Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Budapest-Split 2006

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
123 hozzászólás a témában

#21
GuruZo

GuruZo

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Sziasztok

Utolsó figyelmeztetés !!!!! :-) 2006.02.25 Szombat .

Cím:
XIV. Csömöri út 17-19. Zuglói Sportközpont és Pedagógiai Szakszolgálat. (Bosnyák téri sporttelep)
A Nagy Lajos Király út és a Thököly út keresztezõdése a Bosnyák tér, buszvégállomás, a következõ sarok a piac (csarnok) és utána a sporttelep.

A megbeszélés itt , mindenkit szeretettel várunk aki tenni tud a csapatért . /részvétel , támogatás , segítõ ötletek .... stb. /

:) www.bp-split.fw.hu :)


#22
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás

Ajjaj!:scared:
Mi történt Tommal? Nem tud vigyázni magára?:)
Remélem mielõbb felépül...
Úgy látszik tényleg szükség lesz orvost is vinni a Spliti túrára. Meg pár mázsa gipszet...


Elment sielni, majd az utolsó napon szánkóval borult egyet, és átmentek a bokáján ami eltört.
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#23
GuruZo

GuruZo

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Sziasztok


Mindenki számára ismert a cím .

SZOMBATON
MEGBESZÉLÉS!!!!!!!!
MINDENKI LEGYEN OTT

NA AKKOR SZOMBATON TALÁLKOZUNK .

Aki Borsodi - én a 07:10 IC-vel megyek Miskolcról .

üdv

Zoli

#24
flow

flow

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Ajjaj!:scared:
Mi történt Tommal? Nem tud vigyázni magára?:)
Remélem mielõbb felépül...
Úgy látszik tényleg szükség lesz orvost is vinni a Spliti túrára. Meg pár mázsa gipszet...

#25
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Sziasztok!

Nem tudom, hogy SCHNELLTHOMAS megy-e veletek Splitbe, de õ most ismét gipszben az ágyat ostromolja. Nincs egyenlõre gépe, úgyhogy egy ideig nem fog tudni jelentkezni
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#26
GuruZo

GuruZo

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Hello

Én veletek tartok és még biztos páran a csapatból.

Zoli

#27
gabriel1976

gabriel1976

    vendég

  • fórumtag
  • 140 hozzászólás
Egyúttal megragadom az alkalmat, hogy jelezzem: aki gondolja, velünk tarthat a 2. Bécs - Budapest 1 napos túrára 2006. jún 10-én.

Tavaly 10-en teljesítettük.
reggel 6 órai indulással este 9-re értünk a Clark Ádám térre.
Táv: 300 km

#28
GuruZo

GuruZo

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Hello

Az hogy mikor lesz Február 25-én lesz eldöntve a résztvevõk együttes döntése alapján .
A tekerés csomagok nélkül lenne napi 8-9 óra 2 óránkénti 20-30 perces pihenõkkel ha igényli a kerékpáros része a csapatnak .
Lesznek jármûvek is amik a csomagokat az alkatrészeket szállítják. Lesz szervizes , masszõr , orvos !!!! / ez még kérdéses / .
A tempót az adott körülményeknek megfelelõen választjuk . Nagyrész országútival jönnek a résztvevõk de mindenkit szívesen látunk .

A költségek egyenlõ arányban oszlanak meg a résztvevõk között .
Pl : az utazás költsége / benzin / kb. 7500-9000 forint/fõ . Önköltséges a kaja és a szállás amit persze elõre foglalunk .
Splitben ingyen szállás várja a résztvevõket .

3 csapat lesz , az egyik a kerékpáros csapat , egy másik aki kiséri a csapatot
/ szerelõ , orvos , akik a frissitõt osztják / és a harmadik aki a tábort késziti el az érkezésre .

Egyenlõre ennyi , a megbeszélésen szívesen látunk

Február 25. A topicban megtalálod a címet ahol lesz .

"NINCS LEHETETLEN CSAK TEHETETLEN

#29
gabriel1976

gabriel1976

    vendég

  • fórumtag
  • 140 hozzászólás
Sziasztok !

Én jártam a Biokovón, illetve a Bringabanda is tavaly edzõtáboruk során.

Csodás emelkedõ, gyönyörû és veszélyes !
itt akadnak képek róla, ill írtam is róla.

http://www.gyorgyiga...a_Svetijure.php

Jártam már én is lefelé Zágráb elõtti szakazson ill utána is, igaz én onnan isztriára kanyarodtam.
Akkor akadt eléggé forgalmas szakasz is. Hát még az Adria parton.... (jún végétõl.. )

Engem talán-talán érdekelne a túra, illetve valszeg egy irányban (hazautat megoldanám).
Még nem sokat tudok a saját terveimrõl, de idén is az Alpok az elsõ, de vonzanak mások is. Így a Biokovó is, na meg imádom az Adriát....
(viszont szabimat másra is szánom, ezért nem érek rá 14 napra :-(

MIKOR LENNE A TÚRA ?

Jöttek hozzászólások a táv kapcsán: csomag nélkül mehet a napi 160 km, de edzettnek kell lenni, az bizti !
Málhás bringával nem lenne ajánlatos az 160 km/nap.
Milyen tempó lenne, mily gyakran megállások ?


Köszi:
GyG

--------

Splittõl 60 Km-re található ez a kis hegyecske (Biokovo) Makarska város fölött. Legmagasabb pontja 1762 méter. Nem tudom, meddig vezet fel rá kiépített út, de jól néz ki, felmehetnénk rá... :)



#30
GuruZo

GuruZo

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Sziasztok

Cím:
XIV. Csömöri út 17-19. Zuglói Sportközpont és Pedagógiai Szakszolgálat. (Bosnyák téri sporttelep)
A Nagy Lajos Király út és a Thököly út keresztezõdése a Bosnyák tér, buszvégállomás, a következõ sarok a piac (csarnok) és utána a sporttelep.



Ezen a helyen találkozunk február 25.-én . A kavarodás elkerülése végett itt a telefonszámom ha valaki beszélni szeretne velem.

06-30/426-4429

Délelõtt 10:30 órakkor kezdenénk , szerintem ekkora mindenki fel tud érni Pestre.

Gyertek el !!!!!! Sok mindent meg kell beszélni és pontosítani a már meglévõ dolgokat .

üdv

Zoli

#31
GuruZo

GuruZo

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Hello

Letenyétõl lentebb megyünk át a határon . Feb. 25-én a megbeszélésen lesznek finomítva a dolgok.

Azért jó hogy felvetetted a dogok.

Zoli

#32
huligan67

huligan67

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Sziasztok!

Van infotok arról , hogy a letenyei határ után egy rövid szakaszon kavicsos úton is kell tekernetek ha el akarjatok kerülni az autópályát?

#33
GuruZo

GuruZo

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Hello

Éppen átdolgozáa alatt van a Magyarországi rész . Valószínû hogy a Balatonnál fogunk az elsõ éjszaka aludni és onnan folytatjuk tovább.
Azt pedig , hogy mekkora táv lesz naponta direkt alakítottuk így mert ha kevesebb lenne akkor mi lenne a kíhivás ???????

MERT " NINCS LEHETETLEN CSAK TEHETETLEN "

#34
zsola_

zsola_

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Nem lesz sok az a 300 km az elsõ nap ?
Szerintem erõsen túlvállaljátok magatokat, nem marad idõ regenerálódni ha mindennap többszáz km-t mentek.
Tapasztalatból mondom

Arra nem gondoltatok hogy pl zágrábból indítjátok a túrát ?

#35
GuruZo

GuruZo

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Üdv mindenkinek .....

Riadó van mert a már meglevõ csapatból csak ketten jeleztek vissza !!!!!!!!

Tehát egyszerû számításokkal kiderül , hogy csak 4-en tekerünk .
De remélem akadnak még lelkes kerékpár szerelmesek erre a megmérettetésre .

TEHÁT !!!!!!


Február 25.-én, lenne a megbeszélés .
Az lenne a kérdés , hogy megfelel e ez az idõpont .
A másik pedig , hogy hol legyen .
Részt vesznek a megbeszélésen a kocsit biztosító emberek is / 3 kocsi ; 1 kisbusz szerelõvel /

- Az anyagiak megbeszélése / a kocsik üzemanyag költsége ; étkezés ;szállás/

A KÖLTSÉGEK EGYFORMA ARÁNYBAN OSZLANAK MEG A TÚRA RÉSZTVEVÕI KÖZÖTT ./ - Üzemanyag költség /

- A Tour de Pleson való részvétel a bp-split2006 csapat képviseletében / aki részt szeretne venni a megméretetésen az hozza a nevezési díjat / Május

- A Mátra túra " Csapat összetartó tréning" :-) ha van erre igény jó lenne összejönni egy tavasz köszöntõre . Egy "kis tekerés" fel a kékesre :-) aztán szenyó , szörp , duma stb..... / Április /

- Az indulás idõpontja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- A feladatok kiosztása / a szállítandó sátrak mennyisége , az étel , ital " ásványvíz" , ruházat szállítása.
Pár kerékpár szállító beszerzése , az út közbeni kommunikációra jó lenne
pár ötlet.
Ha van még megválaszolandó kérdés fogalmazzátok meg ........


JELENTKEZZETEK !!!!!!!!!

#36
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
De akkor se látom értelmét. :D
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#37
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

Hali!

Ilyet se hallottam még...hehe.lent lesz 4 napod a pihire.(csajok,buli)


mondtam hogy fiatal vagyok még :D

csak országútikkal mentek?
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#38
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Hali!

Ilyet se hallottam még...hehe.lent lesz 4 napod a pihire.(csajok,buli)
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#39
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
üdv érdekelne a dolog de csak jövõre esetleg. (jövõre is lessz?) mert most csak hátráltatnám a csapatot. azért 150km még nem menne. de egyet javaslok (remélem elfogadjátok egy ilyen fiatal és tapasztalatlan rájdertõl:)) a távokat 2 naponta könnyiteni kellene úgymond pihenésképp
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#40
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Szia Zoli!

Van valami új infód?Hányan vagyunk,mikor lenne a tali,stb...Vagy itt vagy email-be jelentkezz kérlek.

köszi!

Sziasztok!
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)