Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3119 hozzászólás a témában

#61
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Hehehee! Émmeg szarok a csatalovakra! Meg a kinövésekre is! Meg a mindenre is :D ...

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#62
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Jaja. Bár most kicsit visszafejlõdtem hasilag. Mondjuk tegnap 3x vacsoráztam... :D

Aktuális civil


#63
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Látom egymásra talált a vén csataló különítmény. A ZAP is csatlakozhat hozzánk szépen, és a vezérürü a legnagyobb hasu lészen. Csatakiálltásunk pedig: LASSAN JÁRJ, TOVÁBB ÉRSZ!!!! ihhhajjjj

#64
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Bizonyám, a turházással lehet sokat fejlõdni. Mert ha nem turházik az ember, akkor teljesen visszafejlõdik. Vagy valami kinövése lesz. Nekem például haskinövésem lett a nem turházástól. Valószínû bennem ragadt egy csomó turha, amit ha nem adok ki magamból daganatként tovább burjánzik bennem.
Szóval turházni kell.
Sokat.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#65
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Mindig elfelejtem, hogy vén csatalovak vesznek körül... :D

Na, ebéd...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#66
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Hejj, Kokk! Tudsz te ennél jobban is keseregni meg az iskolát szidni! Látszik, hogy nem vagy formában! Szokjál vissza hamar!

Szerintem a mi korunkban má' nem fejlõdni kell, csak szinten tartani! Már az is nagy dolog!


#67
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Tibur, te csak túrázz hosszúakat, hogy fejlõdj sokat... ;)

Hát a suli nem várt fordulattal szar volt. Szerencsére a hétfõ, meg a kedd lazább. Viszont a szerda és csütörtök halál. :(


A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#68
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Akapkodás??? What does it mean? Akkor tekerjél mint 1 állat, te állat.

#69
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Hát tudod, én ilyen hülye vagyok, szeretek haladni. Neked meg az már általában akapkodás kategória:D!
Bár már régen voltunk együtt, de akkor egész jól összekaptad magad!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#70
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Mért nálad mit jelent? Idénre mi is hosszabbakat akarunk menni.Legalábbis tervbe van véve.

#71
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Túrázni eddig is "túráztam", bár ez asszem mást jelent a szótárainkban;)!

Fejlõdni mindenképpen akarok, mindegy milyen úton. Elsõsorban tréninggel!

Zsolo:
Köszi!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#72
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Émmeg elcserélnék 2 db 2,5 2ply 50-es HighRollert ugyanilyen 2,35-ösre. Zsír újak.

50a-s már csak magángyûjteményben lesz elérhetõ, mert a Maxxis már nem gyártja ezt a keveréket. De a 60a MaxxPro mintha picivel puhább lenne mint volt.

#73
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Csak nem túrázgatni akarsz és azálltal fejlõdni, mint ZAP meg én?!

#74
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Émmeg elcserélnék 2 db 2,5 2ply 50-es HighRollert ugyanilyen 2,35-ösre. Zsír újak.

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#75
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Kokk, írjál programot, ami tárolja a sítáboros élményeidet külön epizódokba gyûjtve, majd ezekbõl véletlenszerûen generáljon egy értelmes sztorit, amit utána felolvas, miközben te a söreidet iszogatod!
Amúgy meg mars a borbélyhoz, aztán meg az iskolába! A télifagyit ne felejtsd!

Fugg, majd el is hozom! Ahogy nézem hétvégén olvadás és nagy sár lesz!


#76
A.Fugger

A.Fugger

    vendég

  • fórumtag
  • 205 hozzászólás
Ahoj,

Mettyú köszi a sárhányót, még két Max. külsõt akarok konzumálni kora tavaszra, hogy tudjam majd tartani a gépet a megolvadt mecseki tundrán!

Give me some iced-tea from long Island!


#77
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
A hét második felére mond olyan 10 fokokat, de most még hideg lesz egy darabig. Ma is olyan 0, 1 fok lesz a max, úgyhogy ki kell használni... ;) Én asszem 1-tõl ráérek... :D

A síelés meg tényleg fasza volt. Majd Zapat mondja, hogy "Ni", mert õ Zapat, ki azt mondja, hogy ni és akkor majd leteleportál 4db sör és akkor majd ott is lesz röhögés, csak kéne vázlatot írni, mert mindig mindenkinek más cuccot mesélek, egyszerre sosem jut eszembe minden... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#78
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Pénteken Vízmûdombig még tiszta hó volt minden!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#79
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Ja, mire hazaérek lerohad az összes,meg besötétül, a Mecsextrémen meg alig volt valami, legalábbis amerre mi jártunk.

#80
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Irigylem azokat akik fel tudnak most menni a hegyre!!!
Mért nem bírt tegnap havazni,MIÉRT???!!!


Igaz, hogy tegnap nem havazott ennyire, de akkor is volt hó a hegyen;)... Meg lesz is, meg van is.

Kössz az MP3 infót!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.