Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mit vagy kit ütöttél már el bringával?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
282 hozzászólás a témában

#41
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Én kb. fél éve 1 padot...de még hogy! Bámultam hátrafelé mint a hülye a parkban és azt hittem simán elmegyek a pad mellett, de telibe kaptam és viszonylag gyorsabban mentem, hát a lendület átdobott a kormányon és szabályosan leültem a padra...én persze besz@rtam 1 pillanatra, de kívülrõl úgy nézett ki mintha direkt így akartam volna leülni :D Nézett is a pár a szomszéd padon, hogy ezt meg hol tanultam :chin:

#42
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

nyugi, uezt csinálnám énis veled! :D :D :) ;)

majd mikor eletedben eloszor meg kell dolgoznod vmiert, es nem csak ugy aladteszik, megtanulod ertekelni a dolgokat.
addig pedig dicsekedj csak vele! csak anyukadnak ne mondja el a csunya terepjaros bacsi, mert azert is kiveri a balhet;)

#43
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

helyszínen tolatnék át kétszer a bringádon;)

utána nevethetnél.


nyugi, uezt csinálnám énis veled! :D :D :) ;)

#44
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

nekem az a szokásom sajnos, h mindig az út szélén álló kocsikat kapom telibe elõlrõl v hátulról! multkor egy mitsubishi terepjárónak mentem neki hátulról és behorpadt kicsit a sárvédõje, mert nézegettem a terelõt... :D :D :S :(


helyszínen tolatnék át kétszer a bringádon;)

utána nevethetnél.

#45
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
nekem az a szokásom sajnos, h mindig az út szélén álló kocsikat kapom telibe elõlrõl v hátulról! multkor egy mitsubishi terepjárónak mentem neki hátulról és behorpadt kicsit a sárvédõje, mert nézegettem a terelõt... :D :D :S :(

#46
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás
én meg mentem járda mellet mikor egy kocsmábólbuszutánfutó csávó kilépett elém... elesett aztán az édesanyámat emlegette... megkérdeztem mibaja de a rsézegségen kivül nemsok volt :D
"Minden hülyeség" by Tomidny

#47
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Pár napja az õrségben néhány centi híján egy járatos busszal találkoztam az erdõben :) Mondanom sem kell eléggé meglepõdtem, kb. 40-el lefelé erdei betonút, visszafordító, erre megjelenik egy busz a kanyarban :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#48
juby

juby

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 hozzászólás
a siklók igen érdekes jószágok feszt út(on)ban vannak én azt hittem gumicsö :D a lökött pont az út közepén tekerget és bár viszolygok tölük de le vittem a susnyásba mielött elüti egy autó bár elötte volt némi fejvakarás, hogy hogyan fogjam meg és melyik oldalán tegyem le az útnak remélem nem csesztem nagyon ki vele hogy a Duna felöli oldalt választottam :D Ja és miután megérintettem rájöttem nem is olyan undoritó meg ö tuti jobban parázot tölem
:D ...Nem,nem tündérke a kívánság,az kívánság. Térdelj csak le szépen!:D

#49
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
én egyszer egy gyíkot.....de már akkor is halott volt

#50
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

Ma egy siklót, messzirõl egy botnak néztem, remélem nem lett baja.


Én ékszíjnak néztem :D
Pár centin múlott, hogy nem gázolom el szegényt.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#51
AtiBoa

AtiBoa

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
csirkét ... hatalmas tollfelhô, öreg nyanya ordìt, kuldi rám a kutyát ... majd ezekután majdnem az eb lett a második áldozat, mert valami hihetetlenul érdekes testtartással szaladt mellettem, mindeközben a fejét az elsô kerekem elôtt pár centivel tartotta lobogò nyelvvel ... na de kérem, a keskeny hegyi ösvényen kell "sétáltatni" a szárnyasokat? :mybad: (de remélem aznap egy jòt vacsorázott a vén boszorka :ogien:)

...something for nothing...


#52
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Ma egy siklót, messzirõl egy botnak néztem, remélem nem lett baja.


A sebesség mindent megold.

 


#53
juby

juby

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 hozzászólás
még a kezdet kezdetén1.ifa hátsó hidat fejjel
2.beton szegélyt állal
aztán hosszú szünet után kb 2éve egy japán vénaszonyt fotozot közben kihátrált elém én meg nem figyeltem.nagyot csattant a kamera meg az öreglány is
legutóbb meg egy csinos fiatal hölgyet akit kárpótlásul meghivtam fagyizni és azóta egyre többe van a fagyi lassan csödbe megyeg a csaj meg elhizik :D
:D ...Nem,nem tündérke a kívánság,az kívánság. Térdelj csak le szépen!:D

#54
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
én itt budaörsön mentem,(a mekis buszmegállóban, dave biztos tuggya hol van) amikor, hátranéztem a haveromra és mondtam neki valamit. mikor vissza néztem elõre kb 5méterre állt elõttem egy csaj, telefonált.ugye ez régen volt valami csóri v-fék volt elõl alig álltam meg nózvilivel elõtte igy is az ölébe ugrottam, persze befostam és gyorsan elhúztunk de az még hallotam hogy a csaj nagyba szövegelt és amikor elütöttem egy hangos "hüüülye vaaagy" ot kiáltott.Kiváncsi vagyok mit szólt az illetõ a telefon másik végén:D

#55
repuloszonyeg

repuloszonyeg

    vendég

  • fórumtag
  • 92 hozzászólás
Én gyalogot ütöttem véletlenül. De csak kis kocc volt mindkét esetben. Az elsõnél Margithid alatt mentem át, viszonylag lassan, láttam h mindenki szép komotosan gyalogol a köv lépcsõ felé, erre egy középkorú hölgy egyszercsak meglódult, mintha puskából lõtték volna ki (gondolom látta h megy lassan a hév) és közvetlenül elém szaladt. Tulképp õ ütött el engem :D bár nem az én harisnyám szakadt ki...
" Azt a
sátrat könnyen észre fogjátok venni, van rajta álcaháló. :D "

#56
Norb

Norb

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
:clap:

#57
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
én 1 autót ütöttem el :Dnagy nyugodtan tekerek falunk fõutcáján mikor elémkanyarodott 1 autó.elkezdett velem kiabálni a vezetõ,hogy mit képzelek magamról.nem hitte el hogy õ volt a hibás,ezért rendõrt hívott,meg persze a szüleimet.csak akkor volt számára koppanás mikor a rendõr megjött és mondta h. õ volt a vétkes.aztán megszondáztatta és hát...kicsit több volt az alkohol a megengedettnél :D

#58
Vöge

Vöge

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Én még asszem nem ütöttem el senkit/semmit, csak egyszer majdnem egy galambot. Azt hittem, arrébbmegy... satufék, kormányrántás jobbra, kis zötykölõdés a bringaút mellett, de semmi komoly :)
Viszont engem már párszor majdnem elütöttek (hálisten csak majdnem).
1.: bringaút, zebra, szembõl öregember nyekereg felém a csepeljével. Gondoltam, megvárom amíg átér, a bringát is lerángattam nagy nehezen a bringaútról, hogy biztosan elférjen mellettem. Három méterrõl már ordibál, hogy a k*rva életbe nem fér el mellettem. Hát ippeg súrolt.
2.: járda, bal oldalról kocsikihajtó, járda mellett betonfal. Oké, mondom biztonság kedvéért bringáról le, tolom. Balról semmi, jobbról semmi... tolom át a biciklit az úton, balról kivágódik egy kocsi, hátsó kereket meglöki. Autóban huszonéves újjogsis paraszt, tucctucczene a kocsiban, õ meg bámul jobbra. Észre sem vett az ökörje. Ordítok neki (nem írom le hogy mit, nem igazán kívánkozik képernyõre :) ), de nem vette észre. Na az ilyennek a durva nénikéjét...
3.: bringaút, zebra, nekem zöld, de persze a szembõl bekanyarodó autóknak is. Balról osztrák autós öt méterrõl integet, hogy menjek csak, oké mondom, alapos körülnézés után indultam is. Erre a szembõl jövõ kanyarodosávból bezúg elém a zebrára (én már a zebra felénél voltam!) egy teherautó. Rám se hederített, ha én nem vagyok észnél, lehet, hogy ottmaradok. A fék mentett meg... Osztrák nagy szemekkel néz, mutatom neki, hogy ez Magyarország...

#59
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Ez a macskás eset nekem is ismerõs. Megyek úgy 40-nel majdnem síkon, mikor azt veszem észre, hogy az addig valamelyik bokorban leskelõdõ macska megijed a biciklim hangjától és elõttem átrohan az úton, a másik bokorba. Tövig húztam a fékeket, így szerencsére pár centire szaladt el a macska elõttem. Megijedtem :D
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#60
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Az biztos a gyaloggalopból volt a nyúl.
Tudjátok aminek hatalmas foga van:)