Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Started by
Endroo
, 2006. January 10. 21:43
#6501
Posted 2010. March 26. - 12:50
ez az Ibis meg mindig besza-behu kategoria. nagyon zsivany
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6502
Posted 2010. March 26. - 12:49
Szépek a bringák + a Norco és a RM
itt az enyém is "Schwarzwald Express"


itt az enyém is "Schwarzwald Express"


#6503
Posted 2010. March 26. - 12:47
Szép lett Xen! Remélem hétvégén összefutunk toronynál és megnézhetem élõben is.
#6504
Posted 2010. March 26. - 10:18
mesze állnak tõlem az ilyen bringák, de ez nagyon tetszetõs
Team Heavy Pedal - Szeged
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6505
Posted 2010. March 25. - 20:57
#6506
Posted 2010. March 25. - 20:43
#6507
Posted 2010. March 25. - 20:43
Fajnitos a Norco!
Bár én fekete villa párti vagyok,de azért elduzzognék ezzel is.
#6508
Posted 2010. March 25. - 20:18
ugy nez ki mint egy krosszmotor
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6509
Posted 2010. March 25. - 20:15

váz: norco six
tag: fox VANR
villa: fox 36 float rc2
váltás: x9
fék: hayes trail
hajtómû: truvativ
kerekek: novatec/specialized/conti rubber queen 2.4
kormánycsapágy: fsa pig dh
kormány/stucni: syncros am flat, hussefelt
nyeregcsõ: truvativ double bolt
nyereg: bbb anatomic
pedál: wellgo v12 copy
a hajtómû körül várható upgrade valamikor -> fsa gravity light és kona wah wah pedál kb vagy más ami könnyebb mint a mostani
Sei, soku Si.
#6510
Posted 2010. March 24. - 11:20
Szép a RM! Én nem komálom a feketét de ez bejön.
Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_
#6511
Posted 2010. March 24. - 11:08
mof
nagykirály
cseppet elegem van a buziszines nagyköcsöghirdetemmagam feliratos bicókból, ez egyigazi "vas"
rm-nek nem kell nagy felirat, aki tudja mi az az tudja...
"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"
#6512
Posted 2010. March 23. - 21:40
A szobás képek még a téli TMK alatt készültek.
Téli TMK haa...Bringák amugy frankósok
"just chillin killin"
#6513
Posted 2010. March 23. - 21:24
#6514
Posted 2010. March 23. - 20:16
#6515
Posted 2010. March 23. - 07:40
#6516
Posted 2010. March 23. - 00:37
Sziasztok!
Nekem pedig ezek a bringák vannak. A kék Peugeot az egyik kedves barátomé.
Picasa Webalbumok - P
Nekem pedig ezek a bringák vannak. A kék Peugeot az egyik kedves barátomé.
Picasa Webalbumok - P
#6517
Posted 2010. March 22. - 23:44
Mof szép a RM nagyon, olyan puritánul szép a váz. Jocek a tiéd is baba, no meg a coilair...Kona
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!
#6518
Posted 2010. March 22. - 22:14
@Maggi: még egy kevés kékséget én is szeretnék, mint pl küllõanyák, mégegy kcnc hézagoló, meg egy korm.csapágy kupak, meg az említett nyeregcsõbilincs. és esetleg ha rámszakadna egy nagyobb összeg, kék pro2 hátra. bár.. eléggé tetszetõs ez a fekete dominancia, lehet nem fogom jobban feldíszíteni.
@Forest: shimano az elsõváltó, amit nem látsz:) nagyobb a bilincs mint a konzol.. a héten hekkelünk szûkítõt, aztán lehet lekerül a nagytányér..
@Savanyu: ez is hirdeti magát, csak nem annyira színes:)
@Forest: shimano az elsõváltó, amit nem látsz:) nagyobb a bilincs mint a konzol.. a héten hekkelünk szûkítõt, aztán lehet lekerül a nagytányér..
@Savanyu: ez is hirdeti magát, csak nem annyira színes:)
#6519
Posted 2010. March 22. - 21:47
mof: ez a Rocky teljesen Slayer ver
Nagyon állatul néz ki! Sok kilómétert vele!
"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"
#6520
Posted 2010. March 22. - 21:46

Sign In
Create Account

Back to top






