Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Budapest-Split 2006

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
123 hozzászólás a témában

#41
GuruZo

GuruZo

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Sziasztok

Február 25.-én, lenne a megbeszélés .
Az lenne a kérdés , hogy megfelel e ez az idõpont .
A másik pedig , hogy hol legyen .
Részt vesznek a megbeszélésen a kocsit biztosító emberek is / 3 kocsi ; 1 kisbusz szerelõvel /

- Az anyagiak megbeszélése / a kocsik üzemanyag költsége ; étkezés ;szállás/

A KÖLTSÉGEK EGYFORMA ARÁNYBAN OSZLANAK MEG A TÚRA RÉSZTVEVÕI KÖZÖTT ./ - Üzemanyag költség /

- A Tour de Pleson való részvétel a bp-split2006 csapat képviseletében / aki részt szeretne venni a megméretetésen az hozza a nevezési díjat / Május

- A Mátra túra " Csapat összetartó tréning" :-) ha van erre igény jó lenne összejönni egy tavasz köszöntõre . Egy "kis tekerés" fel a kékesre :-) aztán szenyó , szörp , duma stb..... / Április /

- Az indulás idõpontja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- A feladatok kiosztása / a szállítandó sátrak mennyisége , az étel , ital " ásványvíz" , ruházat szállítása.
Pár kerékpár szállító beszerzése , az út közbeni kommunikációra jó lenne
pár ötlet.
Ha van még megválaszolandó kérdés fogalmazzátok meg ........

Ennyi egyenlõre .
Várom a válaszokat


#42
GuruZo

GuruZo

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Sziasztok

A mai nappal készítettem egy külön e-mail címet a túránknak

budapestsplit2006.citromail.hu

Minden egyes érdeklõdõ v. résztvevõ kérdeset ide bármikor elküldheti amit a lehetõ leggyorsabban meg is válaszolunk .
Persze a másik e-mail is él csak adodtak olyan problémák az elérhetõségekkel kapcsolatban hogy nagyrészük eltünt .
Éppen ezért született ez az e-mail cím , hogy minden egy helyen legyen.

Mégegyszer szeretném megkéni azokat akik már egyszer jelezték részvételi szándékukat legyenek szívesek a fent említett e-mail címre jelezni ismét.

/ név , lakcím , telefonszám, életkor stb ......... / Elõre is köszönöm .

A másik dolog : Az egyik résztvevõnek ÁKOSnak köszönhetõen készûl a Horvát rész
útvonalterve ami pár napon belûl a Feri álltal felkerûl az oldalra is . KÖSZÖNJÜK ÁKOS

FEBRUÁR MEGBESZÉLÉS !!!!!!!!!!

FONTOS LENNE , HOGY MINDENKI RÉSZTVEGYEN RAJTA !!!!!!!!!!!!

SZÓ LESZ A KIADÁSOKRÓL , A SZÁLLÁS FOGLALÁSOK INTÉZÉSÉRÕL , A BIZTOSÍTÁSRÓL A MÁTRA TÚRA , BALATON MEGKERÜLÕ STB.
MINDEN FONTOS DOLOGRÓL AMI A TÚRÁVAL KAPCSOLATOS !!!!!!!

Szerencsére a minap több ember is jelezte felém a részvételi szándékát . tehát gyûlik a banda !!!!!!!!!!!

/ Eddig 6 kerékpáros , 3 kisérõkocsi , 1 szevizesbõl áll a banda /

Szeretnénk ha nem maradna ennyi ezért



JELENTKEZZETEK

Üdv Zoltán :)

#43
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
kerékpár is kell hozzá?Ez nem gyalogtúra lesz???
Huh,gyerekek vazze akkor nem is megyek! :D :D
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#44
GuruZo

GuruZo

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Az "is" szót kihagytam , így tényleg félreérthetõ :chin:

#45
flow

flow

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás

De a viccet félre téve ha valakinek lenne eladó országúti kerékpárja ami esztétikailag megfelelõ keressen meg mert talán érdekel.


Tehát szép legyen, de mindegy, hogy mûködik-e vagy sem? :)
Na jó, nem kötözködöm...
A weboldalt hamarosan frissítem!

#46
GuruZo

GuruZo

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Szebusztok

Elkezdtük a Horvátországi rész útitervének kialakítását / szÉgyenemre még csak most . /

Nem akarok mentegetõzni de az új fÕnököm mellett nem igazán volt idõm befelyezni a feladatot. Oszlopos tagja a team-nek és nála lesz az ostor :-)

[IMG][img]http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060113/DSCF0280_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/IMG]


Az a lényeg Feri lassan kész a dolog é én elküldöm neked és akkor már az oldalt is lehetne frissíteni . Elõre is köszönöm .

A másik , hogy itt vagyok kerékpár nélkül tehát minden felajánlást szívesen fogadok-unk :-))))
De a viccet félre téve ha valakinek lenne eladó országúti kerékpárja ami esztétikailag megfelelõ keressen meg mert talán érdekel.

kösz

Sziasztok

" NINCS LEHETETLEN CSAK TEHETETLEN "

#47
flow

flow

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás

Hello flow!

Tudom nem ide tartozik, de mikor lesz Tamásiban a bál?
Légyszi hívj
Még 1X bocs az offtopic hozzászólás miatt!


Én kérek elnézést! :)

#48
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Hello flow!

Tudom nem ide tartozik, de mikor lesz Tamásiban a bál?
Légyszi hívj
Még 1X bocs az offtopic hozzászólás miatt!

#49
flow

flow

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Na. ez remek!:bananadan
Akkor ott leszek! Egyébként én a www.tourdepelso.hu oldalon néztem a versenykiirást és ott 28.-a szerepelt...
De igy szuper lesz!

#50
Proha

Proha

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 342 hozzászólás

Ajjaj!

Ez a balaton kerülõs buli pont akkor lesz (május 28), amikor a Szilvásvárad Maraton...:( ....


A Tour de Pelso május 27-én lesz!

Prohi

u.i: érdemes elolvasni a Tour de Pelso 2006 - Balaton Kerékpáros Maraton topikot!!

#51
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Tehát jól láttam az idõpontját máshol a neten!Az cukkor.Nagyon cukkkkor lesz!Én megyek az tuti.és ha Zoli is úgy áll majd meg a lábán akár jöhetne velem hazafelé.talán még pestig is elkísérem!Nem lenne szar edzés aznap 300felett tekerni.és ahogy mondja "nincs lehetetlen..." :D
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#52
flow

flow

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Ajjaj!

Ez a balaton kerülõs buli pont akkor lesz (május 28), amikor a Szilvásvárad Maraton...:(

Amúgy sajnos abban sem vagyok biztos, hogy Splitbe tudok-e menni.

#53
GuruZo

GuruZo

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Üdv minden érdeklõdönek .

Vége a lustaságnak , újra dübörög a banda :-))))

Szóval az a helyzet , hogy néhány fix érdeklõdõnek eltünt a címe !!!!!!

Aki ráismer magára :-))) az gyorsan írjon mert fogy az idõ .

Február találka , és a túra pontosítása idõpont kitûzése megbeszélése !!!!!!!

MEGHÍVTAK MINKET A BALATON MEGKERÜLÕRE !!!!!

Köszönjük , részt veszünk a
megmérettetésen.

#54
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Áh nem bírnám 5 napon át a 120-130km-t, de elgondolkodtam rajta.

#55
flow

flow

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Vannak bizony!

De nyugodtan lehet még jelentkezni...:)

#56
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Vannak jelentkezõk a gigamegatúrára?

#57
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Topic,topic...miért nem ír senki se?
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#58
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Az az eredménylista amit már nemtudom mikor szedtem le a netrõl,még 48. helyen értem be.Lényegtelen bizony,mert teljesítettem.Ez a lényeg.és 2006ban is megyek rá és lehetõleg jobban megyek majd rajta.Van msned Proha?
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#59
Proha

Proha

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 342 hozzászólás

....a 48. helyet értem el.A bátyám a 47.együtt értünk be ...


Szia Schnellthomas!

Nem a 48. - 49. helyen értetek be a tesóddal? Igaz nem oszt nem szoroz, hogy a versenybírók hányadik beérkezõnek is regisztráltak, az idõeredmény az ugyanaz és az a fõ!

Hali!

Prohi

#60
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Üdv Proha!

Köszönjük szépen a kedvességet,a legutóbbi Pelso nagyon tetszett,ez volt az elsõ alkalom de megfogadtam hogy indulok még rajta életemben!Amúgy nagyon megrogytam rajta és a 48. helyet értem el.A bátyám a 47.együtt értünk be vállonfogva egymást.130km-nél igaz leakadtam a mezõnyrõl egy vádligörcs miatt.de aztán az autósorral csorogva kb 20km alatt felértem az üldözõbolyra,de hát pár km után végül fáradásból szakadtam le.Nekem nagyon tetszik az 5 óra 40perces idõeredményem.Lesz ez még így se(remélem).

Sziasztok,további szép napot!
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)