Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Salgótarján

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
10143 hozzászólás a témában

#10041
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Lehet tudni, persze... Mit a normál xc - rendszerbe, itt is minden célba érkezõ kap pontot, még a 25678. is ha van ilyen, 1-et... De mondom az a gond, hogy csak a magyar kupa ill. ob kategóriák érnek pontot... Ezek pedig U17-ben Rövidtávon, U19-ben Középtávon, a Többiben pedig hosszútávon vannak... A többi ilyen szempontból nem ér pontot...
(-> www.mountainbikesport.hu -> XC naptár -> változások...)

#10042
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
nem volt itt vita szerintem ;)

Bálna,azt lehet tudni,hogy ha pl én nem rendelkezek versenyengedéllyel és elindulok maratonokon és "véletlenül" pontokat érõ helyezéseket szerzek (kis optimista :D ) az beleszámít a klubok közti helyezésbe?:)

#10043
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Én, mint a topik indítója ezennel megtiltom a további vitatkozást Frici "hirdetésével" kapcsolatban! :) Kösz az infot Szabi. Azért kérdeztem mert maratonból a klub alig szerzett tavaly pontot az egyesületi versenyben, amit szereztünk, az is a Ti érdemetek, mert felnõttben ugyebár hosszún van mk, meg ob, közép, meg röviden nincs... És most az esélytelen nyugalma megadja számomra azt a lehetõséget, hogy gondolkodjak rajta hol is induljak... Mert ugye suli meg munka mellett normálisan felkészülni nem lehet a hosszúra, viszont mégis az a mk meg az ob, a közép meg jobban tetszik... Na ezért kérdeztem...
Nándi! ha van idõd csináld meg a módosításaimat a honlapon, amit elküldtem... :)
Licencet kérõk! Az elsõ pakkot már elküldtük, ha készen lesznek szólunk, akinek még nincs, de kell, az folyamatosan jöhet, de már Nándi intézi, mert nekem suli van... -aki akar persze leutazhat Sopronba meg ilyenek... :)

#10044
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Nándi,jó ez a kép :) a "királyra" emlékeztet :D

R.Szabi,engem a jóindulat vezérel,hidd el ;)

#10045
RSzabi

RSzabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 565 hozzászólás

Klub honlapra aki még nem küldött anyagot, lehet küldeni, most van idõm ilyesmivet foglalkozni, áprilisban nem hiszem hogy ráérek majd ilyesmire !

Akkor nézd meg a Hegedûs ikreket a tagok között. Az oké, hogy hasonlítanak, mint két tojás, ha már egyszer ikrek, de hogy mindkettõnek Károly legyen a neve...

#10046
RSzabi

RSzabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 565 hozzászólás

akkor nyiss egy tarjáni apró topicot.mindennek megvan a maga helye.ott van pl a Velosport honlap,csak egy tipp ;)
ebbe inkább mélyebben ne menjünk bele,jó?gondolom kaptál Te is hírlevelet a Fórumtól.majd kimoderálják legfeljebb....

Jóvanna, nemszóltam... :)

#10047
knandi

knandi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 332 hozzászólás
Frici ! Eladtuk a hajtómûvedet ! Gyere majd be, Jani vagy én lerendezzük.
T ! Megcsináltam az órádat, majd megbeszéljük.
Klub honlapra aki még nem küldött anyagot, lehet küldeni, most van idõm ilyesmivet foglalkozni, áprilisban nem hiszem hogy ráérek majd ilyesmire !

#10048
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Viszont tarjániakon kívül más úgysem téved ide, minket meg szvsz nem zavar, sõt.

akkor nyiss egy tarjáni apró topicot.mindennek megvan a maga helye.ott van pl a Velosport honlap,csak egy tipp ;)
ebbe inkább mélyebben ne menjünk bele,jó?gondolom kaptál Te is hírlevelet a Fórumtól.majd kimoderálják legfeljebb....

Bálna,engem fog érdekelni a bükki maraton asszem :) kicsit utánanézek a dolgoknak :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10049
RSzabi

RSzabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 565 hozzászólás
A Szilvásvárad Maraton nevezéssel kapcsolatban van valami infó?
A honlapjukon nincs semmi.

#10050
RSzabi

RSzabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 565 hozzászólás

De ez nem egy tarjáni fórum amit tarjániak csináltak és vannak írott és íratlan szabályok,ezért említettem.
.peace.

Roly
ha erõnlétileg bírod a hosszabb távot és jobban fekszik Neked akkor válaszd szerintem azt ;)

Viszont tarjániakon kívül más úgysem téved ide, minket meg szvsz nem zavar, sõt.

#10051
RSzabi

RSzabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 565 hozzászólás

Emlékeztetnék mindenkit hogy feb 28-ig csak 2500 a Bükk- nevezés... Ezzel kapcs: Szabi; Ti tavaly milyen tempót mentetek a hosszún Karesszal?

Jó hogy szólsz, mingyá nevezek a 100-asra.

Tavaly Karesz, Simon Laci meg én együtt mentünk, de az tényleg kóbászolás volt, kb 6:15 lett a vége. Laci (elsõ maratonos) pl. azt hitte, hogy vmi szénhidrát tartalmú frissítõt kapunk és nem evett, csak ivott, szépen eléhezett... Mondjuk nem is vágytam nagyobb tempóra.
2003-ban jó formában (már magamhoz képest) 4:25-öt mentem, de akkor még más volt a pálya, a Tesconál volt a rajt-cél.
A www.bukkmaraton.hu -n megnézheted az összes eredményt.

#10052
ZaskarLe

ZaskarLe

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás

Majd még megkapjátok sms-ben a pontos adatokat! Szoktál sms-t kapni ugye, Zoli?

Igen, szoktam, örülök is neki mindig e! Csak kár, hogy sajna nem tudok csütörtöki gyûlésekre járni...Meg hassonló programokra...Sajna ez van, legrosszabb esetben márc. 19 tér, de addig még úgyis megyek haza csapatni egyet a kedvenc ösvényeimen :)

#10053
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Emlékeztetnék mindenkit hogy feb 28-ig csak 2500 a Bükk- nevezés... Ezzel kapcs: Szabi; Ti tavaly milyen tempót mentetek a hosszún Karesszal?

#10054
t-works

t-works

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 964 hozzászólás
:) :) :)

#10055
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Tarjáni alkatrészt, tarjáni bicóboltban, tarjániaknak, egy tarjánitól, a tarjáni fórumban.:confused:

De ez nem egy tarjáni fórum amit tarjániak csináltak és vannak írott és íratlan szabályok,ezért említettem.
.peace.

Roly
ha erõnlétileg bírod a hosszabb távot és jobban fekszik Neked akkor válaszd szerintem azt ;)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10056
FRIZ 22

FRIZ 22

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

hirdetni az apróban ha egy mód van rá


Tarjáni alkatrészt, tarjáni bicóboltban, tarjániaknak, egy tarjánitól, a tarjáni fórumban.:confused:

#10057
S.Roly

S.Roly

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Helló bikerek
Most az a szitu az Mx magyar kupában, hogy u17-eseknek csak rövidtávon lesz magyar kupa, viszont a top maratonban lesz középtáv is. És most nem tudom hogy mit csináljak. Eddig mindíg középtávon indultam és nagyon király volt:D De a rövidtávba semmi jó nincs.... Most hagyam a fenébe a magyar kupát és induljak középtávon, és még ott van a toppmaraton. Vagy inkább áldozzam fel a középtávot és topmaratonban és magyar kupában is leszek értékelve. Tanács????

#10058
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

LX?

Cöcöcö, tegyétek ki a kuka mellé, hátha elviszik a cigók :D, bár szerintem nekik se kell

T,majd szólj ha a kuka mellett lesz,véletlenül arra járok :D

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10059
t-works

t-works

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 964 hozzászólás
LX?

Cöcöcö, tegyétek ki a kuka mellé, hátha elviszik a cigók :D, bár szerintem nekik se kell

#10060
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Eladó:
Kitûnõ állapotban lévõ, 600km futott
A kis lánckereket még nem érte lánc.
2005 Shimano DeoreLX Hollowtech II hajtókar

25.000,-Ft

Csak nektek 23.000,-Ft

Javasolt fogy.ár.: 36 100,- Ft

Nándinál a boltban megtekinthetõ:)

hirdetni az apróban ha egy mód van rá

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy