Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3119 hozzászólás a témában

#81
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Megint Hétfõ van JÓREGGELT!

Na megint teljes a CSapat, és csapat-hat.
Jó volt a tegnapi kis gyaloglás.
Ma meg 1 olyat jöttem bringával dolgozni, hogy végig visítottam, annyira élveztem a havat, össze vissza faralás, félkeresztbe kanyarodás még az egyenesekben is. Irigylem azokat akik fel tudnak most menni a hegyre!!!
Mért nem bírt tegnap havazni,MIÉRT???!!!

#82
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Szerintem 15 cm azért legyen, ha merev! Persze Japcsipan nem kell ilyen sok és akkor is te vagy a király!
Kokk, hurrá! Itthon vagy és lehet baszogatni! Csak adj okot rá és akkor belendülök!


#83
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Na hello Négerek!

Bassza meg... Melanie C még mindig "énekel". Aszittem feladta már.

Isteni volt a hétvége! Pénteken voltam egy TV tornyot, nyolc fokban, napsütésben, csapatás, döntés, faralás, fordítás, ugrás! Áhhhh. Sejtettem, hogy nem lesz tartós a meleg, de nem hagyhattam ki.
Este PGnél infocsere, aztán rohanás haza, és alvás hegyek. Szombaton Praktiker, Diego, Tecsó, stb. barkács körülnézés. Na az fárasztó volt. Fõztünk lasagne-t, és elsõre nagyon jól sikerült.
Tegnap Vörös-hegy-Teca futás. Szintén ahhhhh... Vörös hegyen szûz hó, csak állatnyomok, iszonyatos csönd, és nagyon szép szép idõ volt. Egy órát el lehetett volna gondolkodni arrafelé...
Kiskutyát is megsétáltattuk, kiugrottunk vele a Mecsek Plázához (hihi), meg vissza. Bal kézzel már nem tudom sétáltatni, kitépi a karomat! Legközelebb már fojtó nyakörvvel megyünk, mert így nem fog megtanulni pórázon jönni velünk extrém sétálni!
Utána Kokka is beugrott, és jókat röhögtünk rajta! Tényleg atom lehetett ez a síelés! Fúúú! Három hét múlva megyünk. NAgyon várás!

Na szép napot mindenkinek!

AW:
Küldd át a címed légy kedves privátban, mert már ég a pofám:( !

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#84
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Reggelt srákok!


Én benne vagyok az ilyen szombati kimozdulósban...

15 centi sztem sok a merevbe. Annyi nem kell.

Fluxus faszás. De ha nekem vizelni kell, kitör, mint egy gejzír... ;)

Ma be kell menni már a suliba. Fákk.

Fékcsinálhatnékom van.

Olaszországban adnak rágót a jéger mellé. :D

Most pedig reggeli...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#85
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
http://www.artpool.h...kbook/Paik.html
FLUXUS!!!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#86
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

vagy z1 light eta, de az félek baszom drága, és persze +int nem bírom belinkelni.


mi megint a probléma a linkeléssel kapcsolatban? :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#87
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Magoo: mondjuk. Bár én ennyiért vettem az FR1-et. Szerintem nézz körül külföldi boltokban is, lehet, hogy ott most van maradék olcsón, EUból meg egyszerû is behozni. Persze, ha a 150mm sok és nem akarsz utánajárkálni, a FR3 is jó...

Csak így 3másodperc alatt:
http://www.bike-mail...2004::1166.html
http://www.bike-mail...2005::2482.html

Aktuális civil


#88
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
ja és nem tudtok olyan honlapot ahol +tudom nézni a Magyarországon forgalmazott Marzokat és áraikat?

#89
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

Átütõs Marzó.


mondjuk ezt? http://ebike.hu/term...implavallas/868
vagy z1 light eta, de az félek baszom drága, és persze +int nem bírom belinkelni.

na voltunk Munkácsyn, meg Árkádba autókat fotózni, az a sárga wv nagyon bejött. én biztos nem mernék otthagyni ilyen autókat, csomóan buzerálják õket, biztonsági õr + ilyenkor sehol. azt a hintókinézetût már körbe is kerítették, mer sokan beültek fotózkodni.

#90
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
há vazze lehidalok.
vakító napsütés/hó
ilyet se láttam még...


#91
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Apropó, nincs valakinél a Galaxis Útikalauz? Kölcsönadtam, de nemtom már kinek :D

Aktuális civil


#92
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Átütõs Marzó.

Olyat, hogy szombat délután Villány és itt folytatjuk? Vagy valami kimozdulás?
Igazából bármikor lehet gyünni.

Aktuális civil


#93
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
napot!

cseréltem égõt hugom kislámpájába, de utána sem világított, szétszedtem hogy +nézzem mi van, csak elfelejtettem kihúzni, úgyhogy úgy +baszott a trafója, hogy még a kezem is összerándult, még jó, hogy nem a tenyeremmel értem hozzá. pedig azt a felét fogtam + ahol elvileg 12V van :chin:

Márió, Munkácsi kiállításon mit nem szabad csinálni? mert most m1ek és elég volt mára 1 áramütés :D

Lehet veszek telót, 1elõre fék nélkül. Pike vagy vmi átütõs Marzó a jobb??

#94
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
mikor lesz buli Zap-nál? ;)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#95
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Jaja, Kokkk velkámparti lehet, bringázni ma nem, mert brrrrr idõ van.
Most meg húzok sütnifõzni. :D :D

Aktuális civil


#96
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Csúúúúcs! Kössz! ;)

Képeket majd késöbb, mert össze kell még szednem õket... Mese meg csak élõben hatásos, mert valami iszonyat sokminden történt 1 hét alatt. :D Elvileg most, hogy bekkk, úgyis lesz házavató buli Zapatnál, nem?! :D Akkor ott mesélek...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#97
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
nah üdv itthon!!
mesélj mutass képet!!

megvan a szemcsid kedden valszeg anyum lehozza,meg a Csikóét is

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#98
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Edzésben vagyok... :D És este buli sem volt. ;)

Na, elkezdek pakolni. Van egy trafic-nyi csomó cuccom, mert mindenki nálam hagyta, mondván, ráér. De most nem tudom kitakarítani a kocsit, mert fullon van a sok szarral...

Hja, és a legrosszabb, hogy mindenki attól félt, hogy még a nagy autóba sem fognak beférnbi a cuccok. Erre mennyi hely maradt?! Annyi, hogy egy bringa simán befért volna... Ejjj...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#99
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Rendbeszedtem magam. Most felkészült vagyok az alvásra... ;)

Ja, kizártak, mert túl jó voltam... MAjd lesznek képek. Ugrottam idén is 1-2 egész nagyot... ;)

A 8-ast pedig már ki sem adják. A 8 ekvivalens a Kokkk-kal! ;)

Holnap, illetve ma kéne tekerni. Meg Zapat, kisképfékbaszkodáspofátlanulmekérése?!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#100
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
hehe :D
szerintem besértõdött, mert nem kaphatta meg a 8-as rajtszámot :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda