Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mit vagy kit ütöttél már el bringával?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
282 hozzászólás a témában

#81
czpetike

czpetike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 265 hozzászólás
Kisgyerek koromban még BMX-el tekergettem. Sikerült egy kutyát, késõbb egy nénit kis sebességgel megbökni vele, mert a kontra fék csak akkor nem fog, amikor életek függnek tõle. Még késõbb meg egy bringást lejtõrõl lefelé száguldva kereszteztem, de nem láttam a magas cserjéstõl.

#82
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Még nyáron sikerült azt összehoznom, hogy barátnõmet vittem a vázon(mert siettünk), és a járdán menet kb15-20as tempónál a térdem beakadt 1 kukába...:icon_redf
(sztem ismerjük a gázpalackból kivágotas fajtát)
Nahh az a lényeg hogy épp úgykapott el, hogy vísítottam 1et az assznynak hogy fogd a bicót,..és már ki is ájultam:D
Ahogy mondom: álló helybõl eldõltem mint 1krumplis zsák!:ubytek:

#83
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Jaja

#84
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Milyen vicces sztori..:rolleyes:
Nekem egy szerencsétlen kutyát az orrom elé sodort egy autós, még jó tíz éve, örökre kisérteni fog az, ahogy a kutya kimúlt az orrom elõtt.
Mellesleg majd röhögjetek a "nagyszülõkön" is mikor agonizálás közben összehugyozzák magukat és próbálnak sikítani, de nem megy..
Tényleg humoros..

#85
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Na ez az....vannak ekkora lelketlen f@szok akik még meg se állnak...az ilyet úgy megtaposnám páncélbakancsal......csak szentségel hogy behorpadt a rendszámtáblája....az ilyet kéne elütni...:w_morde: :w_morde:

#86
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Haveromék mentek ki a benzínkútra,..és látták hogy elcsapnak egy kutyát az úton...
Felrepült a levegõbe és miközben ott pörgött vinnyogott és rotációsan repült belõle a fos:D
Miután elment az az állat aki elnyomta vittek neki vizet,...
Kitudja holvan azóta szegény jószág...:cry:
Röhögtem a storyn amikor hallottam, de tényleg ssazr lehetett látni...:icon_roll

#87
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Macsekokra visszatérve....volt osztályfõnököm mesélte, hogy épp álltak be a Daewoo Lanos-szal az udvarra a macsek meg mivel nyár volt, ott szolizott a kicsibehajtó beton részén, gondolták majd csak elszalad, hát nem....vagyis igen elszaladt csak miután átmentek rajta a kocsiva....ez a történet osztatlan sikert aratott az osztályban...

#88
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Jahh,..én pedig arról nemszóltam még amikor haverom bicóján "kicsit" átmentem:D
Az úgy történt hogy itt újhelyben van 1"nagylépcsõsor" és arról kb olyan 2-2,5mes szintkülönmbséget ugrassz.
A lényeg az,..hogy már igen komolyan nyomtam,...néztek is a haverok:spoko:
Jöttek gyûltek a népek,..hogy megnézzék hogy én "mekkora állat vagyok"
Nahh,..akkor mééég 1x beugrom!(hangzott a mondat tõlem)
Rátekerek ,.....elugrok,....repülök,.....érkezek: Haverom épp a lépcsõ alján hagyta a bicóját, és sikerült a hátsó kerekemmel az õ elsõjén landolni
Gondolom nem kell részletezni hogy egy ilyen ugrás után az én szerény 70kg-ommal mimaradt a srác kerekébõl...(nem fordult át a telóján) kb derékszögbe hajlott...:whacky:

#89
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Én szegény meboldogult oszágútimmal (Csepel Apolló, alinek kell olcsó :D, nah de nem apróhirdetõ!) egy kissrácot ütöttem el... A gyerek lábába tövig beleállt a szárnyasanya, én átestem a gyereken, a brinyó rám...
A nap mérlege egy láb összevarrás a srácnál (a szárnyasanya csodákra képes!) Nekem egy elsõkerék csere és emellé még 6 seb a testemen, jah meg 15perc sírás.... :)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#90
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ó, megható történet. A Macska bosszúja.

Na, de tényleg nem semmi. :(
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#91
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

akkor egy igaz törtétenet Komlóról:
van egy srác,aki rühelli a macskákat. a sajátjuk megkarmolta, ezért rádobta a szúnyoghálós ajtókeretet, majd agyonverte lapáttal. (nem kérek kommenteket, nekem is az a véleményem)
kis idõ elteltével száguldott lefelé bringával a házuktól (jó nagy dombon laknak), egy macska pedig át akart futni elõtte. nem tudott megállni, a macska beugrott a küllõi közé. hõsünk egybõl nyomott egy nyújtottestû szaltót. az út kavicsait a kórházban szedték ki a hátából, és hetekig szenvedett. a szép az, hogy a macska elszaladt...

hmm....a macskák 9 élete.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#92
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
akkor egy igaz törtétenet Komlóról:
van egy srác,aki rühelli a macskákat. a sajátjuk megkarmolta, ezért rádobta a szúnyoghálós ajtókeretet, majd agyonverte lapáttal. (nem kérek kommenteket, nekem is az a véleményem)
kis idõ elteltével száguldott lefelé bringával a házuktól (jó nagy dombon laknak), egy macska pedig át akart futni elõtte. nem tudott megállni, a macska beugrott a küllõi közé. hõsünk egybõl nyomott egy nyújtottestû szaltót. az út kavicsait a kórházban szedték ki a hátából, és hetekig szenvedett. a szép az, hogy a macska elszaladt...

#93
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Szerintem ennek az öregapja..
Feltöltött kép Huhh Feltöltött kép

#94
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Szerintem egy szörny volt:D

#95
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
A munkahelyen egy kollegám mesélte, hogy bringával ment estefelé valahol az országúton amikor már erõsen sötétedett.
Az út két szélét fák szegélyezték és már csak a korona sziluettje látszott az egyre sötétedõ égbolt elõtt.
Egyszer csak meglát valami hatalmasat szembõl a fák teteje magasságában repülve közeledni.
Ahogy egyre közelebb értek egymáshoz a hatlamas valami egyre lejjebb ereszkedett
és pontosan irányba vette az ismerõsömet.
Mint mondta, nagyon félelmetes volt a helyzet, fõleg amikor látta, hogy a kiterjesztett szárnyak
legalább két méteresek voltak. Akkor elkezdett kiabálni és hadonászni, mire a hatalmas madár elrepült.
Valami ragadozó madár lehetett de végül az nem derült ki, hogy micsoda.

#96
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.338 hozzászólás
Macskát(el is csúsztam rajta), híg kutyaszart. Meg egyszer átcrossoltam egy kupac járdán heverõ deszkán. Azt hittem ki lettek lomtalanítva. Aztán kiderült, hogy egy muki pakolta éppen ki a kocsiból az Ikeában frissen vásárolt bútort:D Nem örült neki....
Ja, meg égõ cigit túrista kezébõl és nagypapa lábát rollerral.(még az igazi sokkilós faroller)

Dig: gyerek megúszta a mázsádat meg a szörnyet?:)

#97
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Én egyszer kislépcsõrõl monszterrel ráugrottam egy gyerekre aki bringával volt, utcasarok frontálisan monsztával(ez komoly érzés volt:D) meg egyszer átmentem egy kutnál ivó bringás földön fekvõ bicaján, mert nem fogott a hope:D

#98
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Macskát,tyúkot,járdán hagyott bringát...Meg egy kocsmából kitántorgó jóembernek az óráját verte le a kormányom.Kicsit szétesett neki.

#99
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás

Tegnap este a Hajógyárin egy süni. Majdnem én is eltaknyoltam, de szegény állatnak annyi. Defekt viszont nem volt, talán kalciumhiányos volt szegényke és puhák voltak a tüskéi . . .

Akkor nem mondta az elsõ kerék a hátsónak amit a viccben szokott...
..vigyázz sündisssssz ..kössssz...

#100
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás

Én nyolcadikban csúnyán elgázoltam az osztály jócsaját egy narancssárga Balkán típusú kempingcangával. Szarul nézett ki pár napig! Így kaptam elsõ osztályfõnökimet.

...bringa nélkül kellett volna!:mexico: