Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#6661
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
Jocek, ez zsír :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#6662
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
hát nem semmi kerékpár ez:)csinos

#6663
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

Itt van eredeti méretben, rá lehet nagyítani.

Tuti ez a karbon gép! Már csak szép karbon kerekek kellenének még rá! :)

épp karbon felnit kerestünk hozzá délután,de elvette a dolgot a gazdája,az okot nem részletezném :D

Egészséges az hog csak minden 2. likban van a felniben küllõ?


amugy zsir, de nem tom milyen perverzio ilyen fixit építeni :)

küllõk biírják,jelenleg 2mm-es dt-k vannak a kerekekben,de mint írtam,az agy és a küllõk is cserélve lesznek könnyebre!
van 2 gyereke,valahol le kell vezetni a feszültséget :D



#6664
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Egészséges az hog csak minden 2. likban van a felniben küllõ?

amugy zsir, de nem tom milyen perverzio ilyen fixit építeni :)

#6665
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

miért nem látom nagyban?

Itt van eredeti méretben, rá lehet nagyítani.

Tuti ez a karbon gép! Már csak szép karbon kerekek kellenének még rá! :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#6666
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
uhh egybeintegrált nyereg nyeregcsõ váz? Nekem egy hasonló gép az álombringa, de nem fogok bele, mert úgysem használnám.

#6667
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
gondolom bringázni :P

kormány meg a kerekek nekem nem tetsz. amúgy faja .)

#6668
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

Álllllllat, de ezt mire használja? mert hogy városban nem köti ki sehova, az fix :D

balcsi parton ilyesmitõl nem kell tartania azt hiszem :)

egy kis infó:
ca. 4,2kg
a váz 100%-ban kézzel készült
agyak,küllõk cserélve lesznek,felni is valószinü ki lesz fúrva,kormányból is vágva lesz elviekben.



#6669
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
ez már zsír a javából ;)

#6670
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
Álllllllat, de ezt mire használja? mert hogy városban nem köti ki sehova, az fix :D

#6671
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
Unoka tesóm karbon fixije:

Posted Image

Picasa Webalbumok - jocek - bal



#6672
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
mert nem lehet ránagyítani ;)

#6673
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
miért nem látom nagyban?
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6674
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Posted Image


ilyen formában jöhetne is:D gyönyörû.

#6675
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

szép bicikli.....tetszetõs
Talin is nézegettem :)

Köszi! :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#6676
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

Hello.

Tavaly beszereztem egy régi Favorit vázat, majd kicsit átfestettem, hogy majd eladom.
Sajnos beleszerettem


Szerintem nagyon szép! Grat.

Meg a montik is szépek.
Hogy mindenkinek milyen szép biciklije van.... Remélem a tavaszt sürgetitek ennyire a csinosítgatással?!
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#6677
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás

Nyerget nem akartál volna inkább fehéret?


Nem, mivel ez is a régirõl jött le sok más alkatrésszel együtt, és csak azokat az alkatrészeket cserélem amiket feltétlen szükséges.

#6678
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
szép bicikli.....tetszetõs
Talin is nézegettem :)

#6679
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

A nyeregcsõ és stucni milyen a gépeden?

USE alien aluminium, a stucni meg egy régebbi Extralite.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#6680
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

Bizony! :)
Jó kis kulacs!


A nyeregcsõ és stucni milyen a gépeden?