Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Salgótarján

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
10143 hozzászólás a témában

#10081
ZaskarLe

ZaskarLe

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás

NA... Három óra alatt megdupláztuk a létszámot!
Itt Sopronban se hó, se esõ, és ma már majdhogynem elég a pulóver, mert kb 6-7 fok van...
Zoli! az idénnyitó közös kolbászolás elõreláthatólag március 19.-e vasárnap!És üdvözlök mindenkit!


Kösz az infót! Akkor márc 19.-én otthon tali téren reggel mikor? Ja, de tényleg kolbászolás legyen, mert gyenge vagyok és dagadt :)

#10082
ZaskarLe

ZaskarLe

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Csõ K. Nándi!

Ki vagy? Ha jól tippelek akkor Jocó az Casanova?

Zoli

#10083
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Mi (Janival) már elköteleztük magunkat, neveztünk. A megspórolt 2 rúgón majd valami xtra energiát veszek, mert megpróbálom az 55 km-t.

Ja! Vasárnap voltunk tekerni (1-es, 2-es köves, Tatárárok), nagyon jól esett (itt bénázok, mert készítettünk képeket is, de sehogy nem tudom csatolni (Bálnus, majd a privátra elküldöm).

hali
Tedd fel tárhelyre és utána linkeld be
a beállításoknál a bõvített hozzászólást állítsd be

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10084
kajakos

kajakos

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Mi (Janival) már elköteleztük magunkat, neveztünk. A megspórolt 2 rúgón majd valami xtra energiát veszek, mert megpróbálom az 55 km-t.

Ja! Vasárnap voltunk tekerni (1-es, 2-es köves, Tatárárok), nagyon jól esett (itt bénázok, mert készítettünk képeket is, de sehogy nem tudom csatolni (Bálnus, majd a privátra elküldöm).

#10085
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
sziasztok Nyú Júzersz :)
Bálnus,küldök havat fénypost :D

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10086
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
NA... Három óra alatt megdupláztuk a létszámot!
Itt Sopronban se hó, se esõ, és ma már majdhogynem elég a pulóver, mert kb 6-7 fok van...
Zoli! az idénnyitó közös kolbászolás elõreláthatólag március 19.-e vasárnap!És üdvözlök mindenkit!

#10087
knandi

knandi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 332 hozzászólás
Csá mindenkinek ! Most próbálkozok elõször fórumozással. Majd valami rám jellenzõ képet keresek. Itt (ST.) esett vagy 10 centi hó, Jocóval ellapátoltuk, de már olvad, +2 fok van.

#10088
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
szécsényben meg kb 15 centi esett,de olvad ezerre :S ennek így sok értelme nem volt,Természet :S

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10089
RSzabi

RSzabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 565 hozzászólás
Itt Egerben is esett némi hó (6-8 cm), most viszont már süt a nap, olvad...

#10090
RSzabi

RSzabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 565 hozzászólás

Hello everybody!

Tarthatatlan dolog történt... Lekerültünk az elsõ lapról... Lenne egy ötletem! Eddig csak 4en vagyunk, meg egy-két betérõ ember esetleg... Szóval mit szólnátok hozzá, ha klub sms-ben körbeküldeném, hogy van ez a fórum + topik, itt is lehet eszmét cserélni, megbeszélni dolgokat meg minden? Szerintem biztos jönne még egy pár ember, és intenzívebbé tudnánk tenni a tpoikunkat? Nos, mit szóltok hozzá?

Bálna



Írok mán, csak hogy maradjunk az elsõ lapon.

#10091
ZaskarLe

ZaskarLe

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Csõsztök. Megkaptam az sms-t, fajin lesz ha lesz itt info meg ilyenek. Ha lesz hétvégén vékonyan csapatos bicajozás, jelezzetek már pls! Majd megyek. Zoli

#10092
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Hallottam róla hogy otthon megint van vagy bõ 5 centi friss hó, itt Sopronba meg esik az ónosesõ, meg 4 fok volt ma is...
Na, akkor majd küldünk körbe sms-t...!

#10093
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Ja ,ja szerintem is fel kéne hozni a topikot! Terjeszteni kell az igét! Mostanába én is el voltam veszve. Janiéknál is rég voltam már és a csütörtöki klubdélutánokat is sorra hanyagoltam. Szép csendesen várom a tavaszt, de sajna megint esik a hó. Ez a rossz ebben a hobbiban.

#10094
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Csövi Barnus!

Tudomásom szerint maratonon magyar kupafutam ill országos bajnokság csak hosszútávon van, közép és röviden nincs! Viszont a hosszútávra sem kötelezõ a licenc, csak akkor kell, ha be akarod számoltatni az eredményed! de ez csak hosszútávon van!

#10095
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Hello everybody!

Tarthatatlan dolog történt... Lekerültünk az elsõ lapról... Lenne egy ötletem! Eddig csak 4en vagyunk, meg egy-két betérõ ember esetleg... Szóval mit szólnátok hozzá, ha klub sms-ben körbeküldeném, hogy van ez a fórum + topik, itt is lehet eszmét cserélni, megbeszélni dolgokat meg minden? Szerintem biztos jönne még egy pár ember, és intenzívebbé tudnánk tenni a tpoikunkat? Nos, mit szóltok hozzá?

Bálna

szia :)
szerintem jó az ötlet :)
itt elég sok témában lel magyarázatot az embös és sokszor "elsõsegyélynek" sem rossz bringás dolgokban

mindjárt egy kérdés
a licensz a maratonokra is kellhet?

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10096
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Hello everybody!

Tarthatatlan dolog történt... Lekerültünk az elsõ lapról... Lenne egy ötletem! Eddig csak 4en vagyunk, meg egy-két betérõ ember esetleg... Szóval mit szólnátok hozzá, ha klub sms-ben körbeküldeném, hogy van ez a fórum + topik, itt is lehet eszmét cserélni, megbeszélni dolgokat meg minden? Szerintem biztos jönne még egy pár ember, és intenzívebbé tudnánk tenni a tpoikunkat? Nos, mit szóltok hozzá?

Bálna

#10097
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
pl Te is :)

szombatot nem elfelejteni akit érint a taggyûlés

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10098
transzporter

transzporter

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 363 hozzászólás

Boldog újévet :)


Merre vagytok?



Ki? Én? Hát itt e! A gép elõtt.
Ja. BUÉK vagymi...

#10099
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Boldog újévet :)


Merre vagytok?

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10100
transzporter

transzporter

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 363 hozzászólás
Ja. KKÜ