Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#6321
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
elõször kérdezzük meg vendéglátónkat neki mikor lenne jó

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#6322
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
szimpatikus az ajánlat! szóval kinek mikor?
(lassan külön topikot is lehetne nyitni..:))

#6323
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
hmmm elgondolkodtató

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#6324
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Off:
felhivtam egy ismerösömet.
3 felnött náluk 50 Eu/éjszaka (2 szobás apartment, konyha stb.)
Im Wiesengrund - Gernsbach - Ferienwohnung - © toubiz - Unterk
Mégegy, a felsö ház mellet:
Ferienwohnung Br
Magyarul kb. 17 Eu/koponya

#6325
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
ráérek minden nap :D
jössz haza mostanában sala?

#6326
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
sátrat lehet verni a kertben? :D
szerintem ha megvagyunk egy autóra, simán mehetünk

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#6327
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

dögöljek meg kimegyek hozzád egy hétvégére


akkor beszéljünk össze, mert én is megyek;)
Rebell! legszívesebben már a következõ hétvégén házhoz vinném a kupakot.. ennek reális esélye viszont csak nyáron lesz.. és ezt a korábban is emlegetett nyári mókát nagyon nem lenne rossz összehozni!

#6328
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
menjünk együtt
Ha rebell? melyik hosszu 7vége lenne jó nektek?

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#6329
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
énisénis.....fontolgattam már az utóbbi napokban

#6330
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
dögöljek meg kimegyek hozzád egy hétvégére

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#6331
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás

amit linkeltem képet kupakról, az csak a kupak, kormánycsapágy(ha jól értelmeztem, és kormánycsapágyra gondoltál..) nélkül.
amint elhatározom magam és rendelek(ftwbikes), akkor ha gondolod kettõt kérek, és kiküldöm postával neked.


FTW BIKES t, hogy csak tudtam elfeledni, mivel töle van a KCNC 36 os RR em és a piroc elox csavaraim is ;). Köszönöm mégegyszer az ajándékot és a németországi póstázást. (ingyen!)

Mof... ha már van egy ilyen járgányod (és pill. nemkell nöre pénz) van itt még egy RM nak helye és a kupak postára sem kellene költenem :D
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#6332
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
sörnyitó, látod ez eszembe sem jutott

kéne bele jó kerékszett :(

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#6333
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás

erre még énsem jöttem rá, h az mifaszt csinál ott
majd jól lefekszelem


hátha jó sörnyitónak...elõbb próbáld ki :)

egyébként szép a bicaj, elfogadnám!

és Gabe montiját is!

#6334
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
fekete kupak kellene (ha van csak kupak)

Mai túra bringái:
Ibis Mojo
Lapierre Spyci 916
Spez. Enduro
Santa Nomad
Liteville 301

Meg találkoztunk egy csoport magyarral (nem túrázók). Sajnos csak kellemes huzvétot tudtam nekik odakiabálni. Most meg bánom, hogy nem álltam meg, de olyan szév volt a terep :)

#6335
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
erre még énsem jöttem rá, h az mifaszt csinál ott
majd jól lefekszelem

amugy tervben van 2 hetente hétvégén 2 napos túrák, meg maraton
nem disznek épitettem, ahhoz tul szar :D

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#6336
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

azért szerintem senki nem hozott ki 100e forintból egy 9 kg-os montit :D


Használni is fogod vagy csak dísznek építetted? :)

A váltófül miért néz ki ilyen furcsán, minek van rajta az a kis kampó? Lehet rá váltós váltófület is rakni és váltóval használni?


A sebesség mindent megold.

 


#6337
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Rebell: esetleg Salsa?

#6338
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
német házaspár garázsábol, behozták h adjuk el,2005-ös, 2szer használták én meg megvettem :D

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#6339
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
sala:
váz honnan?

#6340
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Sala, Gabe szépek a bicók gratula.

off
az a kcnc kupak kapható csapágy nélkül is? Elvileg külön is kaphatóak a karmok kupakkal + csavar, de sehol nem találtam. Esetleg más "egzotikus" megoldás?


amit linkeltem képet kupakról, az csak a kupak, kormánycsapágy(ha jól értelmeztem, és kormánycsapágyra gondoltál..) nélkül.
amint elhatározom magam és rendelek(ftwbikes), akkor ha gondolod kettõt kérek, és kiküldöm postával neked.
bár.. ahogy elnézem a hope színei közelebb állnak az elképzeléshez.
(eh.. mióta nincs barátnõ, marad pénzem..)