Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Salgótarján

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
10143 hozzászólás a témában

#10121
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Minden mást mond és egy sem igazat... Pl itt Sopronba most 5 centis hó van, vasárnap estétõl tegnap délutánig esett, most olvadozik... De nekem se fog számítani az idõ, csak annyiban hogy elvileg (szinte 100%) hogy Én viszem föl azt a két embert a díjkiosztóra Pestre szombaton, ugyhogy örülnék ha nem lenne ítéletidõ... A versenynek amúgy csak jót tenne a hó, látványosabb lenne... Persze aki el is indul szerintem nem így gondolja... Na csõ

#10122
transzporter

transzporter

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 363 hozzászólás
Boscoval az ment, aki tudta hogy nincs fûtés a buszban. Én nem tudtam... Meg a többiek se (desca, nagypeti és neje, misi, kisgyufa meg bence). De betétprogramnak jó volt az utazás. A hétvégi idõjárásra kíváncsi leszek, minden elõrejelzés mást mond. Bár szerintem nekem fog a legkevésbé számítani... :-)

#10123
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Szevasz Szabi!


Hallottam (láttam is a képeken) volt egy kis gond a busszal... Te hol utaztál? Nándival vagy a jégveremben?:) Fel akartam menni, szombat délután még úgy is volt hogy megyek, de estére belázasodtam, ugyhogy nem mentem. De vasárnap találkozunk kinnt. Na csõ

#10124
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Bálna: Megkaptam a toborzó sms-t. Úgy néz ki megyek vasárnap, ha nem esik vagy ilyesmi. Hol lesz a tali?

#10125
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Itt is kérheted az értesítést e-mailban, ha a témát be rakod a témakövetésekbe (gyorlink a jobb sarokban) ott van egyilyen opció.
Crossmotorosokkal errefelé is sokkal találkozni, röhelyes volt mikor a quadosok mindig ugyanarra a helyre jártak amerre én.. és nem zavarnak. Attól még lehetne Cered fele valami (Imádtam a környéket)

Ride everywhere.

.


#10126
transzporter

transzporter

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 363 hozzászólás
Írhattál volna, mert Descával mentünk 11tõl egy nagyobb salgói kört. Mostanában én is csak 7végén megyek inkább, legközebb írj mailt (vagy aki akar) mondjuk a cvg@citromail.hu-ra, és azt jelzi a felugró kis izé (az itteni üzeneteket nem). Jó dolog a netes kapcsolat, Tomikával mindig MSN-en egyeztetek és mûködik.

#10127
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Ma délben vagy 2 hét kihagyás után tekertem egyet. Nem volt sok idõm rá, így rövid kört választottam: szeszfõzde, fogaskerekû nyomvonala, Sipka-szoros után balra vissza a Tatár-árok felé. Tenisz centrum, Gedõcön át megint szeszfõzde és haza, kb. 8 km. Rövid volt, de megérte. Kár, hogy fényképezõt nem vittem magammal, szép õszi képek születhettek volna. Féltem, hogy az idillt elrontják a motorosok, de azok biztos akkor ebédeltek. Csak egy lovassal és 2 ciclokross pályán edzõ biciklissel találkoztam. Mondjuk azért volt még 2 fûrészes tag is. Legközelebb, ha megyek írok ide, hátha csatlakozik valaki...

#10128
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Na akkor... Nem magyar kupa lesz, és nem a tó körül. akkor félreértettem a dolgot amit deszka mondott. figyelj szabi , ezekhez a dolgozhoz nem sok minden kell. csak megszervezni, ennyi. ugyanúgy mint a közös görgõzés télen, idén már ez is sínen van, legalábbis elvileg igen... Cered felé DH, arrafelé sajnos a motocrossosok az "urak", általában szét van túrva a pálya, de amúgy tényleg lehet találni arra felé pár jó lejtõt...

#10129
transzporter

transzporter

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 363 hozzászólás
Én eddig úgy tudtam hogy a szokásos stécé-pálya környékén lesz a CX verseny, de ha tényleg a tó körül sikerül megcsinálni azzal jól fog járni mindenki. Biztos több nézõt fog vonzani.
Cered felé nem csak DH versenyt lehetne, hanem a tavaszi edzõ szakaszon ( a hillclimb a kõbuszmegállóig ) pl. bizonyos idõközönként városi idõmérõt rendezni. Ezen mindenki nyomon követhetné a felkészültségi szintjét, lenne egy megszervezett kerete az egésznek. Nem kéne hivatalos versenyt útzárral meg doppingvizsgálattal, csak a kemény mag aki komolyan gondolja, megy egy erõset és a végén kiderülne a sorrend. Ezt még tavasszal gondoltam ki, amikor még komolyan vettem a felkészülést...

#10130
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Bálna, van ezt módosítom gomb, amit még 15 percig tudsz használni.
És mikor lesz Cered felé Dh verseny, arra úgy emlékszem van jópár érdekes hely (és végre nem rontanák el a pályát, mert nem a központ fele menne...)

Ride everywhere.

.


#10131
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
ja bocs, Én úgy tudom hogy magyar kupa, a honlapon viszont csak verseny van írva, de szerintem magyar kupa...

#10132
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

Ja, meg lehet szervezni (akár terepen is), tavasszal is csak egy kör-SMS, meg a szóbeszéd terjesztette. Nándi fülét mással is lehetne rágni, például egy tóstrand körüli ciklokrossz verseny rendezésével (Des-ca ötlet). Bár ennek nem tudom a hátterét meg az engedélyezéseket, de a nézõknek meg a csak úgy bámészkodóknak is biztos látványosabb lenne.


November 27-én cyclocross magyar kupa lesz a tóstrandon... pálya már megvan, nagy p, pitsa, p nándi, misi tudják is hogy mi lesz.

#10133
transzporter

transzporter

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 363 hozzászólás
Ja, meg lehet szervezni (akár terepen is), tavasszal is csak egy kör-SMS, meg a szóbeszéd terjesztette. Nándi fülét mással is lehetne rágni, például egy tóstrand körüli ciklokrossz verseny rendezésével (Des-ca ötlet). Bár ennek nem tudom a hátterét meg az engedélyezéseket, de a nézõknek meg a csak úgy bámészkodóknak is biztos látványosabb lenne.

#10134
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Ez nem nick, mindenki így hív munkahelyen családban ismerõsök szintúgy... Máshogy nem is ismerhetnek, mert nem reagálok csak erre. A rendes nevemet még apám is elfelejtette (Pl névnapomon nála voltam és eszébe se jutott ;) nekem se :D )
NEm vagyok pesszimista, csak furcsa.

Ride everywhere.

.


#10135
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás

Tökmindegy. Zolika furcsa, hogy nem tudja :chin: az öccsével gyerekori barátok vagyunk és rengetegszer voltam náluk. Janiék meg csak akkor ismernek meg ha ott vagyok...


Ne légy pesszimista! Biztos nem így ismernek, hogy "AGA". Én meg nem tudtam más közelebbit mondani. Ha valaki más nick-et használ, én sem tudnám kirõl van szó...

#10136
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Tökmindegy. Zolika furcsa, hogy nem tudja :chin: az öccsével gyerekori barátok vagyunk és rengetegszer voltam náluk. Janiék meg csak akkor ismernek meg ha ott vagyok...

Ride everywhere.

.


#10137
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Bálna: Oké, az idõpont jónak tûnik, csak ne essen semmi! Terjesztjük az igét!

AGA: Üdvözlet mindkettõjüknek átadva, csak nem tudják ki a feladó. Majd mondom, hogy egy hosszú hajú, szakállas egyén.

#10138
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Elsõsorban Robinak meg Szabinak mondom és írom;

Szóval kérdezgettem pár embert hogy mit szólnának hozzá, ha összehoznánk még egy olyan közös kolbászolást, mint tavasszal, és szerintünk lehetne róla szó. Szóval Nándinak már említettem, de rágni kell a fülét, mert Én nem leszek otthon, hogy mondjam neki, csak annyi a dolga hogy szétküldje az smst. Amúgy november 13-a, vasárnap, ha normális idõ van, hideg nem baj , csak ne essen semmi. Papp Z, Pista , Péter Nándinak mondtam, terjesszétek az igét.

Amúgy az említett felmentésem nem szükséges!- hála a szaklértõ doktornak (aki mellesleg arab) hogy végre egyszer valaki normálisan rakta össze a kezemet, ugyhogy 5 öltéssel már bicikliztem a hétvégén, meg az ünnepek alatt. Na minden jót, csõcsõ!

#10139
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
AGA: Ok, átadhatom, ma délután úgyis megyek mindkét helyre. A helyi adottságokkal és "lehetõségekkel" maximálisan egyetértek, ez van.

Megpróbálom fellendíteni a topikot! Amíg jó az idõ mehetnénk egy kört! Lehetne piláccsal is. Bálnának felmentés! A múltkori Zergés élménytúráról sajna lemaradtam! Ha valakinek van ötlete írjon!

#10140
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Ehhe! Miaz megint kezd ott is fellendülni a kerékpáros élet? Üdvözlet Zolikának és Janiéknak! Már rég odaköltöztem volna ha eltüdnám viselni nagyanyámat hosszabb távon is, meg ha lenne ott munka. KIbbaszott jó helyek vannak arra. Itt Pesten úgy kell keresni ott meg csak menni kell és kész.

Ride everywhere.

.