Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#6301
Írta 2010. április 10. - 22:49
#6302
Írta 2010. április 10. - 22:43
köszi a dicséreteket:)
telót még nem kaptam szét,de judy után még így is álom a mozgása.majd talán jövõ hétvégén megejtem az olajcserét.160-as tárcsa nekem tökéletesen megfelel így is,ahol kell ott megállít.2 éve van benne ugyanaz a kis p.csányi betét,még nem kopott el.váz az 19 colos,én meg 184 centi vagyok,így ebben a formában nekem nagyon kényelmes.talán majd egy rövidebb kormányszárral kipróbálom,ez még a régi vázról került át.nyereggel még lehet játszok majd egy kicsit,de így is jó.piros cuccok még jönnek rá,csak hát véges az anyagi keret:)
Köszi a választ!
A pirosságról jut eszembe, hogy a markolat topikban írtam piros SuperStar markolatról (képet is szúrtam be elvileg), sztem az szépen menne a gépedhez!
Lockos, elég ócó és mégsem aza gagyi cucc és egész korrekt áron meg lehet úszni szállítással együtt...
#6303
Írta 2010. április 10. - 22:37
#6304
Írta 2010. április 10. - 22:01
telót még nem kaptam szét,de judy után még így is álom a mozgása.majd talán jövõ hétvégén megejtem az olajcserét.160-as tárcsa nekem tökéletesen megfelel így is,ahol kell ott megállít.2 éve van benne ugyanaz a kis p.csányi betét,még nem kopott el.váz az 19 colos,én meg 184 centi vagyok,így ebben a formában nekem nagyon kényelmes.talán majd egy rövidebb kormányszárral kipróbálom,ez még a régi vázról került át.nyereggel még lehet játszok majd egy kicsit,de így is jó.piros cuccok még jönnek rá,csak hát véges az anyagi keret:)
#6305
Írta 2010. április 10. - 19:37
#6306
Írta 2010. április 10. - 19:33
Bár nem engem kérdezel, de én meg vagyok elégedve a 160-as tárcsámmal, pedig már a fékbetét is kopott lehet, meg a tárcsa felülete is elég csúnya.
Köszi szépen a választ, mert éppen ilyen dilemmában vagyok..
Arra én is kíváncsi lennék, hogy a Recon SL-t szétkapta-e mielõtt beüzemelte? (nekem is pont ugyanilyen van...)
Köszi,
B.
#6307
Írta 2010. április 10. - 19:25
#6308
Írta 2010. április 10. - 18:52
judy3 kicserélõdött recon sl-re
Szia! Grat a szép bicóhoz, lenne egy fontos kérdésem, hogy neked mennyire elég elõre is a 160-as tarcsa mech fekkel?
Köszi,
B.
#6309
Írta 2010. április 10. - 18:38
Ez a középrész gyári, vagy vmi sufni?
/nekem is kellene hasonló.../
irigylem a problémádat
amugy a cannondale-em excenteres középpel van
#6310
Írta 2010. április 10. - 17:57
...és fõleg honnan sikerült venned?
bikefun tulajától használtan, amikor bnetvoltam akkor még volt pár darab bent, olyan 14e körül van az ára
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#6311
Írta 2010. április 10. - 17:47
#6312
Írta 2010. április 10. - 17:35
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#6313
Írta 2010. április 10. - 17:31
#6314
Írta 2010. április 10. - 15:55
#6316
Írta 2010. április 09. - 10:42
majdnem , az enyém alu, de ugyanaz
életem legjobb kormánya
és mennyit kóstál egy ilyen?
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6317
Írta 2010. április 09. - 07:01
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#6318
Írta 2010. április 08. - 22:26
életem legjobb kormánya
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#6319
Írta 2010. április 06. - 23:11
sala!
a cannondale-edben milyen kormány van?
Bikemag - Ritchey SuperLogic Carbon Mountain 10’ Flat korm

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





