Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#6561
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
egy darab kémfotó.. holnap délelõttre egészben:)
vééégre..
Feltöltött kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. K

#6562
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

Dave: akkor mi a baj vele?....sztem nem annyira éri meg a 23 a sulyos 10ezreket


Tulajdonképpen nincs problémám vele, egyedül az hogy nem ehhez a vázhoz találták ki... persze ezt tudtam azzal orvosolni, hogy megfordítottam...

#6563
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

Lehet érdekes kissé, viszont végig házban megy a bowden, és így garantáltan nem megy bele semmi dzsuva.


Jogos!
Nem akarom elvinni a témát tagokról való eszmecsere felé, csak gondoltam itt volt hozzászólás. Lehet én haluzom túl a dolgot, de én is érzem az rp3 3 állása közötti különbséget.
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#6564
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

A merida váza különösen tetszik. Csak nekem néhol furcsa a kábelvezetése. Pl. a hátsó váltóé a kulacstartó mellett...


Lehet érdekes kissé, viszont végig házban megy a bowden, és így garantáltan nem megy bele semmi dzsuva.

#6565
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Dave: akkor mi a baj vele?....sztem nem annyira éri meg a 23 a sulyos 10ezreket

#6566
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
sztem azér zsúfolt, mert van rajta bumszli kulacstartó (tessék cserélni vmi elegáns darabra), üléstáskatartó, lámpatartó, kisállat, jó nagy km-óra, pumpa, lockout kar. persze egyik sem felesleges.

#6567
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
nem low minimal bringa ez tény, de leginkább túra élménybringa kategóriában használom... ez csak egy elõzetes kép, véleményekre vagyok kíváncsi, esetleg ötletekre, de úgyis az lesz amit én akarok :D

színekben nincs túl sok lehetõségem, igyekszem optimálisan elosztani...

RP3 meg jól mozog, és az állások közt határozott különbség van...

#6568
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
a kona tényleg zsúfoltnak látszik.
nem tudom megmondani, hogy miért,de az...
talán a színek meg azért van rajt sallang még :)
amúgy zsír

a kis da bombbal meg szívesen lejárnék a fagyizóba :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#6569
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Kisherceg: én aha! Úgy látszik, összeérnek a szálak a végén :D

Tigger: reagálok a rugóstagok topicban :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#6570
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
szép, de a fehér stucni, fehér szarv már túlzás szerintem.

#6571
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás

Dave: így fehérrel jól nézne ki, hajrá! :) A tag valóban variálós, de bekapcsoltam a 2-es PP-re és leccgó :) Azzal kb. mindent meg lehet oldani le és felfelé.

Tigger: hidd el, a gyári RS Bar 2.1-tõl csak jobb lehet az RP 3 ;)



epyc! te vetted meg tõlem az rp3-at?

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#6572
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Dave: így fehérrel jól nézne ki, hajrá! :) A tag valóban variálós, de bekapcsoltam a 2-es PP-re és leccgó :) Azzal kb. mindent meg lehet oldani le és felfelé.

Tigger: hidd el, a gyári RS Bar 2.1-tõl csak jobb lehet az RP 3 ;)


nem is javasoltam rs-t

nekm még az elsõ szériás rp3-am volt (coilerben és dawg-ban igaz hoszabb ) annak gyakorlatilag nem volt különbség a 3 állása közt. és kinti foromukon is ez volt a vélemény. volt is egy cég aki rp3*as tagokat tuningolt. mozogni amúgy szépen mozog. csak tekerni nem volt az igazi.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#6573
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Dave: így fehérrel jól nézne ki, hajrá! :) A tag valóban variálós, de bekapcsoltam a 2-es PP-re és leccgó :) Azzal kb. mindent meg lehet oldani le és felfelé.

Tigger: hidd el, a gyári RS Bar 2.1-tõl csak jobb lehet az RP 3 ;)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#6574
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

Nekem ilyen lett:

K

majd teszek fel normális képeket is.
A pedál ideiglenes,ami lesz még úton van.




fúúúú eh....elég szexi....de sztem a felni picit tulzás :)

#6575
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

ja rp3 volt nekem is, és 06-ban még rp3 volt a dawg supremben is. nyilván ahzo tervezték a linkplatet. az újabbaknak már akkor nyilván nem kellett

nam indegy cserélj tagot is, az rp 3 úgyse az igazi :)



Nekem RP2 van....teljesen elégedett vagyok vele

#6576
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Preview
http://lh5.ggpht.com...8/s640/kona.jpg

Ki mit gondol?

Azt hogy nagyon fehér! :D
Használd egészséggel! ;)

Maggi, a Tied is jó, de a színe... :D

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#6577
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
Igen, a gép epyc-é volt ;) a többit privátban...

#6578
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás

Preview
Feltöltött kép

Ki mit gondol?


azt gondolom, hogy:
- nem rossz. ;)
- kaptál privát üzenetet.
- egy debreceni sráctól vetted a vázat?
- kép cím másolás nélkül csak kis képet látok.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#6579
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

szép, de olyan zsúfolt nekem :)

Talán az árnyék miatt! :D

Tetszetõs!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#6580
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ez a bringa dirtjump. a 4x bringak konnyebbek, van rajtuk par fokozat, alu vazzal, magasabb mintas gumival, spd pedal, lancterelo, konnyu kiegeszitok.

Feltöltött kép
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F