Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#6501
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
ez az Ibis meg mindig besza-behu kategoria. nagyon zsivany
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6502
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,977 posts
Szépek a bringák + a Norco és a RM
itt az enyém is "Schwarzwald Express"

Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#6503
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,600 posts
Szép lett Xen! Remélem hétvégén összefutunk toronynál és megnézhetem élõben is.

#6504
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,190 posts
mesze állnak tõlem az ilyen bringák, de ez nagyon tetszetõs
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6505
Agria

Agria

    vendég

  • fórumtag
  • 142 posts
Szép darab!

#6506
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,283 posts
nagyon zsír :cool2:

#6507
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,146 posts
Fajnitos a Norco! ;) Bár én fekete villa párti vagyok,de azért elduzzognék ezzel is. :D

#6508
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
ugy nez ki mint egy krosszmotor :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6509
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts
Feltöltött kép
váz: norco six
tag: fox VANR
villa: fox 36 float rc2
váltás: x9
fék: hayes trail
hajtómû: truvativ
kerekek: novatec/specialized/conti rubber queen 2.4
kormánycsapágy: fsa pig dh
kormány/stucni: syncros am flat, hussefelt
nyeregcsõ: truvativ double bolt
nyereg: bbb anatomic
pedál: wellgo v12 copy

a hajtómû körül várható upgrade valamikor -> fsa gravity light és kona wah wah pedál kb vagy más ami könnyebb mint a mostani
Sei, soku Si.

#6510
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Szép a RM! Én nem komálom a feketét de ez bejön.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#6511
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,036 posts

mof
nagykirály
cseppet elegem van a buziszines nagyköcsöghirdetemmagam feliratos bicókból, ez egyigazi "vas"


rm-nek nem kell nagy felirat, aki tudja mi az az tudja...;)

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#6512
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 posts

A szobás képek még a téli TMK alatt készültek. :)


Téli TMK haa...Bringák amugy frankósok

"just chillin killin"


#6513
Kismaki

Kismaki

    vendég

  • fórumtag
  • 40 posts
A szobás képek még a téli TMK alatt készültek. :)

#6514
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts
elsõváltó nélkül 14,3kg a Slayer. örülök.

#6515
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,954 posts
Maki, nem szeretjük a szobában lekapott fél kerékpárokat :)

#6516
Kismaki

Kismaki

    vendég

  • fórumtag
  • 40 posts
Sziasztok!

Nekem pedig ezek a bringák vannak. A kék Peugeot az egyik kedves barátomé.

Picasa Webalbumok - P

#6517
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Mof szép a RM nagyon, olyan puritánul szép a váz. Jocek a tiéd is baba, no meg a coilair...Kona :D
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#6518
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts
@Maggi: még egy kevés kékséget én is szeretnék, mint pl küllõanyák, mégegy kcnc hézagoló, meg egy korm.csapágy kupak, meg az említett nyeregcsõbilincs. és esetleg ha rámszakadna egy nagyobb összeg, kék pro2 hátra. bár.. eléggé tetszetõs ez a fekete dominancia, lehet nem fogom jobban feldíszíteni.

@Forest: shimano az elsõváltó, amit nem látsz:) nagyobb a bilincs mint a konzol.. a héten hekkelünk szûkítõt, aztán lehet lekerül a nagytányér..

@Savanyu: ez is hirdeti magát, csak nem annyira színes:)

#6519
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
mof: ez a Rocky teljesen Slayer ver :) Nagyon állatul néz ki! Sok kilómétert vele!

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#6520
boti

boti

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts
Tényleg szép bringa;)