Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mit vagy kit ütöttél már el bringával?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
282 hozzászólás a témában

#21
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.878 hozzászólás
egy cigánygyereket ("visszalépet" elém), egy sorompót (elémugrott :D) és egyszer a haveromat (befordultam elé, õ meg egyenesen ment volna tovább).

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#22
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
macska, távirányítósautó:D azt nem ütöttem el, átugrottam, de a tulaj nagyon kiabált. de akkor még kicsi voltam és felelõtlen:D
ja meg autót, az fájt. de neki is. hátsó lámpa, lökös, csomagérajtó. még szerencse, hogy lemezes hátfalú volt, és nem szabta át a mosolyom...

#23
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Én azt nem szeretem, amikor a sok marha a KERÉKPÁR ÚTON (és csakis kerékpár út) megy egymás mellett, nehogy tudjak már nyugodtan haladni. Ha esetleg elengednek, és nem köszönöm meg: bunkó vagyok. Ha a füvön elmegyek mellettük 45-tel, hogy észrevegyék magukat: bunkó vagyok.
Pedig az a tábla elég egyértelmû...

#24
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
mindegyik

#25
carbon-dani

carbon-dani

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás

én egy kutyát, két macskát, és egy nénit



és melyik élte túl?:confused:
mi amikor apuval este jöttünk haza autopályán elütöttünk egy rókát,de ki az a hülye aki 130kmh-nál satuzik,szóval elkerülhetetlen volt.én a galambokat nem szeretem,mert mindig az utolsó utáni pillanatban repülnek el ,ez zavaró,nem szándékosan,de egyszer az egyik nem tudott felrepülni és koppant a feje a lökhárítón,sajnálom.:(

#26
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Macskákat nem szeretem, mert ûzik a csirkéimet. Meg elkapják õket...
Csigákra vigyázok nagyon esõ után, sok idõm van, el is pakolom õket a bringaútról a sövénybe. Sünit szoktunk még pakolni kesztyûbe.

Azokat az idõseket bírok, akik jönnek velem szemben, én megyek határozottan egy vonalba, ezek meg nem tudják merre menjenek. És én vagyok a hibás, hogy nem tudok biciklizni... Asszem' rmx-nek ezt már meséltem. Szeretem az ilyet, fõleg ha egy nap a huszadikkal találkozok..

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#27
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
én egy kutyát, két macskát, és egy nénit

#28
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
Én majdnem a kiscicánkat:D mer nem a szivbajos fajta és aszittem h elmegy elõlem a kertbe. aztán láttam h nem, ugyhogy lassan odagurultam hozzá(másik macska ilyenkor már 5ször elszalad) ezmeg elkezte a fejét dörgölni a minion-hoz:D

#29
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Amit Bikertigger írt, az nem semmi. Azt a balféket ki kellett volna rángatni a puccos szarjából, és ráborítani!
Én tegnap véletlenül egy varangyon hajtottam át... éppen nem kaptam sírógörcsöt, de elég szar érzés volt. Ami a legjobb, hogy túlélte! Nemtom hogy, de lényeg hogy megvan... Egy csigát is sajnálok, amikor sötétben áthajtok rajta.
Az állatokat védeni kell! Nem tudom hogy.

#30
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás

Nem teljesen idevág, de kikivánkozik belõlem a történet. Pár napja egy vadkacsa család szeretett volna átkelni egy fõútvonalon. El is indultak szépen, elõl az anyuka mögötte pedig libasorban vagy 10 kiskacsa. Az elsõ érkezõ autós látva ezt, szépen megállt és a gyerekeinek mutatta, hogy milyen szépen követik az anyjukat a fiókák. A szembõl érkezõ autós már nem volt ilyen elõzékeny és lassítás nélkül, szívtelenül átgázolt a totyogó fiókákon. Látszott, hogy szándékosan tette, pedig õ is megállhatott volna. Öt fióka azonnal elpusztult, 3 pedig megzavarodva, értetlenül totyogott az aszfalton, a kocsiba ülõ gyerekek pedig sírógörcsöt kaptak. Szerencsére megállt a forgalom az úton, az autósok a maradék hármat is a többiek után terelgették, az elpusztult fiókákat elpakolták az útról. Megdöbbentõ, hogy vannak olyan emberek, akik kutyákat, macskákat, kisebb vadakat ütnek el szándékosan, hogy elmondhassák. "...megvót!"

Uhh...asszem ez a topic...na szóval ez borzalmas,amiket itt olvasni.:(Aki ilyet tesz,az csak valami embernek látszó tárgy.

#31
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
vót ilyen sztorink, úgy 5-6 éve mikor volt motorom.....a sztorihoz kell hogy a 177/115-el én voltam messze a legkisebb a 6 fõs társaságban - 4 csopper/cruiser+2vmax- na lényeh pont falunkban a fõúton haladunk, szembe jön egy laza gyerek nagy bmw-vel, szegény macskosz meg át szeretett volna kelni az úttesten,,,,,na laza gyerekünknek se kellett több megcélozta-elcsapta /kb 1,5 sávot kellett neki bejönni a valahol a szembe jövõ sáv felénél tudta eltalálni/.....
na odaértünk megálltunk, a 2 vmax egybõl fordult hogy kövessék, összeszedtük a tetemet egy nejlonzacsiba, mentünk utána, csillaghegyen a lámpánál utólértük.....srác aki hozta a macst, bekopogott az ablakon, ez meg volt annyira hülye hogy leengedte és kiszolt hogy -mi kell ?
- tõled semmi, csak elhagytál valamit, - a véres tetemet meg a nejlonból beborította a srác ölébe......
laza gyerek hamar rájött hogy nem abban a társaságban van ahol pattogni kéne, bár eléggé dülledt az ér a halántékán. eredeti terv az volt hogy kikisérjük valahova a falu szélére és elásatjuk vele, de szerencséjére az éppen arra járó közegnek feltünt hogy mi itten ez a csoportosulás....

azt azért még elintéztem neki ha felénk jár és a haver van szoliban ne nagyon tudjon átmenni a városon igazoltatás nélkül...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#32
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás
off
Én arra lennék kiváncsi milyen fejet vágnának mikor tankal átgurulnának az ilyeneken...
"Minden hülyeség" by Tomidny

#33
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Sajnos ilyenek is vannak.. és egyre többen és talán egyre feljebb.
A kicsi erõtlen nem számít, azt el lehet taposni, úgysem tehet ellene..
Nem úgy mint a -Hitchkok- "madarak"ban.

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#34
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Nem teljesen idevág, de kikivánkozik belõlem a történet. Pár napja egy vadkacsa család szeretett volna átkelni egy fõútvonalon. El is indultak szépen, elõl az anyuka mögötte pedig libasorban vagy 10 kiskacsa. Az elsõ érkezõ autós látva ezt, szépen megállt és a gyerekeinek mutatta, hogy milyen szépen követik az anyjukat a fiókák. A szembõl érkezõ autós már nem volt ilyen elõzékeny és lassítás nélkül, szívtelenül átgázolt a totyogó fiókákon. Látszott, hogy szándékosan tette, pedig õ is megállhatott volna. Öt fióka azonnal elpusztult, 3 pedig megzavarodva, értetlenül totyogott az aszfalton, a kocsiba ülõ gyerekek pedig sírógörcsöt kaptak. Szerencsére megállt a forgalom az úton, az autósok a maradék hármat is a többiek után terelgették, az elpusztult fiókákat elpakolták az útról. Megdöbbentõ, hogy vannak olyan emberek, akik kutyákat, macskákat, kisebb vadakat ütnek el szándékosan, hogy elmondhassák. "...megvót!"

#35
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Szerintem az itthon guruló terepjárók 90%-a még nem tette le a kerekét az aszfaltról...

off

de Te sem szeretnéd ha hirtelen mindegyik +jelenne az erdõben ..

on
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#36
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Szerintem az itthon guruló terepjárók 90%-a még nem tette le a kerekét az aszfaltról...
Ausztria, Kenguruk földje!

#37
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

majd mikor eletedben eloszor meg kell dolgoznod vmiert, es nem csak ugy aladteszik, megtanulod ertekelni a dolgokat.
addig pedig dicsekedj csak vele! csak anyukadnak ne mondja el a csunya terepjaros bacsi, mert azert is kiveri a balhet;)


nyugi sztem a csunya terepjáros bácsi, nem féltette annyira a 30éves kis kocsiját amivel nap mint nap vadászni jár a 3méteres sárba! ;)
és anyukám már tudja! ;)

#38
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
..a modell nénik már csak ilyen balesetveszélyesek:ok:

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#39
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Eddig csak autóval gázoltam. Szúnyogot, legyet, böglyöt, darazsat.
Nem is! Egyszer elgázoltam Szabó Z-t. Országútival jöttünk haza a Pilisbõl, és van az óbudai bringaúton egy legálisan szénné grafitizett fal, aminek az egyik végén nemrég nyílt egy motoros krimó. Ott fotóztak egy formás modell nénit. Mindketten lelassítottunk úgy 5-re, én kicsavart felsõtesttel hátranézve bámultam a lányzót, majd visszafordítottam a fejem, akkor látom, hogy Z jobbra elémfordult, majd megállt. Távolság 15 cm.. 0 cm.. jajj. Átesem a hátsó kerekén jól.
Ausztria, Kenguruk földje!

#40
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás

Én eddig csak egy szerencsétlen csirkét gyilkoltam le.
Haverommal vidéken voltunk nagyszüleinél még jó régen kb olyan 14 lehettem. Az ut bal oldaláln egy csomó csirke csipegetett, mikor közel értünk megilyedtek és a nagyrésze elszaladt balra, de volt egy hülyébb mint a többi és az jobbra szaladt át az uton. Szerencsétlent pont sikerült elkapni, melynek következtében azonnal meghalt.

Ezek szerint te nem jártál úgy mint az autós amikor átment a kakason, aztán bevitte a házba ahova tartozni látszott és sajnálkozva mondta a háziasszonynak, hogy véletlenül elütötte és bármit megtenne, hogy helyre hozza a hibáját.
Mire a gazdasszony.. "akkor siessen, hátul van a baromfi ól és már nagyon türelmetlenek a tyúkok!"
Persze 14 évesen mindegy, az is hadd jöjjön..:D

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..