Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Bringás lányok márpedig vannak #3

- - - - -

  • Please log in to reply
4668 replies to this topic

#4601
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts

Sajnos a fényképezõt nem sikerült teljesen feltölteni, de így legalább nézhetõ mennyiségû képet töltöttünk fel a börzsönyi túráról :D

katt ide

Zita voltam, csak itthon Mellon van bejelentkezve alapból, el vagyok nyomva, segítség!!! :help: :love1:

És ki az a terminátorosan kemény csávó ott melletted?
:D

#4602
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 posts
Sajnos a fényképezõt nem sikerült teljesen feltölteni, de így legalább nézhetõ mennyiségû képet töltöttünk fel a börzsönyi túráról :D

katt ide

Zita voltam, csak itthon Mellon van bejelentkezve alapból, el vagyok nyomva, segítség!!! :help: :love1:
Képeim
Mailt küldj, ne privit! Köszi

#4603
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Charont kiegészítve, itt még több kép található a XVII.keres topic vasnapi gyaloglásáról:
http://kep.tar.hu/kisocsike és itt a Pilisi túra 12.18

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#4604
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,715 posts
Mi a HHH-n tekertünk 10-15 cm hóban, de az is izgi volt. Fõleg, hogy életemben elõször most mentem bekattintós pedállal. Ti, hogy tudtok ezzel a rettenetes szerkezettel közlekedni? Szerencsésen megúsztam esés nélkül, de volt pár meleg helyzet. Lcs persze meg csak vigyorgott, mert áruló módon kopasz pedállal jött.

Kex: ezúton is köszi a pedált. Én is Malletot fogok venni. Nem is a kilépés volt gáz, hanem a be. Túrákon tuti használom majd, de a dh futamokon nem biztos, hogy kockáztatok.

#4605
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,638 posts
Mi Szombaton Királyrétrõl feltekertünk Tax-ig, utánna már csak tolni lehetett Nagy Hideg hegyi túristaházig. Ott kis pihi, kaja és gurulás vissza.
Állat volt !
Marci

#4606
zitinha

zitinha

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts
Mi a börzsönyi 40 centis havat teszteltük le. Nem túlzás a 40 centi, tényleg baromi sok hó van, nagyon szép látvány volt! A Nagyhideghegyet végül nem sikerült bevenni a késõi indulás miatt, visszafordultunk a Magas taxi rétrõl. Jó kis túra volt, hát még a forraltbor a királyréti büfében! :)

Bringásokkal is találkoztunk, próbáltak a szûzhóban "gurulni" lefele. Küzdöttek rendesen :D
Fotók hamarosan...

#4607
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
http://kep.tar.hu/sandiablo/

#4608
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Gyönyörû a Pilis most a rengeteg hóval. Vasárnap gyalogtúráztunk egyet P.szt.keresztrõl a szerpentinen fel megkerülve a katonai bázist és vissza a Vaskapun keresztül és egy csomó helyen szûz hóban gyalogoltunk! :)

#4609
skiri

skiri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 posts

bezony-bezony... kékes 21centi...
kellene egy havas tekerés... csak mikor??????????? :(
gondolom pénteken senkinek nem lenne ideje?


Nekem lehet, hogy lenne, de a héten egy projectet adunk át, így csak csütörtökön derül ki...
Majd meglátjuk

#4610
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
bezony-bezony... kékes 21centi...
kellene egy havas tekerés... csak mikor??????????? :(
gondolom pénteken senkinek nem lenne ideje?

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#4611
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 posts
HaliHó!

A Nagy-hideg-hegyen 45 cm hó van Dobogókõn és Kékesen 20 cm :bananadan

Ma este mi bulizunk :cheers: , de azért holnap ha nem is hajnalban :spioch: , de délelõtt mennénk havas túrára. (Gyalogtúra)
Célpont Börzsöny vagy Pilis. Ha csatlakozna valaki, aminek örülnénk, hívjon, szóljon!
:juhu:
Képeim
Mailt küldj, ne privit! Köszi

#4612
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
NAPTÁRT RENDELTEK FIGYELEM!

NAGYON FONTOS, MEGKÉRNÉK MINDENKIT, HOGY HA MA MÉG NEM NÉZETT BE A NAPTÁR2006 TOPICBA, TEGYE MEG!

Kösönöm!

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#4613
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Jóllehet, a károsult elállt a kártérítési igénytõl, de én, mint született agitátor, diktátor, provokátor, transzformátor, egyetemes gyûlöletre szólítom fel a topic lakóit Hápi ellen, akit ezennel kikiáltok a nép, az egyház és a világ legnagyobb ellenségének, antikrisztusnak, az Elm utca rémének! Ezennel vérdíjat tûzök ki a fejére, felszólítom minden lelkiismeretes topiclakónkat, hogy lincselje meg, hánnya vasvillára, vagy égesse meg máglyán!!! :rocketman

Na jó, nem is :)

Adatlapodat megnézve látom te is NRS tulaj vagy, így hozzászólásod érthetõ! Te is kérsz egyet? :)
Ez -eddigi emlékeim, információim szerint- egy csúnya baleset volt.
Nekem nem kell leamortizálni egy NRSt, hogy lehagyam. Kérdezd meg Dantét. Szép a karbon csodája, de nem mer vele lefelé menni.
Ja és...

...Az állatkínzást a törvény bünteti!!!!!

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#4614
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
Lensver korábban tedd ágyba Zedet :-)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#4615
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Jóllehet, a károsult elállt a kártérítési igénytõl, de én, mint született agitátor, diktátor, provokátor, transzformátor, egyetemes gyûlöletre szólítom fel a topic lakóit Hápi ellen, akit ezennel kikiáltok a nép, az egyház és a világ legnagyobb ellenségének, antikrisztusnak, az Elm utca rémének! Ezennel vérdíjat tûzök ki a fejére, felszólítom minden lelkiismeretes topiclakónkat, hogy lincselje meg, hánnya vasvillára, vagy égesse meg máglyán!!! :rocketman

Na jó, nem is :)


Te tényleg nagyon beteg vagy!!!! :D

#4616
zitinha

zitinha

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts
Halihó!

A heti korizásunk szerdáról a mai napra csúszott, szóval ma várjuk a csatlakozókat, helyszín Városliget, idõpont fél 6.

Hétvégén meg síelni voltunk, Szlovákiában, Donovalyn, tuti szuper volt, egészen sok hó van és meglepõen jók voltak a pályák. Még a tömeg is elviselhetõ volt. Hétvégi bemelegítõ síelésnek épp optimális volt :)

Sajnos a fényképezõmet képes voltam lemerült állapotban elvinni, így fotó nincs, pedig jókat lehetett volna lõdözni a szikrázó napsütésben. Nagggyon szép volt! :)

#4617
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,693 posts
Jóllehet, a károsult elállt a kártérítési igénytõl, de én, mint született agitátor, diktátor, provokátor, transzformátor, egyetemes gyûlöletre szólítom fel a topic lakóit Hápi ellen, akit ezennel kikiáltok a nép, az egyház és a világ legnagyobb ellenségének, antikrisztusnak, az Elm utca rémének! Ezennel vérdíjat tûzök ki a fejére, felszólítom minden lelkiismeretes topiclakónkat, hogy lincselje meg, hánnya vasvillára, vagy égesse meg máglyán!!! :rocketman

Na jó, nem is :)
Ausztria, Kenguruk földje!

#4618
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Károkozó szakvéleménye (Hápi):
http://www.forum.bik...&postcount=3507
Károsult szakvéleménye (Charon):
http://www.forum.bik...&postcount=3545

Hát így történt! Bár még picit zavaros.


Ezen hozzászólások a Bikemag forum "XVII.kerbõl van-e itt valaki" topicjából származnak.

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#4619
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
hápi te csináltad ezt charonnal?

ejnye, ejnye!

:-)

(hogy történt?)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#4620
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Sajna, sajna!
Mindig is tudtuk, hogy ezek a bringások állatok! ;)

Köszöntem!

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;