyar országon!

Flickr


#6752
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,190 posts
holnap lesznek jobb képek(legalábbis remélem)

Még szép, ki nem örülne ilyen ottfelejtett bringának
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6753
zylin

zylin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 posts

itthagytak egy jó kis gépet megörzésre :)

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

bocs a minõségért, ha lesz lehetõsé csinálok jobb képet


szép. gondolom örülnél ha nálad felejtenék:)


#6754
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,883 posts
retro
kult
széééép

#6755
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,190 posts
itthagytak egy jó kis gépet megörzésre :)

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

bocs a minõségért, ha lesz lehetõsé csinálok jobb képet
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6756
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,627 posts

minek van rajt a középtányér?

ideiglenes,csak így tudtam rögzíteni a nagytányért.eléggé degenerált csavarjai vannak ennek a karnak,aztán a csavar közepénél egyszerûen megszûnik a menet

#6757
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
jobb az aerodinamika

#6758
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
minek van rajt a középtányér?

#6759
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,627 posts
de az elnevezés tetszik:Dde ha ezzel szerénységedet megbántom akkor átírom másra:)

#6760
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,707 posts
ez nem dzsedi, töki. má' megne haraguggyá' :-)