Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#6301
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
villanyak 21centi,így vettem,sok választásom nem volt.rohadt magas a csapágy.köszi,megnézem azt a markolatot:)

#6302
bulesz

bulesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 260 hozzászólás

köszi a dicséreteket:)
telót még nem kaptam szét,de judy után még így is álom a mozgása.majd talán jövõ hétvégén megejtem az olajcserét.160-as tárcsa nekem tökéletesen megfelel így is,ahol kell ott megállít.2 éve van benne ugyanaz a kis p.csányi betét,még nem kopott el.váz az 19 colos,én meg 184 centi vagyok,így ebben a formában nekem nagyon kényelmes.talán majd egy rövidebb kormányszárral kipróbálom,ez még a régi vázról került át.nyereggel még lehet játszok majd egy kicsit,de így is jó.piros cuccok még jönnek rá,csak hát véges az anyagi keret:)


Köszi a választ!

A pirosságról jut eszembe, hogy a markolat topikban írtam piros SuperStar markolatról (képet is szúrtam be elvileg), sztem az szépen menne a gépedhez! ;)
Lockos, elég ócó és mégsem aza gagyi cucc és egész korrekt áron meg lehet úszni szállítással együtt...
Don't try this at home!

#6303
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
Szép gép,de a villanyakat nem kellett volna tökig levágni.

#6304
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
köszi a dicséreteket:)
telót még nem kaptam szét,de judy után még így is álom a mozgása.majd talán jövõ hétvégén megejtem az olajcserét.160-as tárcsa nekem tökéletesen megfelel így is,ahol kell ott megállít.2 éve van benne ugyanaz a kis p.csányi betét,még nem kopott el.váz az 19 colos,én meg 184 centi vagyok,így ebben a formában nekem nagyon kényelmes.talán majd egy rövidebb kormányszárral kipróbálom,ez még a régi vázról került át.nyereggel még lehet játszok majd egy kicsit,de így is jó.piros cuccok még jönnek rá,csak hát véges az anyagi keret:)

#6305
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
repasi szép a Kula de nem kicsi a váz?

#6306
bulesz

bulesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 260 hozzászólás

Bár nem engem kérdezel, de én meg vagyok elégedve a 160-as tárcsámmal, pedig már a fékbetét is kopott lehet, meg a tárcsa felülete is elég csúnya.


Köszi szépen a választ, mert éppen ilyen dilemmában vagyok.. :) meg azért is kérdeztem a kollégát, mert az üléscsõ kihúzásából ítélve hasonló méretû lehet, mint én... :)

Arra én is kíváncsi lennék, hogy a Recon SL-t szétkapta-e mielõtt beüzemelte? (nekem is pont ugyanilyen van...)

Köszi,
B.
Don't try this at home!

#6307
bardocz

bardocz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 464 hozzászólás
Bár nem engem kérdezel, de én meg vagyok elégedve a 160-as tárcsámmal, pedig már a fékbetét is kopott lehet, meg a tárcsa felülete is elég csúnya.

#6308
bulesz

bulesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 260 hozzászólás

judy3 kicserélõdött recon sl-re


Szia! Grat a szép bicóhoz, lenne egy fontos kérdésem, hogy neked mennyire elég elõre is a 160-as tarcsa mech fekkel?

Köszi,
B.
Don't try this at home!

#6309
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Sala!

Ez a középrész gyári, vagy vmi sufni? :)
/nekem is kellene hasonló.../


irigylem a problémádat :D

amugy a cannondale-em excenteres középpel van



#6310
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc

...és fõleg honnan sikerült venned?


bikefun tulajától használtan, amikor bnetvoltam akkor még volt pár darab bent, olyan 14e körül van az ára

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#6311
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Szép lett Bálint! gratulálok!
olajat cseréltél már benne?

#6312
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Nagyon tetszik! Piros stucnikupak, nyeregcsõbilincs, hátra DS2 felni, piros Nova agyak és úgy már tökély! :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#6313
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
jól mutat ez a fehér recon benne, egyben van.:)

#6314
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
Posted Image Posted Image Posted Image
judy3 kicserélõdött recon sl-re

#6315
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás

és mennyit kóstál egy ilyen?


...és fõleg honnan sikerült venned?

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#6316
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

majdnem , az enyém alu, de ugyanaz

életem legjobb kormánya


és mennyit kóstál egy ilyen?
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6317
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Én is olyat akartam aluból, csak nem rendelhetõ lett helyette egy könnyû trinity nevetségesen olcsón:D annyira olcsón hogyha rendelhetõ lesz akkor kell olyan Rithcey
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#6318
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
majdnem , az enyém alu, de ugyanaz

életem legjobb kormánya

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#6319
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

sala!
a cannondale-edben milyen kormány van?


Bikemag - Ritchey SuperLogic Carbon Mountain 10’ Flat korm

#6320
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás
sala!
a cannondale-edben milyen kormány van?

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"