Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#6381
Írta 2010. április 02. - 23:00
#6382
Írta 2010. április 02. - 22:42
#6383
Írta 2010. április 02. - 22:36
Lila kontúr? csak én nem látom...??? de felismerted, hogy Fuji, biztos úgy van
Jobb felsõ sarok.
A sebesség mindent megold.
#6384
Írta 2010. április 02. - 22:28
kromatikus aberrációLila kontúr? csak én nem látom...??? de felismerted, hogy Fuji, biztos úgy van
volt nekem is s5700-as szerettem ..csak összetört:(
"just chillin killin"
#6385
Írta 2010. április 02. - 22:26
#6386
Írta 2010. április 02. - 22:21
De Fuji FinePix S5700
(nem tudom valahogy sohasem lesznek szép élesek a képeim, pedig az iso is alacsonyra van állítva, nagyon remeg a kezem ???)
örülök hogy tetszik a kép srácok!
A faágakból gondoltam, a lila kontúrvonal jellemzõ a Fujifilm gépekre.
#6387
Írta 2010. április 02. - 22:09
A kép véletlenül nem Fujifilm géppel készült?
De Fuji FinePix S5700
örülök hogy tetszik a kép srácok
#6388
Írta 2010. április 02. - 15:07
#6389
Írta 2010. április 02. - 12:50
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#6390
Írta 2010. április 02. - 12:33
#6391
Írta 2010. április 02. - 11:01
#6392
Írta 2010. április 01. - 20:45
bicoztam ma egyet végre ilyen szép idõ van
http://lh6.ggpht.com...s 2010_0401.JPG
A kép véletlenül nem Fujifilm géppel készült?
#6393
Írta 2010. április 01. - 20:09
bicoztam ma egyet végre ilyen szép idõ van
http://lh6.ggpht.com...s 2010_0401.JPG
jó a g(k)ép, ilyen idõben nem is szabad otthon maradni
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6394
Írta 2010. április 01. - 19:46
#6395
Írta 2010. március 31. - 22:28
#6396
Írta 2010. március 31. - 22:05
Vááááááá......baromi jol néz ki.....
Boros: feelingje van....probalj ki egyet
Egye-b@ssza, kipróbálom!!!
Gondolom, hogy valami van benne, hisz sokan élvezik.
#6397
Írta 2010. március 31. - 22:04
#6398
Írta 2010. március 31. - 21:59
A CX meg szerintem nagyon jó dolog. Tényleg feelinges. És ha megtanulsz egy CX bringával normálisan menni, akkor a montival sem lesz sok gondod. Meg pl. nagyon jól meg lehet tanulni, hogy hogyan szállj le, illetve ugorj vissza kb. ugyanazzal a sebességgel, mint amivel leszálltál.
Ja, meg ha van egy CX géped, akkor van egy ou-d, is, amivel ha nincs igazi ou-d, akkor még versenyezhetsz is. Hirtelen ennyi.
Szerk.: mondjuk egysebit CX-re sem vállalnék be. Lásd a Mosonmagyaróvári CX pályát...
#6399
Írta 2010. március 31. - 21:20
szar cuccokkal 9,6kg, cél 9alá menni.
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#6400
Írta 2010. március 31. - 21:11
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





