Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#6661
Írta 2010. március 16. - 21:30
#6662
Írta 2010. március 16. - 20:25
#6663
Írta 2010. március 16. - 20:11
épp karbon felnit kerestünk hozzá délután,de elvette a dolgot a gazdája,az okot nem részleteznémItt van eredeti méretben, rá lehet nagyítani.
Tuti ez a karbon gép! Már csak szép karbon kerekek kellenének még rá!
küllõk biírják,jelenleg 2mm-es dt-k vannak a kerekekben,de mint írtam,az agy és a küllõk is cserélve lesznek könnyebre!Egészséges az hog csak minden 2. likban van a felniben küllõ?
amugy zsir, de nem tom milyen perverzio ilyen fixit építeni
van 2 gyereke,valahol le kell vezetni a feszültséget
#6664
Írta 2010. március 16. - 20:03
amugy zsir, de nem tom milyen perverzio ilyen fixit építeni
#6665
Írta 2010. március 16. - 19:57
Itt van eredeti méretben, rá lehet nagyítani.miért nem látom nagyban?
Tuti ez a karbon gép! Már csak szép karbon kerekek kellenének még rá!
Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_
#6666
Írta 2010. március 16. - 19:30
#6667
Írta 2010. március 16. - 19:28
#6668
Írta 2010. március 16. - 19:27
balcsi parton ilyesmitõl nem kell tartania azt hiszemÁlllllllat, de ezt mire használja? mert hogy városban nem köti ki sehova, az fix
egy kis infó:
ca. 4,2kg
a váz 100%-ban kézzel készült
agyak,küllõk cserélve lesznek,felni is valószinü ki lesz fúrva,kormányból is vágva lesz elviekben.
#6669
Írta 2010. március 16. - 19:27
#6670
Írta 2010. március 16. - 19:15
#6671
Írta 2010. március 16. - 19:09
#6672
Írta 2010. március 16. - 17:44
#6673
Írta 2010. március 16. - 17:43
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6674
Írta 2010. március 16. - 14:15
#6675
Írta 2010. március 16. - 12:20
Köszi!szép bicikli.....tetszetõs
Talin is nézegettem
Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_
#6676
Írta 2010. március 16. - 12:07
Hello.
Tavaly beszereztem egy régi Favorit vázat, majd kicsit átfestettem, hogy majd eladom.
Sajnos beleszerettem
Szerintem nagyon szép! Grat.
Meg a montik is szépek.
Hogy mindenkinek milyen szép biciklije van.... Remélem a tavaszt sürgetitek ennyire a csinosítgatással?!
#6677
Írta 2010. március 16. - 11:21
Nyerget nem akartál volna inkább fehéret?
Nem, mivel ez is a régirõl jött le sok más alkatrésszel együtt, és csak azokat az alkatrészeket cserélem amiket feltétlen szükséges.
#6678
Írta 2010. március 16. - 07:18
#6679
Írta 2010. március 16. - 01:13
USE alien aluminium, a stucni meg egy régebbi Extralite.A nyeregcsõ és stucni milyen a gépeden?
Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_
#6680
Írta 2010. március 16. - 00:40
Bizony!
Jó kis kulacs!
A nyeregcsõ és stucni milyen a gépeden?

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






