Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Londoniak here!:D

- - - - -

  • Please log in to reply
230 replies to this topic

#141
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,671 posts

The Cut az utca neve, ami a Waterloo utcara nyilik....ha azt irom The Cut senkinek fogalma nincs hol van....de a Waterloo az egy eleg nagy csomopont :)

Juppí,ez tök frankó!Készülj,jövõhéten megyek hozzád és az idegenvezetõm leszel!És viszek gépet és mindent lefényképezek és mindenrõl megkérdezem hogy "ÉSEZMI?"!!!:)
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#142
Grolsch

Grolsch

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,323 posts

Mi az a Waterloo-The Cut? :)

The Cut az utca neve, ami a Waterloo utcara nyilik....ha azt irom The Cut senkinek fogalma nincs hol van....de a Waterloo az egy eleg nagy csomopont :)
Legyél te is szerencse csomag! :icon_bigg

#143
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,671 posts

Hi there!

Itten vagok en is, a Waterloo-The Cut-on melozom az Evans Cycle-ben :)


Mi az a Waterloo-The Cut? :)
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#144
Grolsch

Grolsch

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,323 posts
Most leszoljatok a munkahelyem? :D
Szertintem nincs jobb bolt a vilagon (nem ceg). Mar kaptam toluk egy bringat amivel meloba jarhatok :P zsiiiiiir

Az utcaval sincs bajom mert 2 hazzal odebb "dolgozik" Kevin Spacey az Old Vic-ben es 2 het alatt mar 2x lattam! :P
Megzsirabb.....sot megazsiiiiiiiir! okt 4-en megyek szinhazba megnezni a darabot amiben jatszik :-DDDD
Legyél te is szerencse csomag! :icon_bigg

#145
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts
udv!
Uk's largest range igen en is meg szoktam mosolyogni, de sebaj jobb mint a halfords bike hut...
szoval legy udvozolve megegyszer
Sei, soku Si.

#146
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
annyi sok bolt kozul pont az evansba kellett menned? :D

amugy udv :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#147
Grolsch

Grolsch

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,323 posts
Hi there!

Itten vagok en is, a Waterloo-The Cut-on melozom az Evans Cycle-ben :)
Legyél te is szerencse csomag! :icon_bigg

#148
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts
hetvegen az A3 on Portsmouth-tol kb. 10 merfoldre voltam egy Q. Elizabeth Country Park nevu helyen az veszett jo volt, csak egy kort(kb. 7km) mentem egy kolcson bringaval SAJNOS..., de potoltam sorrel meg BBQ
Sei, soku Si.

#149
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
na most jol megnezem magamnak ezt a richmond parkot. azt mondjak az az agyetlen biciklizheto hely londonban, hat most kiderul. messze nincs, ra is erek... majd ha hazajottem beszamolok.

aztan ha esetleg jo, akkor jovo heten valaki mas is johetne... ;)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#150
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts
Gatwick Express 14 GBP Gatwick-Victoria pontosan 30 perc , 15 percenkent megy fomusoridoben
Honlapjuk http://www.gatwickexpress.co.uk/
Sei, soku Si.

#151
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
izidzset jee. hogy utalom oket.

mindegy hogy gatwick vagy luton, ugyanazon a vonatvonalon vannak csak gatwick delen, luton meg eszakon. ilyen 10 font koruli osszegert lehet bejutni kb kings crossig. mi lutonrol jarunk altalaban, ingyen busz megy a repterrol a vonathoz [kb 5 perc] aztan kb 25-30 perc thameslinkkel [ja bocs mar 1st capitalnak hivjak vagy hogy] West Hampsteadig. asszem 8 font.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#152
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,739 posts
Kis segítséget kérnék:
Londonba utazok novemberben (EasyJet). Luton-ra, vagy Gatwick-re érkezzek? Melyikrõl olcsóbb/fájdalommentesebb/gyorsabb bejutni a belvárosba?

Köszike :)

#153
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
a norco is FSR, szal vaz teren nem lohetsz tulsagosan bakot, en mindig azt mondom, hogy dontsd el mennyit szansz ra, nezd meg mit kapsz azert, majd probald ki oket. es ne erdekeljen ki mit mond. ha neked jo, az eleg. magadnak veszed, nem masnak

de ugy altalaban a big hit jo valasztas. mindegyik. legalabbis aki hasznalja az szereti.

van nalunk egy tag, doradoval hasznalja, meg dmr street gumival, 400as nyeregcso full kihuzva. meloba jarni. Es imadja :D

YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#154
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts

cc-re vagy valami kemenyebb mufajra?

valami kemenyebbre, meg merevvazas bicom mar van, ha nem is CC geo-s, igazabol persze van elkepzelesem, atomik vagy big-hit esetleg jo lenne...nagyon...
Sei, soku Si.

#155
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
cc-re vagy valami kemenyebb mufajra?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#156
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts
Ja es nekem sincs penzem!!!
Sei, soku Si.

#157
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts
kukkants!
Mi a velemnyetek a Norco-krol, eppen valami bringanezesben vagyok. Norco vagy Specko?
Sei, soku Si.

#158
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
most latom hogy a cyclopedia Willsden Greenben van. Hat az itt van a szomszedomban, azta nem is mondod? majd bekukkantok mar valamelyik nap
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#159
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
nem, nincs penzem :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#160
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 posts
OFF

tamaskaaaaa email ment!

Mielobbi valaszban bizok!

THX!!

On
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com