Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Egy kis fõzõcske!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
482 hozzászólás a témában

#61
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Már azt hittem december 10. óta senki nem fõzött :)
Ez egy jó topik!Sok-sok érdekességgel,finomsággal!Kavargassuk nehogy odakapjon, mert még moderátorok moderátora sem szedi fel a leégett hsz-t :D
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#62
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Hús, hús, hús! Egyél húst! :)

röfi husikája: comb, lapocka, ami van, mondjuk fél kiló
lehártyázzuk, nagyja zsírt, mócsingot elpusztítjuk
ujjnyi csíkokra vágjuk a szépet, majd pár szelet bacon és egy fej apróra vágott vereshagyma kíséretében némi zsíron pörköltalapot készítünk
só, bors, pirospaprika természetesen, ha kell, vizet is alá, de mindig csak keveset

közben...

megpárolunk fél kiló fagyasztott zöldbabot
mire a hús megpuhul, ez is éppen elkészül

a hús mellé ekkor kerül három gerezd tört-vágott fokhagyma, bazsalikom, egy kanál Erõs Pista, ízlés szerint még bors
egy perccel késõbb a télire elrakott házi paradicsomszószból max egy deci
rottyan egyet, majd jön a bab

tálalásnál kenyér és tejfel illik mellé

Jó étvágyat!

#63
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Egész jól hangzik.

Csak a krumpli furcsa benne.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#64
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
dolmio milánói alap szósz
+ karikára vágott virsli
+apróra vágott krumpli
+tarhonya és 2-3dl víz
+kevés vöröshagyma
+csípõs pirosarany
ha kész és már kevés leve van akkor ez mind tepsibe bele a megfõzött tortelinivel,majd sajtot a tetejére és mehet sütõbe.
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#65
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
mondom, hogy etyeki tejet igyá' :)
az kijön a tehénbõl, bemegy a tartályba és kapsz nyers tejet, ha akarod felforralhatod, mi nem szoktuk. (180/liter)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#66
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Ausztriáról személyes tapasztalatom, hogy az itthonról kivitt pár liter "tej" megfagyott a kint vásárolt mellett az erkélyen.
Oszt lehet fagyálló van az osztrák tej mellé adalékként :D
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#67
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Errõl a gulaschsuppe-rõl jut eszembe, hogy ez ugye a németben a gulyásleves, a gulasch, az meg a pörkölt. Az angol innen vette át és angolul a pörkölt a goulash. Erre a nagyokos magyarok megmagyarazzák az angolnak, hogy nó, nó disz iz nát gulyás, disz iz pörkölt.

#68
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nem véletlenül járunk Ausztriába vásárolni, meglepõ módon ugyanaz a termék is mást mutat, ha kinn vesszük, értve itt az élelmiszertõl a tisztítószerekig sokmindent. Nah jó az echte ungarische gulaschsuppe-jük 4,50-ért pocsék :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#69
Atikaaa

Atikaaa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás


ennyi:D

#70
Atikaaa

Atikaaa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
mondjuk ezen nem kell csodálkozni,csak abba belegondolni,hogy ha x ezer ftot elkérnek egy kg husért,akkor minek érné meg szenvedni a különbözö felvágottak elõállitásával..hát ott,hogy az egyéb járulékos "hús" részekhez -amit nem lehet ugye a hütõpolcra kirakni - olcson hozzá lehet jutni,és a kutter nem kérdezi, hogy mit daráljon le:)

#71
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Egyszer a "TV Ügyvédje" címû mûsorban mondták, hogy amióta csatlakoztunk az EU-hoz, azóta a virslibe, párizsiba stb-be nem lehet szõrt, csontot és körmöt tenni. Azért néha történnek jó dolgok is.

#72
Atikaaa

Atikaaa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
itt a gyártásnál technologiákról beszélünk, nincs akkora különbség májas és májas közt mint amekkorát tulajdonitanak neki..szerintem sokan sírva fakadnának,ha megtudnák,hogy pl. akár egy nevesebb akár egy áruházi párizsiban a hus és ipari szalonna,zsir,bõr aránya hogy néz ki..csak gondold végig hogy pl hogy adhatnak 300-400ftos kg áron virslit..mikor a legolcsobb szin hus is 1000ft körüli kg áron mozog..
én saját szememmel láttam,ahogy az áruházi trappista és a nevesebb trapista közt annyi különbség volt,hogy a csomagolásnál kicserélték a rá nyomott matricát..

#73
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás

Na mi van, vazze, Komárom-Esztergom topikot csináltok ebbõl is?

Ha már oda nem ír senki akkor átköltözünk ide.:D

Az igaz, hogy a tesco-s dolgok között újabban van egy kis javulás. De azért még mindig meg kell nézni, mit veszel meg közülük.

#74
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Atika, nézz meg egy tesco-s májast.
A kutyámnak vettem, de nem szívesen adom neki...
Azért van különbség! ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#75
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Na mi van, vazze, Komárom-Esztergom topikot csináltok ebbõl is?:no: :D

#76
Atikaaa

Atikaaa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
attól még hogy valami tescos az nem roszabb mint az egyéb termék, a tesco az nem gyárt,hanem gyártat!a tescos felvágottakat a kaiser csinálja..a sajtot az óvártej..stb..attol még, hogy szerényebb a csomagolásuk nem kapsz roszabb minöséget..az alacsonyabb ár,egyrészt ugye ennek köszönhetõ,másrészt annak pl,hogy a nagyobb áruházaknak nem kell annyit külön marketingre elkölteni..

#77
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
a kiboltosok is áruházban vásárolnak.
menj az öreg piacra az interspárral szembe, ott van házias jellegû dolgokat áruló kisbolt, tejet meg szigorúan az etyeki tehenészet autójából, olcsóbb, mint a többi és jobb is. ;)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#78
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Én kacsacombot sütöttem, egy félbevágott narancs és egy gerezd fokhagyma társaságában. Amikor a comb megsült, félretettem, az edénybõl a felesleges zsiradékot eltávolítottam és a narancs levével és vörösborral pecsenyemártást készítettem. Krumplipürével és uborkasalátával fogyasztottam.

#79
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
egyikse az a baj,mindegyik kisboltból van.
De nem ez a lényeg,kisboltnak sincs sok választási lehetõsége milyen termékeket hozat a nagykerbõl a futárral.
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#80
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás

Undorodom már, hogy csak a szart adják el a mai világban. Mazsola áztatás közben színt enged.E jelenséggel korábban sosem találkoztam. Túró sem a régi már. Olyan mint a sajtkrém buborékosan és iszonyatos íze van.
Csak mert palacsintát csinálok ép...
Más:
Melóhelyemen az öreg esztergás vett löncshúskonzervet. Régi emlékét akarta felidézni csakhogy hárman is belekostoltunk,de a kutyakaja finomabb szerintem.(...kukában végezte)
Mindenhol csak a ratyit árulják :(

És ezek közül melyik volt tescos vagy egyéb áruházi termék?