Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

János hegyi pályák #2

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4052 hozzászólás a témában

#101
_Brezo_

_Brezo_

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
Loool... mik ezek a kaotikus állapotok a hegyen? :wtf:
Gördülõ eszköz: HARDY1 TEAM '07
Wanted: HARDY1 '06

#102
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás

..és az út két oldalán állt egy-egy kocsi. (egyik platós)

Ez a nehezítés! Közte kell elszáguldani, a rád nem nyitják az ajtót. :D

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#103
bighitfsr2

bighitfsr2

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Mi 3 emberrel találkoztunk és az út két oldalán állt egy-egy kocsi. (egyik platós)

#104
Bighitrider

Bighitrider

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás

kontestnél ott a long elõtti turistaúton szoktak lenni, vagy a legvégén?


én a long elötti turistaúton találkoztam velük

#105
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
hol szoktak leginkább állni az erdészek?

eddig kontestrõl tudok meg komment utáni betonút ami parás

kontestnél ott a long elõtti turistaúton szoktak lenni, vagy a legvégén?

kontest a kishárson van, és az ottani kilátótól indul

#106
-Rider's Soul Team- Sz.A.

-Rider's Soul Team- Sz.A.

    vendég

  • fórumtag
  • 216 hozzászólás
Bighitfsr2: Kishárson van a contest? Honnan indul? "Barátaink" gyalogosan is közlekednek vagy csak kocsival megközelithetõ helyeken? Hányan szoktak lenni?
Rider's Soul Team ; www.riderssoul.gportal.hu ; http://riderssoulteam.pinkbike.com

#107
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

ezek értelmes, tanult emberek? ... csak mert :

ha a Nemzeti Park természetvédelmi Õrszolgálat tagjai azok igen, nem is kicsit. ha erdészeti dolgozók vagy erdõrendészek azok bármik lehetnek. mellesleg az idézett mondatot azért erõsen elosztanám legalább kettõvel.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#108
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

ja, mindössze 3-4 év egyetem/fõiskola (hacsak nincs erdõmérnök, vmilyen biologus vagy ilesmi diplomád) meg kivárod mig vki "kihal" és esetleg bekerülsz a helyére. :)


ezek értelmes, tanult emberek? nem hiszem... csak mert azok általában nem csinálnak ilyet:

[...] itt már nemvolt társalgás, egybõl rányitották a gyerekre a kocsi ajtaját és be is esett a bozótba, de végül gyorsan eltudott menekülni.



#109
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Ha be álltok közéjük õrnek ..akkor megoldódik! :D

ja, mindössze 3-4 év egyetem/fõiskola (hacsak nincs erdõmérnök, vmilyen biologus vagy ilesmi diplomád) meg kivárod mig vki "kihal" és esetleg bekerülsz a helyére. :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#110
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás

..Remélem valahogy hamarosan megoldódik ez az erdõõr probléma...

Ha be álltok közéjük õrnek ..akkor megoldódik! :D

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#111
bighitfsr2

bighitfsr2

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Hello!
Múlt héten két haverommal mi is találkoztunk contest felénél a turistaúton zöld "barátainkkal".Szerencsére elõször csak beszélgetni akartak, hát beszélgettünk...
Elmondták, hogy X szabályt megszegtünk és legközelebb már büntetés lesz.Elvileg az alap az 50 ezer és még fokozgatták, hogy 150-200 is lehet./Pedig semmi tábla/
Még fontos, hogy a másik bajuk a dh-sokkal, hogy lekorrodáljuk a hegyet és õk szeretnék, hogy(és itt mutattak oda ahonnan jöttünk le Kis-hárshegyrõl) ott is erdõ legyen. Mondjuk az tény hogy contest le lett amortizálva mivel egyre többen ismerik./és itt nem a pl. gyorsan végigszáguldó Glory-sokra gondolok/
Arról, hogy esetleg veszélyeztetjük a turistákat egy szót sem szóltak!
Csak azt nyomadták, hogy esetleg átmegyünk védett növényen és ahol megyünk ott már nem tud nagyon visszanõni semmi...stb
Jah..és elárulták , hogy eddig a quadosokra és motorosokra voltak rászállva de õket elvileg már eléggé kiszorították így most ránk jutott a válsztás. :(
Kb ennyit tudtunk meg tõlük.

Remélem valahogy hamarosan megoldódik ez az erdõõr probléma...

#112
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
Mi is találkoztunk tegnap conteszten velük. Szerencsére idõbe észrevettük h ott állnak ezért satufék és uzsgyi a másik irányba:D

#113
Bighitrider

Bighitrider

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Tegnap ott voltak a contestnél ...is:) ahol a pálya alsó része kezdõdik. Kb este 8-kor amikor mentem haza akkor a Commentnél is ott álltak a betonúton két Jeepel + ~5 erdész csávó :D, hál istennek csak a betonúton mentem nem pedig kommentrõl mentem haza, mert akkor valszeg elkaptak volna :D

#114
-Rider's Soul Team- Sz.A.

-Rider's Soul Team- Sz.A.

    vendég

  • fórumtag
  • 216 hozzászólás
Hali

Kishárson nemlehet velük találkozni...! Csak féltem ezt most kimondani mert most mindenki odafog menni, az erdészek ezt észreveszik és akkor vége.....
Bár szerintem jános sem hanyagolható...csak az "ismertebb" pályákat figyelik szerintem(tündér, kápolna - ahol veszélyeztetjük a turistákat)
Rider's Soul Team ; www.riderssoul.gportal.hu ; http://riderssoulteam.pinkbike.com

#115
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
kishárson is keménykednek, vagy mostcska jánoshegyet hanyagoljuk?

#116
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
budapesten van valahol "pumptrack" ? en csak dirt palyakrol tudok....

----

FÁJVÓ

----


#117
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Ment nekik mél, kíváncsi vagyok, mi sül ki a dologból. Atom is rábólintott, majd megírom, ha válaszol a PPZrt. Kicsit utánaolvastam a dolognak, érdekes, hogy a 1996.évi LIV. Törvény még kitér külön a kerékpározásra, de ez ugye 2009. május 25-én hatályát vesztette, és életbe lépett a 2009. évi XXXVII. Törvény Az erdõrõl, az erdõ védelmérõl és az erdõgazdálkodásról, ahol már csak úgy említik a 92. paragrafus (1) bekezdésében, hogy "Az erdõben lovagolni, illetõleg jármûvel közlekedni csak az arra kijelölt úton szabad." Tehát, hogy ez a jármû kerékpár, krosszmoci, traktor, vagy mondjuk kombinált ráhatású aknamentesítõ vontatmány, az mindegy.

próbáld meg esetleg a nemzeti parkot is, ott több értelmes embert találsz mint az erdészetnél....és elméletileg igazából õk a tulajok, az erdészet csak kezeli.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#118
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Természetesen, vagy a portálon, vagy a magazinban fog megjelenni.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#119
-Rider's Soul Team- Sz.A.

-Rider's Soul Team- Sz.A.

    vendég

  • fórumtag
  • 216 hozzászólás

Gondolom van külön emberük is arra, hogy figyelje merre megyünk. Kishárson is kinn vannak a sorompók...


Kösz, azért megnézem hársot, hátha oda még nem ér el a kezük....!?

Jorus: Arra az interjúra énis kiváncsi lennék ha rábólintanak..!!!! Belinkelnétek majd ha készenlesz?! Vagy majd valami infót toljatok pls! Köszi
Rider's Soul Team ; www.riderssoul.gportal.hu ; http://riderssoulteam.pinkbike.com

#120
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Azt is szivatják, aki szimplán csak a természetbe vágyik bringával, mert tele van a bal heréje a várossal.

[highlight] The bike way of life [/highlight]