Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3119 hozzászólás a témában

#21
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
hjól van, rábeszéltetek a pikra. telefonáltam ebik-nak. aszondta a faszi, hogy áprilisra lesz csak RS, marzo, + manitou is. faszom akko mér hirdetik + most?!

#22
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.930 hozzászólás
Köszi,köszi!Tényleg élek és virulok végre!
Mettyú,te még nyomod a gáját?

#23
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Hehe, most már tényleg itt van az Elnök úr!
Hurrá-hurrá!

Jól mondja a Wuff, jól mondja!


#24
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás

ez igaz, én csak azért aggódom, mert majd belekerül a 203as tárcsa. amúgy + nem vagyok biztos benne, hogy a judy-nak van gyengébb a fékhídja, bár a pike + átütõs, szal faszom tudja.



De most ezen mit kell aggódni? A Judy az 30as, míg a PIKE 32es becsúszóval rendelkezik, ergo merevebb, erõsebb. A 203as tárcsa vígan elvan rajta, nem igazán csavarodik. Összehasonlíthatatlanul jobb érzés lesz, a Judy után, ha ilyen telót veszel.
Egyébként is, nem kell iszonyat nagy letöréseket ugrálni vele és nem lesz semmi baja.

#25
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.930 hozzászólás
Na hí Zap!Végre összehoztam a dolgokat,meg minden!Este lehet,hogy benézek!!
Köszi!

#26
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
ez igaz, én csak azért aggódom, mert majd belekerül a 203as tárcsa. amúgy + nem vagyok biztos benne, hogy a judy-nak van gyengébb a fékhídja, bár a pike + átütõs, szal faszom tudja.

ja, ez király :D
http://www.youtube.c...

#27
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Nem akarok beleszólni, de ha a sokkal egyszerûbb Judy-d kibírta 4 évig, akkor a Pike-nak is ki kell bírnia ugyanennyit, független attól, hogy üreges vagy nem üreges a fékhídja! És az, hogy enduro, csak annyit jelent, hogy a Mecsekre van méretezve, nem Schladmingra! De asszem ezt már egyszer átbeszéltük!


#28
A.Fugger

A.Fugger

    vendég

  • fórumtag
  • 205 hozzászólás
Faszás telómat már nagyon várom, remélem Dnl ügyes lesz a Vám-zollnál és nem tûnik fel az õröknek, hogy a seggébõl egy Sherman lóg ki, a táskájából meg egy Nixon.
Szerintem itt töröm a fekete jeget az irodában éjszakáig, mert le kell adnom egy témavázlatot, meg kutatási koncepciót a szakdogámról a konzulensemnek, persze hétvégén lóf*szt sem csináltam....én fasz!

Give me some iced-tea from long Island!


#29
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
bazz sehol nem találok képet a 06-os pike hídjáról. pedig ha tényleg tömör fékhidas, akkor lehet olyat veszek. a sram.com-on lehet forgatni de nem látszik, közelíteni + csak az elejére lehet.

#30
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Márió, nem nyert! 16-os az enyém! Tudod, "futárkodni" csak azzal lehet! Blink-blink!

Atis, te menjé' haza és útközben törd a fekete jeget! Meg álmodj a faszás telódról!


#31
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
jah jut eszembe mettyú,menyit kérnél a vázért?
és ha 14es akor tul képp eladtam,csak bele kell egyezned:)

nmah amjd holnap megmutatom,mert addig még lehet másik lessz :D
de neem..

S,ez eseetben alásan meghúzom magam és félek ha merek

Kéne valameik titkársági tagtol egy igazolás holnapra hogy egyesületi ügyben kell kimaradnaom a sulibol!!!
De komolyan!!
Bízok abban hogy ha a szépen kérésem enm elég akkor az Earthed divudi vagy a szemüvege elég motiváció lessz!! :D

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#32
A.Fugger

A.Fugger

    vendég

  • fórumtag
  • 205 hozzászólás
Mátyás is húzzon már haza, ha nem akar felkerülni az ekkótek sztahanovista falára!

Give me some iced-tea from long Island!


#33
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás


Üdv. B. Tibor CE


CE? Central European? Hahahahaaa.
Nyafizni meg lehet, azért van a Fórum, nem?


#34
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Szarás , váz , ninnják, síelõk, na én hazazúztam, kár hogy....ja elnézést NINCS nyafi.

Üdv. B. Tibor CE

#35
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Ninja-technika, 1 nagy faszt! Azért jár így a kezed, mert zabszem van a valagadban! 1 nagy böllöncös zabszem!

LL: Milyen pécsi? Hol-hol? Csak nem a Showme jött vissza?

Márió, én nem basztatlak, de ha meglesz a vázad, azért majd fittezve gurulok vele egyet a téren!


#36
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Shoshi, ezt a ninjateknikát hol lehet elsajátítani?


Hát ez nehéz ügy... Csak így. Radlerek kellenek hozzá!

És ki az a Laura Palmer? És ki ölte meg Art Mooneyt??


Laura Palmer:
http://canali.libero...mer_400x300.jpg

Art Mooney:
http://www.zolacmedi...aits/mooney.jpg

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#37
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Shoshi, ezt a ninjateknikát hol lehet elsajátítani?

És ki az a Laura Palmer? És ki ölte meg Art Mooneyt??

#38
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Mettyú:
Kezeimben azért látod a félelmet, mert azt akarom, hogy azt lásd. Amint meglátod, elkezdesz törpülni, és rájössz, hogy nem is jó neked. Hirtelen felismered, hogy a felelevenítem mindazt, amit nemrég láttál egy székrekedéses szörnyû hajnalom, két hányás között. Közben úgy tarkónváglak, hogy menten összeszarod magad!
Ez része az õsi nihon ninjutsu technikáknak. Ugyanis nemcsak az anyagi világ létezik, és a ninják évezredek óta tudják ezt...

Márió még mindig Berényi Klaudia táskás szemei alá akar recskázni, úgyhogy most úgysem mondja el, hogy mi az igazság, és ki ölte Laura Palmert!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#39
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Anyám, itten szétverik a hátam mögött az irodát. így nem lehet dolgozni.
Na akkor nem is fogok!
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#40
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Mozsafsik? Hihihi

Márió ez rosszabb, mint a Barátok Közt! Azonnal mondd, hogy ki a gyilkos!

Aktuális civil