Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3119 hozzászólás a témában

#3101
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
A Katonabogarak felvetést meg kikérjük magunknak, ugye Wuff? Ez kirekesztõ megnyilvánulás lenne szegény outsiderekkel szemben!
Azt meséltem már, hogy itt a WC mellett wc-pumpa is van? Gondoltak az olyan keménylegényekre, mint én! Hát igen, ez az utánozhatatlan Pécs!
Kokk, vezessük be, hogy a 2. topicba már nem sírsz be, és nagyfiú leszel!

#3102
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Ezért szeretlek... Mert én gondolom, te kimondod... :D Erre is iszunk! ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#3103
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Egyébként azt én is szeretem, amikor a linkelõben valaki közli, hogy már volt. És? Mi vele a baj? Hogy foglalja a helyet feleslegesen? A volt már beszólás ugyanúgy.
Vagy ez ilyen kényszeres pótcselekvés, amivel magára igyekszik irányítani az illetõ a figyelmet? Ha valaki 3x linkeli be ugyanazt, ugyanazon az oldalon, az oké, azt megértem. De honnan kéne tudnom, hogy 4532 hozzászólással ezelõtt valaki már linkelte?

Aktuális civil


#3104
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Õõõõ... :D Jóvan. De tényleg idegesített akkor és ott, hogy tök fölösen gyûltek az értelmetlen hozzászólások, csak mert...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#3105
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Jó ez a pécsiekidekettõ. Szerintem. A többi város meg kapaszkodhat, még az elsõ topikjuk felét se bírták megtölteni... :) Pedig itt L_L nem is mondogatja, hogy ez mán vót... :D Igaz, Kokk? :D

#3106
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
De szar ez a "Pécsiek ide! 2."... Abból egy volt az igazi... Kérjünk neki új nevet... Pölö... Katonabogarast :D! Vagy szout szájd veszteset!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#3107
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
És hol elérhetõ az eredeti topik??? Viva Pécs!!! A Fórum legnépszerûbb topikja!!! Yesss...

Editke segített, megtaláltam két sorral lejjebb.. :)

#3108
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Vagy hogy kokkk már csak 2 k-val van? :D Vagy hogy meglesz mindenbõl a 2-es?! :D:D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#3109
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Jelentem én már szartam! Kettes alakot formált a kaka, ez egy égi jel!
Éljen a 'Pécsiek ide! 2.' topic!

#3110
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
És õ a vizsga elötti este még szeret tanulni, vagy pihiztek együtt? Hogy elfoglalja magát?

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#3111
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Nem Activityzünk egyet nálunk?
ó vazz, csajom holnap vizsgázik. Akkor holnap?

Aktuális civil


#3112
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Majdnem... :D Én a micsodámból vágatnék, mert túl nagy... :D Hehehehe...

Na, a lényeg, hogy ma mikor? És mit? Hol koccintunk este? Valamit össze kell hozni... Zsoloék is jönnének... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#3113
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Ugye ilyen sem volt még, hogy lokálpatriótákban 2. évad legyen? Történelmet ír a pécsi brigád? Kokk! Erre innod kell! Mettyúnak meg szarnia!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#3114
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Mik ezek a fekete betûk? Stílusváltás?
Ez olyan, mint a csajoknál ha valami trauma éri õket, akkor levágatják a hajukat?

Aktuális civil


#3115
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Meg így több tízszer olyan gyorsak leszünk.... :D És lehet új sörökre menni! És ma iszunk!!! ;)

Vazz, majdnem liával indítottam... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#3116
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Hehehehe

Mettyú: hát, mert a rob, csak 18416-ig tud számolni és nem tudna moderálni tovább...
Meghogy õ legyen a topikinditó Magyarország legkedveltebb topikjában. ;)

Aktuális civil


#3117
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Legalább a kémek egy ideig nem találnak meg...

Cegén jó öreg "Pécsiek ide" topic!

Öcsém megkért, hogy nézzek neki könyvet turbókról.. Rákerestem. Na hát van minden ami turbó... Diéta, költõ, szolárium. Csak turbó nincs.

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#3118
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Ez most miért van, csókolom baszom alássan?

#3119
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
LOL. ezt is megértük!!!!!

Kokkk, ma sok mindenre kell inni!

Aktuális civil


#3120
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Nos akkor itt lehet folytatni ;) másikat bezártam.

és akkor elõzmények: ITT
nemigaz kollega?
;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.